Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обсъждане на мобилни телефони CAT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

    Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
    Ама не е като да има 2 радиомодула телефона както го е написал колегата izo4x4...
    И не е като да е без пари този джокер
    Враг усраине

    Коментар


    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      И не е като да е без пари този джокер
      Тоя джокер, не ми трябваше... това с call forwarding-a ми е ясно от доста време

      Коментар


      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

        Б15Q най-големия боклук който съм имал в последните 19 години,при това закупен нов и никога не е изпускан,даже в гаранция!!!!!!!!!!

        Коментар


        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

          Здравейте! Някой има ли впечатление от новият CAT S50 - след няколко дни ще взимам телефон и се колебая между него и Evolveo. Приемам съвети!
          Телефонът трябва да е механично здрав,да има дълъг период между зарежданията - поне 3-4 дни,да разполага с много добра или отлична камера и да е лесно да се сваля сниманото от телефон на компютър.Тоест да не се налага разглабяне с инструмент.Ако може и да работи с мокри ръце - направо се е утепАл.
          BMW X6

          Коментар


          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

            Аз ще взимам Ежолвео втора ръка, че колегата недоволен. Тия предните бутони стърчали и успявал да набира разни номера както си кара мотора. Предполагам, че ако се носи в джоб с бутоните навън, няма да има проблем. Беше се бъгнал и софтуера, но го преинсталираха гаранционно и в понеделник го чакам. Ако не бързаш ще докладвам.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

              Здрасти , от три седмици ползвам S50 и съм доволен батерията държи два дни при положение че по цял ден говоря мой колега има същия от четири месеца и не се е оплакал . Това ми е първия смартфон и не съм най-компетентния . За свалянето на снимки може да ползваш и блутут , ако имаш подходящ лаптоп , има и разни външни устройства за такива без .

              http://bluetooth-adapter.pazaruvaj.c...JZgaAkKw8P8HAQ
              Еди Рангелов : 0885 088 444
              Няма незаменими има незабравими хора !!!

              Коментар


              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                Аз клоня повече към CAT понеже е с една сим карта а съм чувал че апаратите с две сим карти правят проблеми често,макар и да е огромно удобство в единият слот да сложа местна карта с интернет а в другият българската.Ще го мислим - май най накрая ще е разходка в магазина и който от двата по ми прилегне на място.Багодаря за мненията!
                BMW X6

                Коментар


                • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                  Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                  Здравейте! Някой има ли впечатление от новият CAT S50 - след няколко дни ще взимам телефон и се колебая между него и Evolveo. Приемам съвети!
                  ... и да е лесно да се сваля сниманото от телефон на компютър.
                  С всеки смартфон можеш веднага след снимането да си пратиш снимките до компютъра по Скайп , при наличие на интернет.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                    амм по принцип да ама ситуацията е малко по особена - аз съм шофьор на камион и телефонът ми трябва за работа.Имам българска карта но тя е само с включен роуминг и 5лв месечна такса - тя си стои в телефона.Интернет ползвам местен шведски със стик и сим карта на Тре.Ако има 2 слота телефона - няма проблем - хотспот и имаме интернет и на телефона и на лаптопа и тогава е много удобно както ти казваш - през скайп.Още повече че точно през скайп изпращам сниманите CMR и други документи до логистиката за която работя.Проблемът е че от всякъде ми говорят че с две сим карти телефоните правят проблеми много често.Ако взема Cat - той е с една сим карта и не знам капачето отзад дали се отваря с интрумент както на повечето такива телефони понеже в него ще си сложата бъгарската карта а стикът с интернета ще си остане за лаптопа.А лаптопа ми няма блутут...май...Това което ми трябва е много ама наистина много здрав телефон(нокия с фенерче издържа средно 2 месеца в процеса на работа)с добра камера - поне 8мегапиксела за снимане на документи и възможност да си извадя мемори картата лесно за да я сложа в лаптопа и да си прехвърля снимките или да има порт за микро usb.Другото важно качество е дисплеят да работи с мокри ръце.Вчера разгледах и новият соним хр7 мисля че беше но не намерих от къде може да се купи такова нещо а и цена не намерих.Гледам да се включа до 1000лв.
                    BMW X6

                    Коментар


                    • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                      Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                      телефонът ми трябва за работа. ... Ако има 2 слота телефона
                      Тая комбинация я забрави.

                      Коментар


                      • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                        дам както казах и аз стигам до същият извод.Cat или Sonim значи
                        BMW X6

                        Коментар


                        • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                          Всички тези гимнастики са излишни.Захранващият кабел е този , който ще ти свърши работа.Включен към лаптопа дори осъществява и зареждане на телефона.Остава ти да избереш "железен", който да устиска.Успех с избора!
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                            Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                            амм по принцип да ама ситуацията е малко по особена - аз съм шофьор на камион и телефонът ми трябва за работа.Имам българска карта но тя е само с включен роуминг и 5лв месечна такса - тя си стои в телефона.Интернет ползвам местен шведски със стик и сим карта на Тре...
                            Веднага ти давам изпитано решение(преди няколко дни се върнах от Дания,бях на гости на твой колега).Взимаш си Samsung Xcover-3 http://www.gsmarena.com/samsung_gala...ver_3-6990.php и го ползваш като телефон,а за шведската карта си взимаш едно wi-fi модемче с батерия,аз имам ей такова марка Алкател:http://alcatelonetouch.com/global-en...l#.VbYV-bXoqSo В модемчето пъхаш Шведската и го ползваш като рутер,закачаш телефона през wi-fi за него.Зарежда се през стандартно микро usb,от таблото на камиона покрива периметър до края на ремаркето.За разговори от и до България веднага ти казвам най-добрият вариант за финтиране на роуминга-5 стотинки на минута,отчитане на всяка започната секунда и забележи БЕЗПЛАТНИ за теб ВХОДЯЩИ разговори с бг номер.

                            Коментар


                            • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                              Благодаря ще разгледам вариантите!
                              BMW X6

                              Коментар


                              • От: Обсъждане на мобилни телефони CAT

                                В момента ползвам CAT S50 за служебен и Evolveo Q4 (с голямата батерия - 4500 мАх) за личен.

                                САТ-а:

                                Плюсове
                                - по-лек и по-компактен
                                - вградена батерия (предполагаемо - по-водоустойчив)
                                - екрана е четлив и на силна светлина

                                Минуси:
                                - батерията е по-слаба. На мен ми държи 4-5 дена, НО го ползвам само за разговори
                                - proximity сензора на моя се сдуха доста бързо (в нета чета че и други апарати имат този проблем). В началото се оправяше с рестарт, напоследък и това не работи. Мен лично много ме дразни - приключвам разговора и виждам че с ухо съм влязъл в настройките на часовника, примерно
                                - от време на време - забива
                                - мега-скапана камера (на всичкото отгоре и забива)
                                - страничните бутони седят едни такива... лигави, не можеш да разбереш натиснал ли си ги или не

                                Еволвеото:

                                Плюсове
                                - Огромна батерия - с постоянно ръчкане в нета, разговори и т.н. спокойно откарва 3-5 дена
                                - поне до момента не ми е забивал и всичко си работи ОК (вкл и проксимити сензора)
                                - има светодиодна индикация за пропуснат разговор, получен СМС и т.н. (САТ-а се налага постоянно да го проверявам)
                                - камерата е много по-добра от САТ-а
                                - хардуерни бутони за вдигане/затваряне (колкото плюс, толкова и минус, при носене в джоб на панталон правят проблем)
                                - хубави, стегнати странични бутони

                                Минуси:
                                - значително по-тежък от САТ-а, ама с тая батерия - нормално, няма вечен кеф
                                - процепа за пъхане на микроУСБ накрайника е много тесен, и работи само с неговия си заряден кабел, другите просто не успявам да ги напъхам
                                - слотовете за СИМ-картите също са доста тесни, аз ползвах преходници от микро към нормален СИМ, и едвам ги наврях

                                Ако избора ти е между тези два модела - твърдо препоръчвам Еволвеото. За 2-те сим карти не знам какво толкова те плашат - досега проблеми не съм имал. Може и да пият малко повече батерия, ама на 4500 милиамперчаса не е болка за умиране.

                                Ако се сетиш още нещо - питай.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X