Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Мисля че самото приложение за сега няма тази опция, която търсиш. Варианта е да го отвориш през ”флоатинг” (ама пък дума) браузер. Имаше и някакви модификации на самата туба, но тук друг ще трябва да допълни....

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Колеги, да попитам и в тази тема - някаква идея къде мога да инсталирам Андроид на един HTC HD 2, естествено срещу заплащане?
      Благодаря предварително.

      Коментар


      • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        По принцип има възможност при процедурата телефона да стане тухла и не вярвам някой любител като мен да се навие да поеме тази отговорност.
        Потърси в някой сервиз.

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Аз го насочих. Малка е вероятността за брик, но при всеки фалш съществува.

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
            Колеги някой може ли да помогне от два дни боря един таблет леново с андроид 4.2 и не мога да настроя ютюб когато искам да слушам музика и да сърфирам в интернет автоматично ми паузира плеъра на ютюб щом отворя друг таб или минимизирам тубата .. Търсих в настройките на таблета на инсталирания ютюб, но без резултат.
            Инсталирай си тази програма, тествано е от мен и работи на заден фон, без да спира музиката:
            https://play.google.com/store/apps/d...o.asbit.pvstar

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Първоначално публикуван от Be6i4 Преглед на мнение
              Инсталирай си тази програма, тествано е от мен и работи на заден фон, без да спира музиката:
              https://play.google.com/store/apps/d...o.asbit.pvstar

              Мерси колега златен си)) не мога да свикна с този андроид още и не знам дали ще стане това някога..
              Real Recognize Real

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Първоначално публикуван от yahyy Преглед на мнение
                на таблет самсунг галакси ноте 10.1 н8010 може ли да се пусне нет от флашка,чрез кабел или нещо от сорта?!!!?????!!
                Може.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Здравейте, пак проблем, ново 20. Сега пък скапаната Експериа Зъ 1 неще да се засрежда. Не иска да зарежда батерията... включвам я на 30% примерно, стигне до 37 и започва да пада, или въобще не иска да започне да се зарежда и само падат процентите, а е включена в зарядното. Рестартирах телефона, същото, пробвах други зарядни - пак тая. И ми прави впечатление, че започва силно да грее отзаде като е включена в тока. Гаранционна е, утре смятам да я нося за ремонт... да му се невиди, някакви идеи?
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Пролича ми на скапана батерия...

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Ми знам ли го, така или иначе е гаранционно и трябва да го нося там. Немога да го бърникам И как въобще му се отваря скапания заден капак??! С теслата мисля да пробвам Знам я каква ще е, ще го дам за ремонт, ще ме мотаят поне месец, ще стоя без телефон сумати време, и така, яко Един болук пари за телефон, къде неможе да изкара и 8 месеца. Ако е от батерията, то тя има гаранция 6 месеца, та и там ще ме обуят сигурно, ама каквото такова...
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Тая шибания с греенето най-често е софтуерна. Вероятно може да прецака батерията по някое време но - защо първо не пробваш да го изтриеш и да му качиш отново софта ? И да пробваш да го заредиш "девствен" преди да му качиш твоите приложения ?

                        При мен най-много греене съм установил от разни безплатни боклуци, най-често игри, когато пробвам да ги ползвам и нямам обхват, примерно в метрото. Става на печка докато се опитват да се свържат с гадните си рекламни сървъри и прочее.

                        А ако имаш някоя бъзикня дето има и системни права (разни там неоригинални системни разпоредители с права над батерията и зарядните джаджи - съвсем пък може да е от софт.

                        Вече следя всяка гадост какви права иска преди да инсталирам каквото и да било.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Да , но в случая говорим за греене само когато се зарежда... Не че фактори ресет ще е излишен.

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от vladdark Преглед на мнение
                            Да , но в случая говорим за греене само когато се зарежда... Не че фактори ресет ще е излишен.
                            А, това го пропуснах. Вероятно батерия, да. Но нека ресет все пак. Така и така ако ще го праща трябва да го ресетне първо.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Дадох му Хард ресет и снощи се зареди, благодаря. Въобще не грее отзад. За сега е добре, ще гледаме как ще е занапред...
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                И аз да питам за роботчо...
                                Имам някакъв документ (.pdf .doc .txt), в някаква директория.
                                Как мога да създам прак път до него (шорткът) на някой от десктопите? Интересува ме стандартна процедура, без да трябва да инсталирам половината гугъл плей, без хакове, пачове и баене...
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X