Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Вече имам "натрупани" впечатления от -NGM Explorer и понеже се "върти" темата за защитените телефони реших да споделя:
    -Ползвам го основно като телефон -отличен звук и добра батерия (до 4-5 дена). При "ръчкане" (интернет и GPS)-2-3 дена. Камерата -средно ниво .Водо и удароустойчивост - едни от най-добрите. Размера според мен -оптимален. Дизайна е "изчистен" и без ръбове ,но малко "хлъзгаво" тяло. Процесора не е от бързите,но не "забива". Чувствителността на дисплея не е особено добра (вероятно заради защитното стъкло). Има разлика в силата на обхвата на двете карти(работят на различни честоти).
    -Има и едно конструктивно недоглеждане-при разговор показалеца застава върху изключващия бутон.( Ако трябва пак да избирам,ще повторя грешката СИ).

    Коментар


    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Първоначално публикуван от Kaneda Преглед на мнение
      Колеги давайте алтернатива на тоя телефон защото вече съвсем го намразих. От извесно време съм с него и е е*ати боклука....b.
      Ако половинката не ме "пришпорила" за CAT-а... щях да си взема този... - http://defmob.com/katalog/phones/runbo-x6.html

      Коментар


      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Аз съм с САТ В25 батерията му става все по зле въпреки , че е на един месец. Питам се дали не е нещо от настройките та така да цеди батерията, някой ако е запознат нека да сподели.
        Проблема с микрофона горе долу го оправих след, като ходи в сервиза.
        И аз съжалявам, че си взех тази тухличка.

        Коментар


        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          А някой ползвал ли е този.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:42940089_1_800x600.jpg
Прегледи:1
Размер:56.4 КБ
ID:5570630
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            А някой ползвал ли е този.
            [ATTACH=CONFIG]690708[/ATTACH]
            Това е Nomu по принцип се водя дилър и на тях, но фактът, че не съм писал нищо до момента и не съм ги рекламирал, трябва да ви говори доста

            Коментар


            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              Това е Nomu по принцип се водя дилър и на тях, но фактът, че не съм писал нищо до момента и не съм ги рекламирал, трябва да ви говори доста
              Явно ще да е прекалено скъп, защото няма как да е по-зле от CAT-а.

              Коментар


              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                Явно ще да е прекалено скъп, защото няма как да е по-зле от CAT-а.
                Скъп е 130лв.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Първоначално публикуван от matrix_man Преглед на мнение
                  Ако половинката не ме "пришпорила" за CAT-а... щях да си взема този... - http://defmob.com/katalog/phones/runbo-x6.html
                  Човек за тоя телефон и аз си мислех но дали ще е толкова добър и на живо колкото е на хартия? Ако някой от форума го има да дава мнение и да каже къде живее та да се видим на по бира и да го разгледам.

                  Иначе за САТ-а.... мизерията продължава- днес си разглеждам картинки в галерията и си скролвам максимално бързо за да може да ги почна от началото на папката- 10 от 10 пъти ми излиза на десктопа и ми изписва LOW MEMORY.... Забравих да напиша че не съм го базикал- няма роотване или нещо подобно. Стоков си е точно както го взех от магазина на сайта.

                  Коментар


                  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    И тия не устискват по лесно се чупят от тези от 20лв.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1050595.jpg
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5572575Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1050596.JPG
Прегледи:1
Размер:161.6 КБ
ID:5572576
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Как стана тая работа?

                      Коментар


                      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                        Как стана тая работа?
                        Падна от джоба
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Аз имам САТ В25 и нямам мникакви грижи.Батерията кара достатъчно дълго та да забравя кога съм го зареждал.Въднъж го засичах изкара 12 дена .С микрофона също никакви грижи,даже е единствения ми телефон на който съм му намлил звука и то близо на половина.Иначе е безбожно тъп,камерата не струва няма 3,5 жак ,което малко обезмисля картата памет.Изпускал съм го доста пъти ,мил съм го на чешмата ,давам го на бебето да го треска където и падне-проблеми няма .На огън не държи-има вече следи от пръски на телчарката по него .
                          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                          Mark Twain
                          СтоЕнчA

                          Коментар


                          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            От декември имам САТ В25. Вече е в гаранционния сервиз. Отказа слота на едната сим-карта. А, батерията, още от началото, държи ден и половина..((
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Моят B10 не ще да мрие и това е...
                              Имам още 1 година гаранция мисля и нямам нищо против да го сменя.
                              Обаче не ще гадината, вкопчила се е в живота като удавник за сламка и не потъва
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Аз също съм се насочил към марката Cat модел В100 с една сим-карта.Два пъти съм имал досег до телефон с две сим карти и двата пъти е имало някакви ядове.Много ми се искаше Sonim но освен високата цена ме спират малкото както и отрицателни мнения.Надявам се Cat В100 да излезе добра машинка,предложиха ми го от виваком 6лв за 24 месеца и след 16 април може да е мой.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X