Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    И аз съм с ХТЦ и не виждам никъде в настройките да може да се влияе на сензора за близост, само дето съм с 4.0.4
    Така че ако ти е в гаранция - носи го в сервиза.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Лошо, секънд хенд е, брандиран на вода и фон.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Я му пусни "възстановяване на заводски настройки", като си запазиш контактите преди това другаде.
        Или пък си инсталирал ( или сина) някакво приложение, което прави проблем. Пробвай да разкараш някой ненужни програмки, които са качени от любопитство.
        Последно редактирано от Preslav Peychev; 17-10-13, 14:16. Причина: леко с българския речник, моля
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Я му пусни "възстановяване на заводски настройки", като си запазиш контактите преди това другаде.
          Или пък си инсталирал ( или сина) някакво приложение, което се ебава. Пробвай да разкараш някой ненужни програмки, които са качени от любопитство.
          Като ми остане време ще пробвам. Има инсталиран само пауър сейвър, но и без него пак така си прави.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Махай всякакви сейвъри , бустъри и други хави, дето уж ще го засилят, разбързат, икономисат. Той Андроида си знае какво и кога.
            Разкарай тая програма, рестартирай телефона и пак пиши.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Махай всякакви сейвъри , бустъри и други хави, дето уж ще го засилят, разбързат, икономисат. Той Андроида си знае какво и кога.
              Разкарай тая програма, рестартирай телефона и пак пиши.
              Разкарах я, но е пак същата работа, без промяна.
              Не съм възстановявал заводски настройки, че после не мога да се оправя.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Разкарах я, но е пак същата работа, без промяна.
                Не съм възстановявал заводски настройки, че после не мога да се оправя.
                Дай го на сина за два дни.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Като ми остане време ще пробвам. Има инсталиран само пауър сейвър, но и без него пак така си прави.
                  Махни пауър-сейвъра и пробвай това с дисплея, дали гасне..

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                    Махни пауър-сейвъра и пробвай това с дисплея, дали гасне..
                    Махнах го, пак си гасне без промяна.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Хард ресет,после пак пиши.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Ресет само в крайни случаи... много са малко проблемите, които се "лекуват" по този начин
                        Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          При мен в Настройки/Повикване има 'чавка' на "Изключи екрана по време на повикване (включване сензора за близост по време на повикване) - Samsung...
                          Ако имаш такова нещо - изключи го. Така ще видиш дали имаш проблем със сензора за близост (ако телефона ти разполага с такъв)...
                          Иначе следващата стъпка която бих направил е хард ресет... В края на краищата - това трябва да се прави въпреки, че не е много приятно.
                          Преди ресета 'обедини' всичките си контакти с гугъл акаунта, за да може след това лесно да си възстановиш нещата по телефона.
                          И ако му направиш бекъп - също не е лошо...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Преди 2 седмици си взех, чисто нов Samsung Galaxy s2 plus... Доволен съм много от телефона. Искам само да попитам, как си качвате снимките на компа... По - точно с коя програма?

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Можеш и без програма. Свързваш го с USB кабел и компютъра ти го разпознава като отделно ус-во, Като го отвориш търсиш папка DCIM в нея са снимките. Ако искаш може да си инсталираш Kies, с него също става, но според мен ако е само за това ти е излишен.
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Като свържа телефона с компа... И отворя картата памет, там няма тази папка DCIM. Има всякакви други, но и в тях я няма...
                                Сложих картата памет на една Nokia и там я има тази папка DCIM. Странно... Дали да инсталирам Kies?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X