Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Здравейте, колеги.
    Един приятел си купи Ноут 3 чисто нов от един от операторите, обаче има притеснения, че е бил изложен на витрина преди това и цял град е минал през него. Пробвахме разни кодове, обаче на Самсунг всеизвестният софтуер не ги чете.
    Или по-точно не че не и чете, а не ги допуска. Има ли някакъв начин да го разберем колко време работи?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Сега разглеждах настройките на note 10.1 и не намирам такава функция..В настройки на абаут дивайс и после Кернел я има датата на на която бе включен за първи път..

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Благодаря, Десо! Включен е началото на октомври. Брей, то човек отива да си купи нов телефон, а гледай какво става...
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Здравейте. Искам да попитам нещо. Имам проблем с мрежата или по - точно, когато се свързват с мен. Като ми звънят и им казва, че се намирам в зона извън обхват или ми е изключен телефонът. На следващата минута получавам СМС, че имам пропуснати повиквания. Телефонът си е с пълен обхват, някакви идеи защо става така? Работата е там, че не го прави постоянно, а когато си иска, но доста често. Преди с Нокията ми пак беше така, сега съм със Sony Experia z1 и пак е същото. Нещо от настройки ли е, от мрежата ли от какво? Някакви идеи, че много дразни така... В моя телевизор ли е проблемът...
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Oт месец и аз съм така на глобул с експериа.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Ако има значение и аз съм на Глобул, но не мога да си обясня защо се получава така...
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Според мен, "нестабилна" мрежа!При два модела на Сони съм установил следното: Индикаторът показва, че има мрежа, но по някога, това е и така, и не точно... Веднага след активиране на дисплея на телефона, свети само една-две черти от индикатора за мрежата!Постепенно, в рамките на няколко секунди, светват всичките черти и човек остава с впечатление, че обхвата е "на 6". Този, който ви е търсил и са му казали, че сте "извън обхват" или че "телефона ви е изключен", в този момент, получава съобщение, че "абоната вече може да бъде избран". Предложение за решение... от Меню "Настрайки" , влизате в "Още" , после в "Мобилни мрежи", "Режим на мрежата". Предполагам, активно е WCDMA/GSM или 4G/WCDMA/GSM! Последното на Z-ката е отбелязано като предпочитано! Променете го на "Само GSM" и споделете резултата... на Sony experia Z и SP, работещи в мрежата на Мтел, върши работа!
                Последно редактирано от emil5koff; 03-12-13, 20:35.

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Мерси за предложението. Токущо я направих тази опция, дано се оправи, че ще го нулирам в земята вече.
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Върши работа но губиш 3г мрежата, предполагам, че това наистина ще реши проблема на колегата, защото при загуба на единия банд се получава малка дупка, докато телефона премине на другия.

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      ок! Ще споделя след няколко дена.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Върши работа но губиш 3г мрежата, предполагам, че това наистина ще реши проблема на колегата, защото при загуба на единия банд се получава малка дупка, докато телефона премине на другия.
                        Ти пак я губиш, но заедно с нея и телефона!Като твърдим, че имаме пълно 3G, а всъщност го имаме тук-там и от време на време, все апаратите ще са виновни.В режима който съм посочил, освен телефона, работи навигацията, гледат се тв. програми...практически, почти всичко!

                        Коментар


                        • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Разбира се, проблема не е в телефона. Просто такова си е покритието на 3г мрежата.

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            Oт месец и аз съм така на глобул с експериа.
                            И аз съм така с мтел и глобул,на ден получавам по 10-15 смс-а че някой ме е търсил !Свиква се,даже е полезно понякога !
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Здравейте. Пак си е така. Явно така ще е. Един приятел на Виваком почти винаги, не може да се свърже с мен. На глобул, като че ли по-успяват.
                              Последно редактирано от Pacific; 06-12-13, 16:19.
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                                Здравейте. Пак си е така. Явно така ще е. Един приятел на Виваком почти винаги, не може да се свърже с мен. На глобул, като че ли по-успяват.
                                Съчувствам ти...Странно, при мен върши работа.А иначе, в нета има доста подобни коментари за проблема.
                                Последно редактирано от Preslav Peychev; 07-12-13, 10:54.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X