Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    В неделя явно сме в прИмоция - вече е 17ч, а батерията ми е на 81%... и допреди да разцъкам тук, даже беше 90%
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      "Разгадах" неделната прИмоция - бях спрял интернета през СИМ картата... Въпросният интернет ми излезе 171лв за 10-ина дни. МТЕЛ "забравили" да ми предложат предплатен пакет при пускането на новата карта (старата ми я откраднаха заедно с телефона, документите и т.н.)...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Някой знае ли, откъде мога да си намеря още едно зарядно ?
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #19
          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          "Разгадах" неделната прИмоция - бях спрял интернета през СИМ картата... Въпросният интернет ми излезе 171лв за 10-ина дни. МТЕЛ "забравили" да ми предложат предплатен пакет при пускането на новата карта (старата ми я откраднаха заедно с телефона, документите и т.н.)...
          Аууу... Това боли.
          Доста твърдо запознаване с хеморид OS направи.
          Струва ми се, че няма да намери фен и в твое лице

          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
          Някой знае ли, откъде мога да си намеря още едно зарядно ?
          От всеки магазин за техника като технополис например.
          Който и да е адаптер от 220V или 12V към USB ще ти свърши работа.
          Десетина-двадесет лева са някъде.
          Враг усраине

          Коментар


          • #20
            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
            Аууу... Това боли.
            Доста твърдо запознаване с хеморид OS направи.
            Струва ми се, че няма да намери фен и в твое лице



            От всеки магазин за техника като технополис например.
            Който и да е адаптер от 220V или 12V към USB ще ти свърши работа.
            Десетина-двадесет лева са някъде.
            Тези от Нокия са същите, но не стават, защото накрайника им е по-къс. За това ми трябва, точно за КАТ.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #21
              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Е като гледам е стандартна micro USB букса, т.е. всяко зарядно или кабел micro USB ще ти свърши работа. Даже по бензиностанциите ги има.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #22
                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Уффф, и B15 ли е със "стандартен" USB порт да ги таковам...
                При B10 е същото но това пак означава, че ти трябва по-скоро USB кабел а не зарядно.
                Аз като го купувах заръчах 1 допълнителен. Сега чакам още 2. Д....а и лямата ненаситна.
                А иначе - от вносителя или от там, откъдето си го купил.
                Враг усраине

                Коментар


                • #23
                  От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  Е като гледам е стандартна micro USB букса, т.е. всяко зарядно или кабел micro USB ще ти свърши работа. Даже по бензиностанциите ги има.
                  По принцип стават. Но понеже корпусът на самия телефон е по-голям, и накрайникът на зарядното не може да стигне до буксата. Разбираш ли ме ?
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #24
                    От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                    По принцип стават. Но понеже корпусът на самия телефон е по-голям, и накрайникът на зарядното не може да стигне до буксата. Разбираш ли ме ?
                    Това е някакво много некадърно изпълнение. Ако намериш някой кабел с по-тънка пластмаса на буксата или пък пила ?
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Не е некадърно а по-скоро просташко изпълнение...
                      Значи зарядното на B10 представлява стандартен адаптер 220V/USB и нестандартен mini USB кабел от страната на телефонът.
                      Просто USB порта на телефона е навътре в корпусът и обикновен USB кабел не може да влезе в тясната дупка не телефона.
                      Ако се изпили пластмасата на обикновен кабел може и да стане - аз не успях. Хвърлих кабела после защото се разпадна.

                      На снимката по-долу левият кабел е този за CAT B10 а десният си е обикновен кабел.
                      Вижда се ясно доста по-тънката пластмасова отливка в края на кат-ският, което позволява да влезе в корпуса на "телефона".
                      Аз моят го платих допълнително май към 12лв.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0379.JPG
Прегледи:1
Размер:173.4 КБ
ID:5492824 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0018.JPG
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:5492825
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #26
                        От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        На това интелигентно инженерно решение идеята май е да уплътни кабела в буксата на телефона, че на някой може да му се наложи да зарежда под вода
                        Но принципно донякъде има резон, защото идеята е все пак да се ползва в прашна и мръсна атмосфера, дори навън, където ако го бутнеш и падне докато се зарежда може да падне и в локва, та такова уплънение при зареждане не е за изхвърляне.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          На това интелигентно инженерно решение идеята май е да уплътни кабела в буксата на телефона, че на някой може да му се наложи да зарежда под вода
                          Но принципно донякъде има резон, защото идеята е все пак да се ползва в прашна и мръсна атмосфера, дори навън, където ако го бутнеш и падне докато се зарежда може да падне и в локва, та такова уплънение при зареждане не е за изхвърляне.
                          Може и така да е. Аз 3 пъти го хвърлям във вода и вече телефонът дава дефекти, понякога. Като за 180 лева, добре е.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #28
                            От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Що, ако е по-голям отворът не може ли да се уплътни?
                            Как не са разбрали от Панасоник че да натурят нестандартни портове по тая причина на Toughbook серията си...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10102008838.jpg
Прегледи:1
Размер:49.6 КБ
ID:5492842
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #29
                              От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              USB-то на Toughbook не уплътнява нищо без капачето, независимо какъв кабел си му ръгнал.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Естествено. Същото се отнася и за CAT-а.

                                Т'ва което казвам е, че нестандартният кабел не го прави по-защитен.
                                Не е никакъв фючър а е по-скоро бъг. Така дошло един вид
                                Просто тъгбука беше един пример. Има и други но няма сми.
                                Някъде нагоре имаше мнение, че тези телефони би трябвало да струват 200-300лв а не 600-700.
                                Напълно подкрепям това.
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X