Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за електроника,оптични кабели,интернет мрежи,сплайс машини OTDR рефлектометри и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не съм фен на тая марка,даже доскоро ги избягвах,но има интересни неща и то работещи
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Ма ОК де, ще пиша ако нещо се откаже, зор няма.
      Ta в крайна сметка има ли един свободен или няма. Щото ако "да" то си го взимам директно от теб в София...а може и в Перник, с мотора ще се телепортирам
      Панайот Бърдарски
      0887 60 77 22

      Коментар


      • Брат'чеда се отказА - не му се влизало у ревулюцята
        Ицо хронологически е на ред ама аз викам да ги взема първо тия "маркери" др. седмица и после да се "преброим" пак.
        Че то така малко като да ядем риба дето не е уловена още.
        Ама аз съм виновен май
        Враг усраине

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
          Че то така малко като да ядем риба дето не е уловена още.
          Нищо спешно няма. Пък и това "нещо" на мен ще ми трябва на три години веднъж. Ама ей така...за гъдел, пък и нищо на Флюк си нямам
          Панайот Бърдарски
          0887 60 77 22

          Коментар


          • Esper
            Esper коментира
            Редактиране на коментар
            То това трудно може да се нарече важно та и аз не си давам особен зор.
            Сл. седмица ще имам ходене в района, където е фирмата и ще комбинирам 2 в 1.
            Все ще оцелеем без флук маркери още 1 седмица, както и до сега

        • Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
          ...пък и нищо на Флюк си нямам
          А трябва да има...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Ми в случая донякъде и от теб зависи
            Враг усраине

            Коментар


            • От мен ли? Ако да, аз имам "флукета" и не ме е страх да се сдобия с още едно.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                А трябва да има...
                Трябва...колко да трябва? Само заради името...даааааааааааааа
                Заложил съм на Brymen мултиметри два модела, и досега нямам забележки. Надеждни и точни са.
                Както написах - гъдел и нищо като реална необходимост. Иначе отдавна да съм взел един маркер
                Панайот Бърдарски
                0887 60 77 22

                Коментар


                • Не е точно по темата,но пък инструментите трябва да стоят някак си.

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2023-04-22-14-54-11-518_com.miui.gallery.jpg Прегледи:0 Размер:210.7 КБ ID:6920925


                  Попаднаха ми тея табла за стени.Поръчах ги от Словения,дойдоха на петия ден....тоест днес сутринта в къщи направо с DPD Та днес на примависта наредих това онова....стената е с приблизителни размери 2 метра широка и близо метър висока...взел съм още две със кутии за болтове,гайки ,шайби и т.н
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • Днес минах през магазина и взех “термометрите”.



                    Доставих двата обещани и с моите 2 броя остана излишен един, както бях обявил.

                    Обаче

                    Разочарован съм след като си поиграх в къщи с останалите.
                    Дори е на крачка да изпадне в категорията “Гъша Хуйня”.

                    Показва потенциал в края на свободен кабел, който върви успоредно с фазата.
                    Реагира на него по абсолютно същият начин, както фазата.
                    На същият кабел обикновен фазомер с глимка.

                    Реагира така и като се допре до несвързано заземяване/зануляване на контакт.

                    Ясно е, че е нормално на прехвърля индуктивно енергия към отворен от двете страни кабел но това НЕ ТРЯБВА да се показва като потенциал.
                    Точно както не го показва и класически фазомер!

                    https://youtu.be/mnlnDqlgpn0

                    Крайната клема в дъното на видеото е прекъсната от реле фаза.
                    Според флука няма никакво значение релето дали е сработило или не.

                    Тъпня!

                    Та едната бройка все още се продава ако някой намира въпросната ситуация за нормална.
                    За мен НЕ Е!
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • Нищо му няма....с тоя тип фазомер ..(.фазоуказател) се работи малко по различно, отделно всеки си има характер....
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                        ...Дори е на крачка да изпадне в категорията “Гъша Хуйня”...
                        Гъшата хуйня беше заболяване бре...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • п.п Бих го взел,ама при мен ходят по много тънък лед тея...залагам на количеството....
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Нищо му няма....с тоя тип фазомер ..(.фазоуказател) се работи малко по различно, отделно всеки си има характер....
                            Ами б0ли кур@ за неговият характер:

                            https://youtu.be/LRDZOGooXnk

                            Очаквах фазомер, който да показва коректно.

                            Но може да е и по-зле.
                            Например да НЕ покаже истинска фаза!



                            Враг усраине

                            Коментар


                            • stefsab
                              stefsab коментира
                              Редактиране на коментар
                              Преди 20-тина г. приятелчета ми бяха донесли подобен фазомер да видя що не работи, след изпускане в кофа с вода.
                              Той беше направен на 1 ИС от CMOS 40ХХ серията, и хващаше разсейваното поле около фазовия проводник. Но имаше и ключе за директно докосване с металния връх на проводник.
                              Бяха доволни и го ползваха няколко г. , докато не го строшиха.

                          • Хм...явно няма да си имам нищичко на Флюк. Това става за украса и до там.
                            Панайот Бърдарски
                            0887 60 77 22

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X