Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за електроника,оптични кабели,интернет мрежи,сплайс машини OTDR рефлектометри и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тц, тц, тц, толкова писане, а пропусна най-важното - откъде тръгна тоя офтопик.
    Ами от теб, в ролята ти на поредния доволен клиент, който си е купил нещо от али-чичак, за повече пари отколкото може да бъде закупено от нашенски магазин. И това 'щото китайските мизерабъли са големи пичове, а али-чичак е единственото място за покупка на евтина и качествена чайническа скрап.
    Правилно ли съм разбрал?
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      ... купил нещо от али-чичак, за повече пари отколкото може да бъде закупено от нашенски магазин....
      Не следя дискусията но или не си разбрал или преиначаваш казаното.

      Не мога да вдена за чий някой ще купи нещо от тъпата пещера ако го има тук?
      Че и за повече пари?

      Враг усраине

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Тц, тц, тц, толкова писане, а пропусна най-важното - откъде тръгна тоя офтопик.
        Ами от теб, в ролята ти на поредния доволен клиент, който си е купил нещо от али-чичак, за повече пари отколкото може да бъде закупено от нашенски магазин. И това 'щото китайските мизерабъли са големи пичове, а али-чичак е единственото място за покупка на евтина и качествена чайническа скрап.
        Правилно ли съм разбрал?
        Знаем те, че се чувстваш задължен да си на всяко гърне мерудията и капака 🤪, става досадно в един момент, но ти си изявен в този аспект на форумният фолклор. Изглежда е един вид самозадоволяване. И залисан в тази си дейност не уважи това че съм посочил на наблюдаващите че в случаят изборът ми явно е бил грешен (не че много грешен защото ако сложиш парите за куриер пак цената най-много да се изравни, е 20 до 30 дни по-късно, да). Но, това е абсолютно единичен случай да намеря едно и също нещо в България на цена като в алито. Поради тази причина дори и не го потърсих тук преди да го купя от там. Така че Пич, продължавай да мастурбираш на воля.😅😅😅

        ПП
        За твой кеф🤪, ще те информна че заради твоят приятел Ронин не проверих цената в България, щото той казА че тук били по 30/40 пАри тия пЕнове.🍺😉
        Последно редактирано от disko04; 15-09-23, 09:37.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • Явно не вдяваш за какво става въпрос, затова ще се наложи да синтезирам информацията и да я публикувам в съкратен вид.
          Масова заблуда е, че "в алито" всичко е евтино. И ето, ти си поредния пример, че това не е така.
          Сега по-ясно ли е?

          А това че продават болкуци и ментета е нещо което знаят и лапетата на няколко годинки и е безсмислено да го дъвчем.

          Редакция:
          Забравих най-важното. С "пич" ще се обръщаш към близките ти. За фирумни цели имам никнейм. Използвай него.
          Последно редактирано от ittso; 15-09-23, 09:47.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Масова заблуда е, че "в алито" ...ВСИЧКО..... е евтино.
            Ааа, вкарАл си правилна думичка в остроумията си!!! Имаме напредък, ще се разберем!!!

            пп
            И недей да качваш кръвното и да го взимаш лично, говорим си просто.

            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • Не мисля че има съпричастни към търговската ти дейност. Още по-малко пък някой да се ядосва за това, че ти не си постъпил мъдро...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Още по-малко пък някой да се ядосва за това, че ти не си постъпил мъдро...
                Еде, нали сам съм си признал че не съм постъпил мъдро, трябва ли всеки път да го натъртваш?

                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • лут съм мамо, пуша вейп
                  Толко драсканици и обяснения за фейк маркер с който даже "локо софя" не можеш да напишеш зад трафопост0

                  Враг усраине

                  Коментар


                  • Не виждам за какво точно спорите защото има истина и в думите и на двама ви.
                    Точно за Алито - аз продавам там (или по точно продавах) и мисля че миналата година го написах че се е променило (особено след корона вируса) ама вие сте го пропуснали ...
                    Та основната ми мисъл е (или беше)
                    Преди 5-6 години "Алито" имаше готина конкурентна стока и ниски цени . В последствие обаче клиентите по света започнаха да злоупотребяват и допълнително от Алито затегнаха режима и нещата драстично се промениха.Като промяната е че повечето свестни продавачи избягаха от алито.
                    Тези които останаха надуха цените 3-4-10 пъти - на принципа ако се хване някой..(обикновенно се хваща)
                    Причини за избягването на свестните:
                    Продаваш на дребно и европейските и американските клиенти не са като азиатските.Има голям процент проблеми с логистика с клиенти отзиви с какво ли не.. За да си получат парите - трябва клиента да потвърди че всичко е наред-а те не го правят.Съответно трябва да изтече 3 месечния период и тогаз да си получиш парите...
                    Съответно се получава : че всяка продажба е времемка(иска се да попълваш инфо по разни приложения) проблеми с логистиката и за капак - парите след време..Направо ти минава мерака и всичкото...Затова се получава така. Съответно фирмите си взеха поука посмениха стратегията и има други начини...
                    Но....Въпреки високите цени все пак алито е незаменим за някои дребни неща...И си заслужава за определени артикули...

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                      Не мисля че има съпричастни към търговската ти дейност. Още по-малко пък някой да се ядосва за това, че ти не си постъпил мъдро...
                      Ицко,що нямаш вайбър ,на тоя номер,дето завършва на 8.....
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • Я, общия работник е изкопал дупката, изпълзял е от нея и прописал,..
                        Анатол. какви глупости пишеш отново в темата? И за какви вибратори говориш? Да нямаш предвид перфоратори?
                        Пък и нали си богата батка, голямата работа, прежали лев - два и звънни по телефона, а не на вибратора!
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • Ице,в твоя случай действам като героя във системата,чийто задача е да я поддържа на границата на работно състояние,така че като се развали,героят да я поправи и съответно да бъде герой.😄


                          Та в тая връзка ,ми се щеше...да те защитя.
                          (Да не решиш че съм ти фен,за протокола)
                          Макар и да си нямам идея как ,щото ти си безнадежден паталогичен случай и колегите са много прави.🤔

                          Но трябва да има равновесие,инак как ще съм герой?

                          Обаче ти се изпъна като бастун,и скокна в атака.

                          Нищо друго не ми остава ,освен да помоля колегите,да не са така жестоки към теб!🤐😁😂

                          п.п Пак за протокола,събирам картинки с коли от дъвки бибип....да ти се намират повтарящи?

                          За един приятел питам,и за това те питах за вайбъра,но май нямаш повтарящи се.
                          ​​​​​​​Ще питам другаде.
                          ​​​​
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                            Я, общия работник е изкопал дупката, изпълзял е от нея и прописал,..
                            Анатол. какви глупости пишеш отново в темата? И за какви вибратори говориш? Да нямаш предвид перфоратори?
                            Пък и нали си богата батка, голямата работа, прежали лев - два и звънни по телефона, а не на вибратора!
                            И Ако приемем че времето е пари,ти продаваш собствената си некомпетентност,щото ми губиш времето да чета ,твоите глупости.

                            Това че ти липсва креативност,незнаеш кое и как да ползваш,не можеш да отсееш това става и това не,си е лично твой проблем .За мен не си интересен,във форума показваш техническа импотентност,Освен джафкане и зелени човечета,друго не забелязвам при теб,поне чувство за хумор да имаше,но не би.
                            Но може и да имаш,но само ти го разбираш.

                            Не се притеснявай,и мен често не ми вдяват тъпия хумор

                            Богата батка?
                            Аз съм тъп цървул,богат е Esper затова че има време и може да пътува....завиждам му затова.

                            п.п Скъпо ми е да звъня,нямам минути ,да ти пратя ли стреличка да ми се обадиш.



                            ​​​​
                            Последно редактирано от Roninn; 17-09-23, 17:30.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • Да получа оценка на знанията и уменията ми от човек който не може да си напомпи гумите на баничарката и затова се кандидатира за наградите Дарвин, или който не може да настрои температурата на климатика на автомобила си, и шофира на отворен прозорец за да не му е студено...
                              Ама това е велико!

                              Предполагам че ако те оставя без внамание, ще ти е гадно? Считай че съм го направил. Нека ти е гадно.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                                Благодаря на Ронин за информацията за UNI-T UT12D . Инструмента със сигурност ще е полезен. Купих от тук точно неговия вариант 12D, има и М- вариант с магитно детектване, но не мисля че ще ми е нужно. 18лв точно излиза с взимането на купон.

                                https://www.aliexpress.com/item/3304...21ef18025AukEb

                                пп
                                ХА ... хвърлих едно око чрез Гугъл и ако това се окаже вярно значи съм се минАл.

                                https://newtek.bg/shop/izmervatelna-...t-ut12d-eu-ac/
                                Канселирах поръчката в алито и днес отидох при тия пичУве в ТУ да си взема нещото. Няма лъжа няма измама, 10,80 и съм готов! Дано съм бил полезен на някой!😁😁😁
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар


                                • Roninn
                                  Roninn коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Да,с тел е само FTP ....имам много и ползвам ...сега в дадена седмица какво ще има е отделен въпрос.

                                • Esper
                                  Esper коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  И из спря поръчката от Викивит, бях нацъкал 30 скоби.
                                  Положителното на тия ламаринки ( бетекарските скоби ) е, че може да се океси произволен кабел на тях.
                                  Примерно 6 категория, какъвто мисля никога не е произвеждан с тел.
                                  Не че в случая има нужда от такъв.
                                  Всичко друго е негатив, даже се учудих че изобщо намерих такива.
                                  От въпросният FTP с носещо въже например никой не продава на метър, само на макара.

                                • mdim
                                  mdim коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  https://www.l-com.com/ethernet-cat6-...d-1000ft-black

                                  И UTP с тел, че и 6-та категория, има всичко. Произволен линк от гугъл е, но и у нас съм виждал.

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X