Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка на 13 и 14 януари близо до София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за разходка на 13 и 14 януари близо до София.

    Имаме идеята да организираме голяма офроуд разходка, с гаранция за едно наистина добро прекарване. Разходката ще се проведе в района на гр. Пирдоп, който се намира на 80 км от София по подбалкалканския път. Самия град е разположен между Стара Планина и Средна Гора. Там има наистина уникални места. Предварителната ни идея е разходката да започне най-късно в 12 часа на обяд в събота като ще продължи до вечерта. Разходката смятаме да бъде организирана в Средна гора, като мислим да подготвим и приятни моменти. Прехода ще бъде съобразен както с много проходими машини, така и не чак толкова, също така ще има и места където мераклиите ще могат да тестват до краен предел проходимостта на машината си - разбира се по желание. Желателно е всеки да носи лопати и въжета, даже и кирките ще са от полза. Вечерта се качваме на хижа Паскал, която се намира в Стара Планина, като пътя до там ще бъде също интересен. Там преспиваме и на сутринта, кой от къде е. Така като разходи тази разходка няма да е толкова скъпа. Преспиването в хижата е 5 лева, за храна предполагам че 10-15 лева на човек ще стигнат. Също така желаещите да идват трябва да предвидят гориво за джипките си за около 80 км пресечена местност. Аз ще продължа да давам допълнителни уточнения. За сега със сигурност ще бъдем една Г - класа и един VW TARO, както и най-вероятно един Руснак с много опасно задкормилно устройство, може би и Mishko от форума, бежовата Г - класа също ще се присъедини. Иска ни се да организираме една голяма и интересна разходка с много емоции и хубави преживявания. Разходката ще бъде подготвена така че тези които искат да чупят джипките си, ще могат а тези които не искат ще има тази възможност като няма да изпуснат от тези емоции които ще преживеят и другите. Надявам се много да откликнат тази покана, и да се съберем наистина много коли.
    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

  • #2
    Много хубава идея!Приветствам я!
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3


      Здравейте от един пешеходец(все още...)

      Ако някой има свободно место в джипката и няма нищо против спътник, компенсирам собствентото си тегло с покупка на гориво петролно и алкохолно + храна за из пътя )

      Поздрави
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        Може и групата от Пловдив да се вклю4и:2 Г класи сме!
        TЛК 80-4.2ТД
        ТЛК 73-2.4ТД
        ...................

        Коментар


        • #5
          Защо живея толкова далече

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Джамбазов
            Защо живея толкова далече
            Баба Яга живеела през 9 планини в 10-та,през 9 реки в 10-та,през 9 дерета в 10-то,през 9 езера в 10-то и т.н. и т.н....Та,една сутрин излезла пред къщичката се и се ударила през челото:
            -Леле,колко далече живея аз...
            После се качила на реактивната си метла и отлетяла на някъде...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              Ми пишете ме и мен+1! Само не знам с Гранда ли да тръгвам или с пикапа. Като реша ще пиша /ако въобще има значение за вас/! Сигурни ли сме, че ще има място за всички в хижата?

              Коментар


              • #8
                Дайте повече информация за условията в хижата.
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от disem
                  Сигурни ли сме, че ще има място за всички в хижата?
                  Хижата е с 60-на места в стаи с 3,5,8 легла. Санитарните възли са в отделна сграда.

                  Т.е., който не е почитател на груповите нощувки и на нощните разходки на открито за тоалетна, вероятно ще намери битовите условия за неприемливи.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    Не ми допада идеята да песпивам в тая хижа. Май ще пропусна.
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                      Не ми допада идеята да песпивам в тая хижа.
                      И на мене.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        За лятно време става, но представи си жена ти да се помъкне към кенефа през ноща и падне да си строши нещо. Отпление на твърдо гориво значи че вечерта ще се изпотиш от жега а на сутринта ще си замръзнал и задължително болен. А па представи си кумина да е запушен
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #13
                          и сичко това само за 5 /пет/ Уева
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                            и сичко това само за 5 /пет/ Уева
                            А бе, лошо няма. Много хора са доволни, че могат да се подслонят в планината на такива цени. Още повече, че тази хижа изглежда да е пипана и може като за хижа условията да са си добри.

                            Ама някои вече не сме на по 20-на години и не си падаме по групово спане и липса на санитарен възел в стаята.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              Първо искам да честитя новата 2007 година на всички!!!
                              Пожелавам Ви и на всички ваши близки много здраве, щастие, любов, късмет и МНОГО OFF ROAD!!!
                              Йори, за тезата с твърдото гориво си напълно прав, но не и за тази хижа! Аз ти гарантирам! Хижаря е баща на един от най-добрите ми приятели и ти гарантирам, че и на лягане и на ставане ще умираш от жега! От друга страна в гр.Пирдоп има хотели, в които може да осигуриме спане, ако не, имам и много приятели там, където също може да останем да спим.
                              Лъчо, малко допълнение към твоята идея. Идваме в 12'00 часа в гр. Пирдоп в събота, караме, преспиваме и в неделя ПАК КАРАМЕ! Защо да дойдеме, да караме 7-8 часа в събота и в неделя да си ходиме?! Караме и в неделя и тогава да си ходиме!
                              Ако успеем да се съберем здравата групичка от София, която се събираме повечето пъти, ще бъде много забавно!
                              Местата, които ще посетим, наистина са уникални!
                              Хората, които са там, също са много уникални и купоните с тях са неповторими!!!
                              Всеки, който не дойде, ще загуби!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X