Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    16 GB на 10-та скорост върши идеална работа. Купих си я преди месец, даже съм им дилър, но още няма ценова листа на дребно. Бая зор ще видиш докато я напълниш. Не съм привърженик на натоварване до края - а 32 гиги е предела за 15-ката. Та, 16-ка ти е напълно достатъчна...
    И аз така си мислех, щото до сега бях с 8 GB и рядко съм я пълнил до половината,
    ама да чуя и някое друго мнение.

    Кажи марка и цена, тук или на ЛС.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #77
      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

      Кажи марка и цена, тук или на ЛС.
      Team, Micro SDHC със SD адаптор, 16gb, 10-та скорост (или клас?) - 29 лв. Има и безплатна доставка за определени населени места...

      Коментар


      • #78
        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Относно батерията на CAT B15.

        В началото батерията ми караше 2, 2 дена и малко, но с доста игра с телефона за опознаване и говорене около 1 час на ден.
        След поста ми на 18-ти, четвъртък, батерията ми изкара до края на деня в неделя, 21-ви.

        Последното ми зареждане приключи в 9:00 на 22-ри, понеделник,
        и до преди около 2 часа, днес петък, 26-ти, имах работещ апарат.

        Телефона си включвам всяка сутрин в 9:00 и изключвам около 1-2 през нощта,
        говоря около час на ден (събота и неделя понякога по-малко), като ползвам и двете карти.
        Изключвам всичко излишно с няколко приложения, които съм качил,
        а когато ми трябват данни ги включвам и като приключа спирам,
        и го правя ако нямам Wi-Fi наоколо, което през изминалата седмица съм ползвал, но не често.
        GPS пусках на няколко пъти, но за съвсем кратко.

        Това зареждане, мисля, ми е пето, и час-два бях на 1% с говорене, а и си правих справка за времето,
        докато при предишните 3-4, апарата се изключваше на 5-6%, а първоначално и малко под 10%.

        За сега съм го ползвал само в София, но другата седмица, може би, ще го тествам по горите и пак ще споделя резултатите.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #79
          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          На такова ползване и тъпия Айфон ще изкара толкова. Я пробвай постоянно включени дата, локейшъни и ви-фи и час-два разговори на ден.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #80
            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            На такова ползване и тъпия Айфон ще изкара толкова. Я пробвай постоянно включени дата, локейшъни и ви-фи и час-два разговори на ден.
            Абсолютно всякаква техника (а и други неща) която ползвам е съобразена с функционалните ми, или други, потребности,
            и в тази връзка съм споделил какво се случва с батерията,
            нямал съм за цел да я пазя, но и не ми трябват включени приложения и връзки от които в момента нямам нужда.

            При други режими на ползване също ще споделя какво се случва.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #81
              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Въпрос към знаещите!
              От скоро имам телефон модел В15, но имам проблем с настройката му.
              Интересува ме как да настроя някои телефонни номера номера да са с определена мелодия (ринг тон )?
              Така като ме търсят да се ориентирам,кой е.
              Телефона има ли тази опция на всеки номер да се постави избрана мелодия?
              Очаквам отговор.

              Коментар


              • #82
                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                От седмица и аз се оглеждам за тая тухла B15.

                Тук прочетох много противоречиви мнения .. едни доволни , други не .

                Заслужава ли си 300€ като цяло ?
                Колко хора освен Ицо нямат проблеми с разбирането по време на разговор ?
                Колко хора са успели да вържат Bluetooth слушалка ?
                Последното е ми е много важно , щото само 6 пъти трябва да ме хванат (може и за един ден , ако имам късмет) и съм си изплатил телефона
                Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                Коментар


                • #83
                  От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  В сравнение с Б10 е като като теракотна плочка.Имах Б10 но нещо се бъгна и не можаха да го поправят от гаранционния сервиз.Замениха ми го с Б15 със символично доплащане за разликата в цената.Засега ме чуват нормално.Слушалка от 20лв се върза веднага.
                  Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                  Grand 3.1TD
                  0898 620 306 Стоян

                  Коментар


                  • #84
                    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                    В сравнение с Б10 е като като теракотна плочка.Имах Б10 но нещо се бъгна и не можаха да го поправят от гаранционния сервиз.Замениха ми го с Б15 със символично доплащане за разликата в цената.Засега ме чуват нормално.Слушалка от 20лв се върза веднага.
                    Да наистина е доста голям , вече 3ти ден обикалям в един магазин и за малко да го купя.
                    Дилемата е между него и Samsung Xcover 2 . Ако 2рия издържи и на половината на това което се случи на старата ми Xcover 1ца , това е моя телефон

                    Блазни ме само по-голямата батерия на CAT-a
                    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                    Коментар


                    • #85
                      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      За батерията го казах и другаде, но ето 100% проверените лични ми данни след 3 месеца с телефона. Само режим на говорене без 3G - 5 дни точно всеки път без проблем. На 4 дни и 16 часа остават 15% от батерията, ако го оставя да падне на 10% с стига тия 5 дни. Не го изключвам нощем, ползвам го като часовник и будилник. При бъзикане в нета или ползване на безжичен блутут издържа един ден
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #86
                        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                        B15 е с 2 радиомодула - пробвано. Като говоря по едната и ми звънят по другата става ясно..
                        Цитирам мнение с малко стара дата,но поради факта че няма от скоро коментари тук...ами колега това което пишеш не е вярно.
                        Когато провеждаш разговор през първата карта,втората ти остана НЕактивна,няма връзка с нея! И двете иначе са online активни!
                        -tested-
                        OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                        Коментар


                        • #87
                          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Хмм, утре ще спретна специален тест, евентуално с видео...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            ако при редакция на абоната не ти позволява да зададеш различен рингтон, пробвай да копираш контакта на паметта на телефона, от там вече ще стане

                            Коментар


                            • #89
                              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Ако не е копиран контакта в паметта на телефона и снимка не можеш да сложиш
                              OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                              Коментар


                              • #90
                                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
                                Ако не е копиран контакта в паметта на телефона и снимка не можеш да сложиш
                                +1 от сим картата абонатите нямат пипане, само търсене, набиране, редакция на номер и толкоз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X