Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за електроника,оптични кабели,интернет мрежи,сплайс машини OTDR рефлектометри и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Който не знае как се използват инструментите и Виха няма да му помогне...
    Що не ги питаш дали не предлагат детски секачки - изцяло от пластмаса?
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230904_094347.jpg
Прегледи:234
Размер:516.0 КБ
ID:6935993 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230904_094353.jpg
Прегледи:219
Размер:472.5 КБ
ID:6935994

      За моя изненада ,ми дадоха нов чифт,даже ударените от напрежение не си поискаха...
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • Нямаше ли пластмасови? С изолирани челюсти? For beginners? For dummies?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Нямаше ли пластмасови? С изолирани челюсти? For beginners? For dummies?
          Миналата седмица мой колега води цялата фамилия заедно с племенничките на ол инклузив...и той плаща....на първия ден,едната племенница му казала...чичо...чичо....пък да знаеш,ей там,сладоледа е без пари!


          За теб Ицко...сладолед няма!


          п.п Тоя път,са ми дали никелирани..... сигурно имат по добра защита срещу късо в кабел.....аз им давам 45 дни да го докажат.

          Благодаря на колегите че ми ги смениха гаранционно,и да ме имат за в предвид и в бъдеще.

          Можем и по големи неща да тестваме....имаме капацитет и мощностти...и мерак не ни липсва....
          Последно редактирано от Roninn; 04-09-23, 19:30.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Странен свят, да се хвалиш че си леворък. Не отива на добре тоя свят...
            Що не се пробваш като йотубер. С някой звучен никнейм, да кажем "поразяващите две леви ръце"?
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230912_145525.jpg
Прегледи:156
Размер:469.6 КБ
ID:6937045 Много удобни.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • Благодаря на Ронин за информацията за UNI-T UT12D . Инструмента със сигурност ще е полезен. Купих от тук точно неговия вариант 12D, има и М- вариант с магитно детектване, но не мисля че ще ми е нужно. 18лв точно излиза с взимането на купон.

                https://www.aliexpress.com/item/3304...21ef18025AukEb

                пп
                ХА ... хвърлих едно око чрез Гугъл и ако това се окаже вярно значи съм се минАл.

                https://newtek.bg/shop/izmervatelna-...t-ut12d-eu-ac/

                и не само.

                https://elimex.bg/product/80599-ured...rezhenie-ut12d

                Значи си купете от тук! Не като мен.
                Последно редактирано от disko04; 14-09-23, 13:43.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • Али експрес - единственото място за покупка на качествена и евтина стока... Му, ха, ха, ха, ха...
                  Само мога да гадая колко народ е изгорял в тоя магазин за отпадъци.

                  Преди няколко месеца имах интересна случка. Някакво кабелно асембли (кабелен сноп с конектори) на али в експреса беше с около 50% по-скъпо отколкото го продаваше американския му производител, в сайта си, за единична бройка.
                  Знам какво продава производителя - продукцията си. Само мога да гадая какво се продава в али-чичак. Или е менте, или в най-добрия случай е същия артикул, но по-скъп.
                  Аха, тичам с парите. Чакайте ме на мегданя на Али-експрес. Тръгвам.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Ха ха, подиграваш се на Ронин че не издържал да се похвали, но ти си същия. Няма начин да пропуснеш да се изокаш колко били гадни алибаба. Пълна фиксация. Иначе поглеждаш в алито на експреса какво има и колко струва.)))
                    А че понякога цените в алито не са най-готините, не само ти си най-светнатия на света.)) Но има хиляди дреболиики които съм сигурен че и ти си ги копуваш от там!))

                    пп
                    Предсказуем си много, като писах горното знаех какво ще последва на мига. Карай, купон да става!

                    пп2

                    На месец взимам поне 5 до 10 неща от алито, и ми вършат работа.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • Това е последното място от което бих купил каквото и да е. Предпоследното са китайските търговци в Ибей.
                      А псевдо-издънката с проверка на цената в "алито" е чужда заслуга - на тоя който трябваше да купува джаджата. Може предложението да е дошло от Гугъл. Не съм се интересувал за детайли.
                      Аз съм само сеирджия. Урокът "как да си купим нещо, за повече пари" от "алито" - меката на китайската скрап, е доста поучителен.
                      Нищо де, вече има яснота и алито ще остане без внимание за бъдещите покупки на тоя артикул. А ще се купуват доста...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Китайските търговци в eBay съм ползвал също, но ако трябва да си купя най-обикновени сонди за мултицет които струват 1.50лв, с GGBG се оскъпяват доста. И така за хиляди други неща. Наскоро търсих едно чипче за t-con-а на платката на една матрица за малък телевизор Philips. Единствено двама търговци в алито го предлагаха за примерно 2лв. В цял свят. Та, така.
                        Аз те разбирам какво казваш, но пресилваш нещата.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • Не ги пресилвам. Сещам се за един почти комичен случай. Преди време мълния отнесе един рутер, средна хубост като устройство и цена. Открих един от чиповете в Ибей, но се прелагаше само от търговци от чайника. Стиснах зъби, запалих свещичка на боговете на чиповете и поръчах, като предварително почти бях убеден, че вероятно ще получа жеста с трите пръста във вид на чипове.
                          Дойде дългоочакваната пратка. Ами китайските мизерабъли надминаха очакванията ми. Лентичка с два чипа, единият произведен в Малайзия, другият в Тайван. И корпусите им имаха видими разлики.
                          Голяма обиколка е направила лентичката докато я напълнят - първо до едната фабрика за половин проводници, след това до другата..
                          И това е един от не малкото примери събрани през годините.
                          И чеп за каца не става от тия мошеници!
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • Работеха ли? Другото какво те интересува?
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар



                            • Споменах че случката е почти комична, а не фантастична.
                              Разбира се че чиповете не работеха. Дори и да работеха, ако търговецът ги продава като нови, а те не са, влиза в графата некоректни търговци и измамници.
                              Непонятно е защо трябва да обяснявам толкова елементарни неща...
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • И сега извода ни трябва да е, че щом ittso е имал проблем с алито, всички ние трябва да забравим за него. Колкото и да се напъваш, това няма как да стане. Всеки си взима собствените решения и си вади собствените изводи.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X