Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Мобилния нет е абсолютно, винаги на линия. Изключва се единствено, когато wifi доминира.
    Георги Тонев

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Има отметка ,файлове да се местят чрез нета само при наличие на wi- fi....през гпрс си траят,нищо че имаш нет
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Да, де... Точно това съм уточнил във въпроса си. Отметката е дис-отметната.
        Георги Тонев

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Можеби нещо се е багнало пробвай да си реинсталираш приложението.......може да се оправи .

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Деинсталирах, преинсталирах - абсолютно никаква промяна.
            Опитах всичко - всякакви експерименти от телефона, проверка на пърмишъните на шернатия фолдър на компа ми...
            Не ще...
            Замислям се дали няма някаква друга безплатна алтернатива, която да бачка отново с google drive, но да не е тяхното си приложение?

            П.П.
            Обиден, разкарах Гуугъл диска и от телефона и от компа!
            Регистрирах си дропбокс и го инсталирах. Както и дрпбокс синк. Да не повярва човек, работи без да се налага да гадая и ръчкам до безкрай.
            Дава само два гигабайта сторидж, но това е бял кахър щом мога все пак да го ползвам напълно функциониращо.
            С гуугъл диска не смятам да се занимавам повече, така че може да се сметне че въпросът ми е приключен.
            Мерси на всички писали по темата.
            Последно редактирано от VECTOR; 11-01-14, 13:32.
            Георги Тонев

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              На някой друг освен на мен да му се изключва сам Сони Z1, когато си поиска? Много е яко И като се изключи вечерта и сутрин нямаш аларма на изключен телефон и се оспиваш за работа Супер е И да си началник смяна и да няма кой да ти назначи хората - гоооот? Да го нулирам ли в земята? Мнения от какво може да е...
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Аз съм с Galaxy S4, при мене беше от скапана батерия. Смених я и сега е ОК.
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • Re: От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                  На някой друг освен на мен да му се изключва сам Сони Z1, когато си поиска? Много е яко И като се изключи вечерта и сутрин нямаш аларма на изключен телефон и се оспиваш за работа Супер е И да си началник смяна и да няма кой да ти назначи хората - гоооот? Да го нулирам ли в земята? Мнения от какво може да е...
                  За начало го обнови до последния андроид - имаха по едно врене проблем със заспиването, демек заспива и не се събужда sleep of death или нещо подоно, ако ъпдейта не помогне карай го на сервиз.

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Ами снощи му дадох заводски настройки, сега ще видя как е. Версията на андроида ми е 4.22. Как да го обновя, като ъпдейт центъра ми казва, че всичко е обновено и актуализирано с най - новите неща, а знам, че има 4.3, че даже май 4.4 версия на андроид. И това, ако не помогне ще сменя батерията. Въпреки че се зарежда и разрежда нормално. Просто 2, 3 пъти месечно се изключва от самосебе си. Включвам го после, няма ядове. Иначе си рботи добре, нито е забивал нито нищо. По сервизи, не ми се носи, че ще ме мотаят седмици, ще стоя без телефон и я го оправят я не...
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Здравейте!
                      Преди време имах Samsung Galaxy Xcover I който е с Android 2.3 (Gingerbread) .
                      След като го тряснях от земята и направих на пух и прах , от застраховката ми дадоха нов. Ползвах го 3-4 дни и се отказах от него и го продадох скоро след това.
                      Вече продадения телефон се оказа при моя приятелка която не го е Reset-нала и така вече 2 години.
                      Онзи ден ми звъни и ми казва , че съм имал някакви подсетки (стои ми още google пощата вътре и се синхронизира календара ми).

                      Има ли начин да ТЯ изтрие моята поща от телефона без да губи информация (освен календара) от телефона си за да спрят моите подсетки да я подсещат за неща които се случват на 1000км от нея
                      Също тя има някакви проблеми с Google Play понеже явно ползва моя акаунт , който и аз ползвам на новия ми Galaxy Xcover II.
                      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        По принцип трябва да си направи акаунт в Гугъл, да си прехвърли контактите, защото в момента най-вероятно в твоя акаунт са и нейните телефони. Импортира си в нейния акаунт телефоните си, трие твоя и синхронизира. Явяват и се телефоните и от там нататък сте разделени.
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Здравейте, направих му фабрични настройки, но днес пак се изключи. Ако му ъпдейтна версията на андроид? Сега съм с 4.22. Как да го ъпдейтна с по - нова версия при положение, че ъпдейт центъра ми казва, че имам всичко най - ново. Чудя се какво да го правя, да пробвам ли да му сменям батерията или да го нося за ремонт? Батерията мога ли да си я сменя сам, чудя се какво да правя...
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Как стигаш до ъпдейт центъра, през тела или през компа ?
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Мм от телефона. Там си имам иконка ъпдейт център и цъкам на нея, и ми изписва, ако има нещо за обновяване...
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Явно за твоя телефон няма ъпдейт за 4.3 все още. За моя (HTC One) днес излезе ъпдейта до 4.4! Спряна е поддръжката на флаш в браузъра -егати и ъдейта! Ще си седя на 4.3!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X