Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Спрях всичко. Да видим утре. Благодаря!
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #92
      Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Преславе, ако си забол тъпия телефон да пази всичко /данни, пароли, данни на програмите / в гугъл сърверите, може да се получи такова нещо.
      Отделно има г+ и още подобни киип и драйв, които ако имаш на телефона и са настроейни на ауто бейкъп или нещо подобно е напълно възможно да ти качват снимките и видеоклиповете на някой от сърверите на гугъл.

      Коментар


      • #93
        От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
        Явно все пак е до някаква настройка - моя One не излиза от приложението,а ме връща на клавиатурата или в указателя -там от където съм избрал номера. Аз съм с андроид 4.2.2 (последния ъпдейт) ПС - Пробвах и на жена ми телефона (същия като моя ,ама червен ) и там отново не излиза от приложението.
        А някой може ли да ми каже къде е тази настройка?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #94
          От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Гоогле + основно,разгледай опците

          п.п Това към отговора на даниел.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #95
            От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Колеги имам проблем с Вайбъра, не знам дали е точно за тази тема, но да си питам, пък белким някой знае,
            Инсталирах го както трябва, код чаках, всичко е наред, обаче, постоянно забива и ми изписва нещо като "процесът вайбър, неочаквано спря, отдолу прозорец Принудително затваряне", постоянно ми дава това съобщение, че уж нямало памет, а изтрих всичко, което можеше да се изтрие.... И телефонът дава, че има доста свободно място?? Какво може да му е ?? Че вече го инсталирам 143028301 път и ми вдига нервите, на макс, а смяна не е удачен вариант
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0255.jpg
Прегледи:1
Размер:43.7 КБ
ID:5519796
            Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 19-09-13, 23:46.
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #96
              Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Боби, нямаш място в телефона, за това не може тъпия вайбър да си запише нещо си там негово. От това ти идва проблема, просто деинсталирай нещо или погледни дали не можеш да го преместиш на сд картата.

              Коментар


              • #97
                От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Боби, нямаш място в телефона, за това не може тъпия вайбър да си запише нещо си там негово. От това ти идва проблема, просто деинсталирай нещо или погледни дали не можеш да го преместиш на сд картата.
                От къде и как мога да го преместя в картата с памет ??? Не, че има и там памет, но нея мога да я изпразня, лесно
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • #98
                  Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Много зависи от телефона и дали може - обикновенно е от мястото където деинсталираш програмите, избираш я, и ако има бутонче премести на сд картата значи става, ако не значи не става, може да преместиш и някое друго апк - ако въобще става.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Прегледай снимки, видео и музики, които можеш да разкараш от телефона и да прехвърлиш на картата (или да ги затриеш)...
                    С тях поне е най-лесно (някой файл менажер или през компа), а са обемни...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Прегледай снимки, видео и музики, които можеш да разкараш от телефона и да прехвърлиш на картата (или да ги затриеш)...
                      С тях поне е най-лесно (някой файл менажер или през компа), а са обемни...
                      Всичко ми е сд картата, картинки на телефона нямам,сега ще пробвам да сложа празна Сд карта, пък да видим, ще се помъча да преместя и вайбъра
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Телефона с колко памет е? Защото рядко можеш да го препълниш само с приложения ако е няколко GB...
                        Да нямаш на него навигация с големи карти?
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Навигация има, някаква, но не знам колко памет заема, сега като съм влезнал в Вайбъра, зарежда, съобщението за памет, вече не излиза, но сега пък бъгва самият вайбър, влизам в контактите, цъкам да напиша съобщение и излиза бял екран и това е... Дали пък андроида нещо не се бъзика, да не трябва да се обновява? В управление на приложенията, няма нищо, само иконката на Вайбъра, всичко изтрих
                          Сега видях, имам свободно място в телефона 63,02 Мб, в картата с памет имам свободни 0.92 Гб....
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            А с какво е пълен телефона? 64МБ е много малко.... Колко му е паметтта като цяло (като нов )...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              150mb Е телефона е: LG GT540, рам 256, скороста на процесора/ ако има значение/ 600 Mhz, сега установих, че когато е пълна Сд-картата, изкарва съобщението, че няма място, когато е със празната, няма този проблем, но пак забива, бял екран или черен и до там....
                              Като цъкна, на някой определен номер, излиза черен или бял екран, след няколко секунди, пак ме връща в същата страница на вайбъра, за пропуснатите съобщения, но не ми дава хронологията, нито съобщенията, случва се и да ги даде, но когато ги даде, тъкмо тръгвам да пиша и все едно крашва, излиза от приложението и ми отива на екрана...
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Хм... Да, явно този модел си е с малко памет... Така, че тези 64МБ може и да са му нормални...
                                Това, което ми идва на акъла - пълен резет за да се види дали проблема е хардуерен или софтуерен.
                                Като вариант - телефона да се е сгъбил когато не е имал място да пише някой си негов регистър/файл и от там нататък - да си е полуумрял/недонастроен...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X