Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Много ми се искаше Sonim
    Не прави тази грешка. Само цената му е висока, качеството - под всякаква критика.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • Re: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Колеги не мислете, че горилата и драгонтейл стъклата не се чупят, особенно ако падне на ръб, стъклото много лесно става "мерцедес", колкото е по голямо толкова по лесно, не е проблем само на CAT, проблем е на всички телефони.

      Коментар


      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
        Не прави тази грешка. Само цената му е висока, качеството - под всякаква критика.
        Не зная грешка ли е или не, обаче аз определено съжалявам, че не дадох същите тези пари за Соним.
        Оказа се в последствие, че в повечето случаи ми е необходим надежден телефон, който да не зареждам в седмицата по 2-3 пъти а в месеца!
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Re: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Колеги не мислете, че горилата и драгонтейл стъклата не се чупят, особенно ако падне на ръб, стъклото много лесно става "мерцедес", колкото е по голямо толкова по лесно, не е проблем само на CAT, проблем е на всички телефони.
          Дани е абсолютно прав! Силно закалени са и просто не се драскат, но са под напрежение и малко им трябва.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • Така дойде ред и аз да попитам за решение на проблема с моят Б25, счупих му стъклото и не мога да го пратя в гаранционен сервиз, та въпроса е къде в София мога да намеря стъкло, а и след счупването се появи следния проблем започнаха да отказват едно по едно копчетата от клавиатурата, винаги ли се случва така след счупване на стъклото?

            Защо след като се счупи стъклото на Cat b25 отказаха част от копчетата, камера, слушалки и др.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 19-04-14, 19:19.

            Коментар


            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Здравейте на всички. Горещо съжалявам, че не съм прочел темата по-рано, но както казват старите хора "имала е глава да пати". Става въпрос за телефона САТ В25. Харесах го още миналата година, но все не идваше неговото време. И така преди десетина дни се сдобих с такъв телефон. Естествено еуфорията по купуването му беше голяма, за разлика от това което получих На първо място ужасно много ме дразни микрофона и дори да го намаля на 3 или 4, или не се чува добре или се чува едно кънтене На второ място батерията му кара 2-3 дни, което отново е много голям минус за телефона. И на последно място, гуменото капаче за буксата на кабела за зареждане не се прибира добре и леко стърчи Питането ми е към колегите, които имат такива телефони, дали си заслужава да го пращам в сервиз най-вече заради дразнещия микрофон или всичко е обречено? Телефона е гаранционен, така че не ми пречи да опитам със сервиза
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • И аз отскоро съм собственик на явно злополучният модел.Моя го купих от един от ''техно'' магазините и наистина първият апарат не му се затваряше капачето.Още на следващия ден го върнах.Иначе проблем със микрофона и батерията на сегашния нямам.Чуват ме добре,и батерията засега издържа около седмица.Така,че моя съвет е връщай!И на мен се опитаха да обясняват в магазина,че видиш ли капачето така си стояло,да ама не!Показах им мострата и поисках още един апарат за сравнение и го смениха без повече обяснения.

                Ай, да бе егати мижавото фенерче!На Нокия 5100
                беше по-адекватно!
                Последно редактирано от Preslav Peychev; 11-05-14, 22:06. Причина: Сливане на 2 поредни поста
                Тома Томов
                Вече с Kia Sportage.

                Коментар


                • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  От днес и аз съм собственик на B 100.Първи ден,отзивити са добри.Добре ме чуват,слишалките работят добре,високоговорителя и той.Ще го видя колко ще изкара.За цената си ме устройва напълно.Камерата му не отговаря на обявените мегапиксели,снима но не и за 3,2.Направих му вече 2 часа изходящи.Тестовете продължават.....

                  поздрави

                  Коментар


                  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    След една година вярна служба 25 цата се предаде започна някакъв сериозен софтуерен проблем.Приятно останох изненадан когато на четвъртия ден ми се обадиха от сервиза и ми казаха,че го сменят с нов.

                    Коментар


                    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Това е добре... Моята B15 за съжаление упорито не ще да мре.
                      Оцеля дори и като срещна експреса в плочките след като ме издразни преди около месец...
                      Явно ще дочакам пенсия с него.
                      Не че е безкрайно далеч
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        Някой има ли представа дали може да се смени дисплей на Б15 и къде.Благодаря.

                        Коментар


                        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                          B15 е с 2 радиомодула - пробвано. Като говоря по едната и ми звънят по другата става ясно...
                          Хммм странно при мен,като ми звънят на едната другата е неактивна...

                          Коментар


                          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                            Хммм странно при мен,като ми звънят на едната другата е неактивна...
                            Не само твоя е така. И при моя е неактивна, странното е как при колегата са активни, като тел. е с един радиомодул.

                            Коментар


                            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Първоначално публикуван от matrix_man Преглед на мнение
                              Не само твоя е така. И при моя е неактивна, странното е как при колегата са активни, като тел. е с един радиомодул.
                              Джокер: call forwarding.

                              Коментар


                              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Джокер: call forwarding.
                                Ама не е като да има 2 радиомодула телефона както го е написал колегата izo4x4...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X