Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Искаш да кажеш че версията на андроида е италианска ??? Възможно е да се е ъпдейтнал с грешна версия. Не знам самсунга дали не си сваля новите ромове автоматично.
    Ne, версията си е същата. Само езика на телефона беше променен. Снощи му свърши батерията, сложих го на зарядното и го запалих. Сутрината беше на италиянски. А няма връзка с WiFi дори.
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      А през "мобилна мрежа" ?
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Отделно, Go Launcher Ex ме подлудява цяла седмица. Непрекъснато ме пита Default програма ли съм или лукова глава. Аз му викам:"Бе, Default-ната си, бе!". А той пак. Преинсталирах и пак същото.
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          А през "мобилна мрежа" ?
          През мобилна има връзка, но му е казано да не прави ъпдейте през нея.
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            На дали някой е влизал в телефона, по скоро си е загубил сетингите или няко апп ги е променило.

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Ти не беше ли със моднат ром ?
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                В моя телефон (Самсунг Галакси 2) снощи са влезли не американците, а италиянците. Бърникали са нещо, търсили са, и на излизане са забравили да сменят езика. Събуждам се, гледам телефона целия - лашате ми кантаре. Ужас!!! Версията на Андроида същата. Как е станало.......?
                Предполагам е с някой къстъм ром, а специално за този самсунг (имам същия) масово италианци са напускали всякакви ромове в XDA. Та това по-скоро намирисва на връщане на първоначални настройки - език (италиански), launcher по подразбиране (за това пита за другия) и т.н. От където пък намирисва още по-съмнително, че някоя системна памет е пътник, а от там и самият телефон...

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  На дали някой е влизал в телефона, по скоро си е загубил сетингите или няко апп ги е променило.
                  Da бе, "влизането" беше само за съспенс

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Ти не беше ли със моднат ром ?
                  Не, със заводски съм.
                  Първоначално публикуван от pecix Преглед на мнение
                  Предполагам е с някой къстъм ром, а специално за този самсунг (имам същия) масово италианци са напускали всякакви ромове в XDA. Та това по-скоро намирисва на връщане на първоначални настройки - език (италиански), launcher по подразбиране (за това пита за другия) и т.н. От където пък намирисва още по-съмнително, че някоя системна памет е пътник, а от там и самият телефон...
                  При слагане на заводския ланчър не се наблюдават такива проблеми.
                  LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Някои лънчери не могат да си вземат дефолта, даже инаше програмче в маркета за тази работа.

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Здравейте отново.Малко ламерски въпрос, ама няма как. Ползвам някакъв 7" китайски таблет с калъв с вградена клавиатура. При изключен екран но вкл постоянно клавиатура има ли повишен разход на 'ток?
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Здравейте,
                        Препоръчайте ми майл клиент за андроид със възможност за създаване на директории, филтриране на пощата.
                        I get High by going Down

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          K-9,за филтриране незнам дали може,ползвам филтъра на самия меил сървър,инъче меил клиента го спуквам от меили,три акаунта и над 50 меила за заявки изпращам и толкова получавам от колата
                          на ден
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Въртях ги всякакви програми и накрая се върнах на оригиналния, той работи най-коректно. Не виждам проблем с папките!
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Здравейте,от две седмици имам таблет Diva ,от няква Вивакомска промоция,наскоро му купих калъф с клавиатра която се свързва към таблета с мини USB но той не я разпознава,иначе клавиатурата работи ,пробвах я на друг таблет и на един смартфон и тръгна без проблеми,...........при мен проблема къкъв е?

                              Коментар


                              • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Софтуера на дивата не я разпознава, може и да не поддържа усб клавиатура. Понеже всеки производител на таблети си дописва софтуера, нищо чудно да няма драйвер за нея.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X