Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка на 13 и 14 януари близо до София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз утре сутринта заминавам за Пирдоп. Така че ако имате повече въпроси отправяйте ги във форума към мишо - mishko или звънете на мен - 0889202082. Сега ще пусна списъка с разпределението по хотели. Има няколко човека, които имаха технически проблеми с колите си, ще ги помоля утре да ми звъннат и да ми кажат дали ще идват. Аз ще направя списък със всички които ще тръгват от София и ще го дам на мишо, той ще ви чака при Лукойл.
    Във хотел Средна Гора:
    1 - Йордан Колев
    2 - Радко Колев
    4 - Владимир Лозанов
    5 - Асен Даскалски
    6 - Севдалин Минев
    7 - Димитър Цанков
    8 - Пламен Богданов
    9 - Георги Василев
    10 - Иван Маринов
    11 - Владиан Христов

    Хотел Пирдоп Централ: - тук се извинявам но не знам имената на някои

    1 - Сотир Сотиров - апартамент - за 3-ма души
    2 - Kaishin - двойна стая
    3 - Veilside - двойна стая
    4 - giorgio - апартамент и студио

    Всички до тук са потвърдили и ако няма да дойде някой от този списък то това ще е поради независещи от тях обстоятелства
    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

    Коментар


    • В 08.15ч. ще бъда на Шела, преди Богров, точно до новият магазин на Диана, и ще чакам до 09'00ч. всички желаещи да дойдат. Последно за маршрута - ОФФ РОУД разходка, за мен означава да мина с джипа през места, от които не мога да мина и пеша и видимо са невъзможни за преминаване, а не да карам по черни пътища, през които може да мине един по-височък ГОЛФ 2, та и да те задмине (и такъв случай съм имал )! Точно такъв е и маршрута - има препрядствия, които са наистина тежки, но не невъзможни за преминаване! Който има желание да ги мине, но не успее, ще бъде изваден, който не иска изобщо да се пробва, ще му бъде обяснено, как може да ги заобиколи и да чака основната група от другата страна на препядствието. Ще се набляга на елемента ОФФ РОУД, а не пиенето и яденето, защото и поканата беше такава - двудневна ОФФ РОУД разходка. Надявам се всички да дойдат!

      Коментар


      • ГРЕШКА, ЛУКОЙЛ, ГРЕШКА !!! НА ЛУКОЙЛ, ТОЧНО ПРЕДИ ОТБИВКАТА ЗА ПОДБАЛКАНСКИЯТ ПЪТ, СЛЕД БОГРОВ!!! 5КМ. ПО-НАПРЕД ОТ ШЕЛА, КОЙТО ОПИСАХ ПО-ГОРЕ!!! АКО НЯКОЙ СЕ ОБЪРКА ТЕЛ. МИ Е 0887 249 289 - МИШО

        Коментар


        • Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
          Като гледам няма много потвърдили.
          Аз потвръждавам
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Slick
            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
            Тъй като съм поел ангажимент към организатора и тъй като съм чакал с голямо нетърпение този поход- аз оставам в организацията и ще дойда на мероприятието.
            Моля за уточнение за групата която ще тръгне от София и дали остава най- късният час за тръгване от бензиностанцията на Лукойл (9ч.)
            Според мен си остава: ТРЪГВАНЕ 09.00 от бензинарницата на Лукойл находяща се на 50 м . преди отклонението към Подбалкана.
            Ще бъда там, макар че не мога да се сетя точно къде е

            Коментар


            • Бензиностанцията е ЛУКОЙЛ и е съвсем нова, след Богров, точно преди отбовката за подбалканският път. Като си карате по пътя, след Богров, отдясно ще я видите, няма начин.

              Коментар


              • Тази бензиностанция е на много удобно място а и е много нова, може да не сте обръщали внимание - значи тръгвате за магистрала Хемус, минавате бензиностанция Шел, минавате Богров и на около 1 км от дясно се вижда тази бензиностанция - в близост до нея има знак за отклоняване в дясно за Бургас. ПРОСТО НЯМА КАК ДА Я ПРОПУСНЕТЕ!!!!
                Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                Коментар


                • Хубаво е всеки да има радиостанция за връзка с колоната.
                  Ще ми се да сложиме и Българското знаме в началото и в края на колоната.
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • ОЩЕ ПО-ХУБАВО ЩЕ Е АКО ВЪВ ВСЯКА ДЖИПКА ИМА ПО-ЕДНО ЗНАМЕНЦЕ.
                    "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от goran
                      ОЩЕ ПО-ХУБАВО ЩЕ Е АКО ВЪВ ВСЯКА ДЖИПКА ИМА ПО-ЕДНО ЗНАМЕНЦЕ.
                      Благодаря ти за подаръка. Сложих го вече.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • НЕ СТЕ САМИ

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от goran
                          ОЩЕ ПО-ХУБАВО ЩЕ Е АКО ВЪВ ВСЯКА ДЖИПКА ИМА ПО-ЕДНО ЗНАМЕНЦЕ.
                          Колега, кажи от къде да се сдобием със знаменце
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • На мене ми подариха като посетих ресторанта СИТЕ БЪЛГАРИ ЗАЕДНО.А преди това си бях купил от борсата във София Прес.Голямо знаме си купих за 10лв.от офиса на сите българи срещу интерпред в сградата на спортпром.
                            Влади,надявам се,че това ще е една нова крачка в доказването на БЪЛГАРСКИЯ ОФФРОУД.
                            Все някой трябва да развее първи байряка
                            "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от goran
                              На мене ми подариха като посетих ресторанта СИТЕ БЪЛГАРИ ЗАЕДНО.А преди това си бях купил от борсата във София Прес.Голямо знаме си купих за 10лв.от офиса на сите българи срещу интерпред в сградата на спортпром.
                              Влади,надявам се,че това ще е една нова крачка в доказването на БЪЛГАРСКИЯ ОФФРОУД.
                              Все някой трябва да развее първи байряка
                              Утре отивам в "Сите Българи" за знаме и ще го вея по пътя
                              Благодаря за информацията!
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Lachezar_p
                                Аз утре сутринта заминавам за Пирдоп. Така че ако имате повече въпроси отправяйте ги във форума към мишо - mishko или звънете на мен - 0889202082. Сега ще пусна списъка с разпределението по хотели. Има няколко човека, които имаха технически проблеми с колите си, ще ги помоля утре да ми звъннат и да ми кажат дали ще идват. Аз ще направя списък със всички които ще тръгват от София и ще го дам на мишо, той ще ви чака при Лукойл.
                                Във хотел Средна Гора:
                                1 - Йордан Колев
                                2 - Радко Колев
                                Третият явно е изпаднал от класацията !?!
                                4 - Владимир Лозанов
                                5 - Асен Даскалски
                                6 - Севдалин Минев
                                7 - Димитър Цанков
                                8 - Пламен Богданов
                                9 - Георги Василев
                                10 - Иван Маринов
                                11 - Владиан Христов

                                Хотел Пирдоп Централ: - тук се извинявам но не знам имената на някои

                                1 - Сотир Сотиров - апартамент - за 3-ма души
                                2 - Kaishin - двойна стая
                                3 - Veilside - двойна стая
                                4 - giorgio - апартамент и студио

                                Всички до тук са потвърдили и ако няма да дойде някой от този списък то това ще е поради независещи от тях обстоятелства
                                LZ1HKW
                                Реглаж на преден и заден мост
                                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X