Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Вчера се опитах да усмъртя телефона си (htc sensation) чрез качване на костюмиран циганин. Препотих се 7 пъти след като заби на началния екран със зеления надпис хтц. Проблема се оказа в това, че не си вижда boot файла, както и да се изликувах го с fastboot но не това е важното. В момента съм с 4.3.1 и циганина ми дава възможност да променям имената на шорткът-овете по десктопa с едно "edit", което се появява при натискане и задържане на иконата. Не съм качвал допълнително стартировачки разни да не смучат рамец.
    Циганина е Pacman rom и до момента работи стабилно, както се казва - фръча, фръча...
    42

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
      Не си със стоковия лънчер, ползваш Go launcher EX, той го може.
      Да бе така е, ама говорихме за Ромове, и от там се объркАх. Go Launcher EX ги може тия неща.
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Смених лънчера и вече мога да си преименувам икони. Сложих Go Launcher.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Ако се чудиш защо батерията ти свършва по бързо - от лънчера е Отнася се за по тежките лънчери.

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Преди няколко дена ходих до Пловдив. Пуснах навигацията на телефона ,работи идеално. Само, че не говори. Нокиата ми говореше. А, Самсунга, не иска. Влезнах в настройките, гласа беше изключен, включвам го и пак няма никой да напътства.
            Защо е така?

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Навигацията е ...... - попълнете точките.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Телефона е Samsung galaxy s2 plus от него използвам навигацията. Заводската.

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Как се казва де, все пак не вярвам да се казва "заводска навигация".
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Как се казва де, все пак не вярвам да се казва "заводска навигация".
                    Опитвам се да намеря как се казва, но явно нещо не успявам. Къде трябва да цъкна, че да видя името и?

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                      Опитвам се да намеря как се казва, но явно нещо не успявам. Къде трябва да цъкна, че да видя името и?
                      Самсурника не ползваше ли Гугъл мапс-а по подразбиране за навигация?
                      42

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Самсурника не ползваше ли Гугъл мапс-а по подразбиране за навигация?
                        Не знам. Телефона го имам от около седмица и още го разучавам.

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                          Не знам. Телефона го имам от около седмица и още го разучавам.
                          Е ко пише на иконката или поне как изглежда
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                            Е ко пише на иконката или поне как изглежда
                            Иконката е синя стрелка и пише - навигация.

                            Коментар


                            • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Гугъл мапс е навигацията по-подразбиране за андроид - и е онлайн - дефакто ти трябва интернет за да може да се свалят картите.

                              Коментар


                              • От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Гугъл мапс е навигацията по-подразбиране за андроид - и е онлайн - дефакто ти трябва интернет за да може да се свалят картите.
                                Аз винаги си имам интернет на телефона. Просто искам да кажа, че като тръгнах от Хасково, за Пловдив до МБАЛ Свети Георги ми изтегли маршрут и т.н. Всичко ми показва, обаче нямаше глас (напътствия)... След светофар и преди светофар не ми казва да завия и т.н, а просто ми показва със стрелка на къде трябва да карам. Винаги, когато и задам дадена точка, той си дърпа маршрут и т.н. И си показва всичко - точно. Само се чудя, защо няма гласова команда, гледах и в настройките, но не виждам такава опция, за това се обърнах към Вас.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X