Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    3G-то също смуче батерията,но изключването му е много тегаво на с15.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • #47
      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Той стандарта ако не се лъжа беше 1W, което само по себе си не е малко.
      Може би повечето телефони работят доста под това.
      Да, едва ли предавателят е с по-голяма мощност - все пак наистина е сертифициран в БГ.
      Уж...
      Но е факт де - говоря с него от места, където с друг не успявам!

      На мен ми предстои излизане в Русия след 2 месеца и за да не стане както при Тедо, директно изтривам аксес пойнта за данни на оператора.
      Изобщо не мога да разчитам, че тази шитня няма да си включи данните в роуминг, въпреки че дори за това има чавка в настройките.
      Страх лозе пази...
      Враг усраине

      Коментар


      • #48
        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        По спомен - 2W на 900MHz и 1W на 1800MHz. За 3G на съм се интересувал.
        Това са максимални стойности. Мощността се променя в зависимост околните фактори.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #49
          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Ново 20 - от вчера като го завъртя настрани, образът (страницата) не се завърта... дали сензорът се скапа или е нещо софтуерно...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #50
            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            сега погледнах пак - когато гледам снимки си се "върти" нормално... явно е от някаква настройка...
            Някой знае ли как се деактивират автоватичните отговори с SMS от сорта на "Сега не мога да говоря," които се задействат със страничните копчета... Уж са измислени за удобство... Да ама не - докато го извадя от джоба и "умникът" вземе, че затвори и прати SMS...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #51
              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Здравейте,имам питане,дали има някой виждане колко държи батерията на В25 средно и горе долу естествено
              За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники
              Мирослав Христов 0888310959

              Коментар


              • #52
                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Колега,купих телефона на 24.06.На 27 вечерта го заредих при положение,че не изчаках телефона да изгасне.До днес батерията не ми е мръднала и едно деление,а не говоря малко.

                Коментар


                • #53
                  От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Браво бре,моя 3до4 дни и нема никой в батерията
                  За чужой счет пьют даже трезвеники и язвеники
                  Мирослав Христов 0888310959

                  Коментар


                  • #54
                    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    Първоначално публикуван от donmiron65 Преглед на мнение
                    Браво бре,моя 3до4 дни и нема никой в батерията
                    И моята 25-ца е така. Дори, ако говоря повече от обичайното със зор издържа 3 дни.
                    Трябва да отбележа, че съм с две SIM.
                    Личното ми очакване от този телефон беше ПОНЕ от 1 седмица до 10 дни да не го зареждам при пълно натоварване с всички възможни активации.
                    Но по-големият проблем е, че като остане 1 чертичка (от възможни 3) и се скапва буквално за няколко часа, ако се говори повече.
                    Поради тази причина не веднъж съм оставал без батерия във важни моменти.
                    Вечерта си лягаш - има две черти, сутринта има две, провеждаш няколко разговора - става една и като те напъне работа и много разговори в един момент нямаш батерия, а обикновено в този момент съм някъде в гората. Щото ако работех на компа по цял ден едва ли щях да имам нужда от Б25.
                    Та лично за мен батерията на Б25 е пълно недоразумение предвид вида на телефона и претенциите, които има като "сериозен работен телефон".

                    Коментар


                    • #55
                      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      По характеристики го дават време за разговор 9.5 часа и 13 дни stand-by. Не знам как си очаквал да кара по 10 дни "при пълно натоварване".
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        Точно така, 9,5 часа.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Колега не те разбирам.Моля те да ми поясниш как го натоварваш напълно.Аз също съм с две сим карти и освен разговорите често си ползвам и фенерчето.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Блутуутът прави проблем. Става дума за Б25. След като не успях да се свържа с едно хендсфрий, закупих друго. Успяха да се "кънектнат", но когато ме потърсят и аз отговоря на повикването, не чувам нищо... а отсреща ме чуват. Не е проблем в хендсфрий-то.
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • #59
                              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Спешно ми трябва зарядно. Някой да има, или да знае откъде може да се намери ? Поразпитах, но питам и тук.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #60
                                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                                Спешно ми трябва зарядно. Някой да има, или да знае откъде може да се намери ? Поразпитах, но питам и тук.
                                Не съм запознат със характеристиките на телефона но не става ли с най обикновенно usb 5 волтово зарядно.
                                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X