Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Една интересна клавиатура, с доста "джиджавки".

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2013-05-22-06-54-52.jpg
Прегледи:1
Размер:56.0 КБ
ID:5485050 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2013-05-22-16-53-32.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5485051

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2013-05-22-16-54-01.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5485052 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2013-05-22-16-57-44.jpg
Прегледи:1
Размер:87.9 КБ
ID:5485053

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2013-05-22-16-57-51.jpg
Прегледи:1
Размер:80.8 КБ
ID:5485054
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #47
      От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
      HTC-то му го няма, но това е от марката....
      От Froyo насам съм минал през всички официални фърмуери и поне двайсетина къстъм, винаги съм имал опцията "delivery reports" , но това на Samsung. Toвa HTC е първото което виждам да го няма.... и верно го няма!
      Е аз , като съм с ХаТъЦъ, що получавам съобщения за доставка, или мойто е сбъркано?
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #48
        От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Е аз , като съм с ХаТъЦъ, що получавам съобщения за доставка, или мойто е сбъркано?
        Ставаше дума за конкретния модел с конкретният РОМ. Не съм говорил попринцип!

        Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
        Toвa HTC е първото което виждам да го няма.... и верно го няма!
        LZ1PER

        Коментар


        • #49
          От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Стсва въпрос за модела Vivid. Майсторе, сигурен ли си че не получаваш "Sent notification", което е ралично нещо? Доста дълго рових и не мога да намеря начин да го активирам.
          Дори съм опитвал да сложа картата в друг телефон и да активирам функцията, но не става.
          Георги Гатев

          Коментар


          • #50
            От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Имам едно проблемче с моя Самсунг GT-S5300.
            Изчезна му писането на кирилица, след ъпдейт от Виваком, качил Вива Апп.

            На шпацията пише БГ, обаче клавиатурата е латинска и писането също.

            Някой да знае как да го хакна, или да ходя да им го натреса на вивакомците със скандал?
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #51
              От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Дедо Коко, я пробвай да слайднеш шпацията..

              Коментар


              • #52
                От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Цък, не става- сменят се EN- BG, обаче клатикатурата на екрана си стои латинската.
                Слагах, махах чавки, качих Булгариан кииборд 2, не стае. Явно проблема е навътре- може би изгубена таблица след ъпдейта на ВиваКОН ли е магаре ли е.
                Няма кирилските букви нито на руската, нито на сръбската клавиатура.
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • #53
                  От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                  Цък, не става- сменят се EN- BG, обаче клатикатурата на екрана си стои латинската.
                  Слагах, махах чавки, качих Булгариан кииборд 2, не стае. Явно проблема е навътре- може би изгубена таблица след ъпдейта на ВиваКОН ли е магаре ли е.
                  Няма кирилските букви нито на руската, нито на сръбската клавиатура.

                  Вече почти всички телефони с андройд имат българска клавиатура, просто трябва да си добавиш Българският език в настройките и!
                  Ако това те затруднява, ето едно обяснение с картинки за една българска клавиатура: http://android.mobility.bg/%D0%B1%D1...E%D0%B8%D0%B4/

                  Успех

                  Коментар


                  • #54
                    От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Алекс, преди ъпдейта на Вива -КОН си имаше БГ клавиатура по БДС, бях качил и Bulgarian Keyboard 2 на същия автор, заради 30 годишния ми навик да пиша на фонетица..
                    В момента си обяснявам нещата така- нещо е замазало кирилската таблица. Няма кирилски букви на клавиатурата, независимо какво пише на шпацията- BG, RUS, srb- клавиатурата е само на латиницата.
                    В същото време, като е на български - екранните менюта си излизат на кирилица, но не мога да пиша на кирилица.
                    Между другото този проблем не е само при мен-в Андроид форума се оплакват доста хора от този ъпдейт, със същия проблем.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • #55
                      От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                      Алекс, преди ъпдейта на Вива -КОН си имаше БГ клавиатура по БДС, бях качил и Bulgarian Keyboard 2 на същия автор, заради 30 годишния ми навик да пиша на фонетица..
                      В момента си обяснявам нещата така- нещо е замазало кирилската таблица. Няма кирилски букви на клавиатурата, независимо какво пише на шпацията- BG, RUS, srb- клавиатурата е само на латиницата.
                      В същото време, като е на български - екранните менюта си излизат на кирилица, но не мога да пиша на кирилица.
                      Между другото този проблем не е само при мен-в Андроид форума се оплакват доста хора от този ъпдейт, със същия проблем.

                      Не съм се сблъсквал с подобен проблем, а съм сменил над 10 различни андроид телефона, но всичко е възможно. И все пак ако мога да го пипна за 5 минути, ще са ми много по-ясни нещата

                      Коментар


                      • #56
                        От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Изчезна ми Wi-fi-то на Андроид (таблет) вер. 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Отивам на settings/wi-fi/ wi-fi on, показва ми за кратко wi-fi is turning on..... и error. Остава off. Прави ми впечатление че на "Разширени" показва "IP адрес - unavailable". Scan и Add network изобщо не реагират.

                        Някакви предложения?
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          Изчезна ми Wi-fi-то на Андроид (таблет) вер. 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Отивам на settings/wi-fi/ wi-fi on, показва ми за кратко wi-fi is turning on..... и error. Остава off. Прави ми впечатление че на "Разширени" показва "IP адрес - unavailable". Scan и Add network изобщо не реагират.

                          Някакви предложения?
                          Пробвай с рестартъ! И моя андроидъ отъ дъждъ на вятъръ, нѣкои нѣща правятъ някви щуротии, но слѣдъ рестарта всичко си идва на мѣстото.
                          ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                          Коментар


                          • #58
                            От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Е рестартвахме се няколко пъти. Без резултат. Не искам да връщам фабрични настройки, освен в краен случай.... Щерката отглежда някакво "тамагочи" и ще изпадне в истерия ако се върне на 1-во ниво.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Какъв ерор дава ? Нещо по-специално пише ли? Това онзи таблет ли е?
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • #60
                                От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Онзи таблет e. Няма описание или номер на грешката. Просто изписва error и минава на wi-fi off.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X