Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
    ..... За моя (HTC One) днес излезе ъпдейта до 4.4! Спряна е поддръжката на флаш в браузъра -егати и ъдейта! Ще си седя на 4.3!!
    Ето затова не бързайте на всяка цена да се ъпдейтвате, вижте първо какво е новото, че да не се окаже, че по-новата версия има гадни ограничения. Нагоре се качва лесно и всеки го може, ама не всеки може да върне версия назад и шанса от скапване на телефона не е малък.
    LZ1PER

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Затова и аз го написах. То май просто при 4.4 няма да има флаш.Първо Нексусите отекоха сега и HTC. Остава Самсунг да пуснат ъпдейт за С4 но подозирам че и там ще е същото.

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Аз съжалявам, че го ъпдейтнах. Ако не го бях ъпдейтвал още като го взех, сега можеше и да няма проблеми... А трябва ли след ъпдейт да му двам някакъв ресет, заводски настройки?
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Нищо не трябва да правиш след ъпдейт.
          А това, че се изключва внезапно, няма как да бъде софтуерно.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Снимката от контактите ми не излиза при повикване. Къде бъркам?
            „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Може да е писано по-назад, но нямам нерви да изчета цялата тема... САТ В15 редовно ми изчезват част от записаните контакти... Независимо дали ги записвам в гугъл акаунта или някоя от двете СИМ карти... Има случаи по 3 пъти да въвеждам нечий телефонен номер и след седмица-две го няма... Голяма част от номерата си стоят...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                При синхронизация ти синхронизира с Google вместо с телефона... Трябва да има настройка, но при CAT нямам идея къде е...

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  и аз предположих, че става при синхронизация... но това е за номерата записани в гугъл... А ми изчезват и някои номера записани в СИМ... Не един познат 3 пъти си записвам телефона и изчезва...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Здравейте
                    От няколко дена съм със Samsung I8262 Galaxy Core duos с версия на Андроид 4.1.2 и не мога да настроя нещо свързано с блутут слушалка Мotorola H350.С включен блутут на телефона се сврзва с моторолата и при получаване на обаждане се включва автоматично без телефона да звани.
                    Въпросът ми е как да настроя телефона да звани и след това ако искам да говоря с блутута да приема обаждането?
                    Това ми е първият телефон с Андроид и може да ви се струва малко тъп въпросът ми но съм свикнал да говоря предимно с тази Моторола Н350
                    Благодаря Ви предварително.
                    ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Аз лично блутут хендсфри не съм ползвал, но ми се струва логично ако хендсфрито ви е на ухото, да не се включва звук на телефонните говорители.. Би трябвало да се чува в слушалката, която пък би трябвало да ви е постоянно на ухото, нали именно това е идеята..

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                        Аз лично блутут хендсфри не съм ползвал, но ми се струва логично ако хендсфрито ви е на ухото, да не се включва звук на телефонните говорители.. Би трябвало да се чува в слушалката, която пък би трябвало да ви е постоянно на ухото, нали именно това е идеята..
                        По принцип е така но при мен телефона е в някоя чанта или по далеч,а моторолата е джоба на ризата.Така говоря вече 4 години и ми се иска да продължа по същия начин и с умният телефон
                        ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Да не би да е включена опцията 'отговори автоматично'....
                          Тази опция съм я срещал специално при вързано аудиоустройство - ако е включена директно ти вдига линията като има позвъняване. Но поне при мен първо подаваше сигнал (някакво писукане), и след това вдигаше автоматично....
                          Ако я изключиш - тогава чакаше натискане бутона на устройството за да вдигне линията.
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                            Аз лично блутут хендсфри не съм ползвал, но ми се струва логично ако хендсфрито ви е на ухото, да не се включва звук на телефонните говорители.. Би трябвало да се чува в слушалката, която пък би трябвало да ви е постоянно на ухото, нали именно това е идеята..
                            Не е така,звъни и в слушалката и телефона !Аз често ползвам на различни телефони и всички звънят и на двете места !Обикновенно вдигам с бутон на хендсфрито !!Виж дали не си активирал комплект за кола или функцията за която ти каза slowtraveler
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Здравейте отново
                              Къде се намира тази опция "отговори автоматично" и как се изключва.
                              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Здравейте
                                Един приятел ме светна къде се намира.Влиза се в телефонен указател и от там в настройки на повикванията и после в аксесоари за повиквания и се маха отметката на автоматичен отговор,която явно фабрично е била сложена.
                                Много има за четене този Андро
                                ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X