Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за разходка на 13 и 14 януари близо до София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Влади третия не е отпаднал, направил съм грешка в писането. Имам на предвид 3 стаи за теб.
    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

    Коментар


    • Аз ninja_1 потвърждавам,че в Събота в 9.00ч на ЛукОйл-а ще видите новонаджипения Чибуратор...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • Соти, ако си сложил лебедка, направо ще ме хвърлиш в трета глуха!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от mishko
          Соти, ако си сложил лебедка, направо ще ме хвърлиш в трета глуха!
          Няма такава опасност Иначе като височина достигна редукторната Уазка .
          То бяха пружини(хард), то бяха подложки -Ужас.
          Иначе Кодзилоратора достигна височина за по големи гуми.
          LZ1VMH

          Коментар


          • Влади,надявам се,че това ще е една нова крачка в доказването на БЪЛГАРСКИЯ ОФФРОУД.
            Все някой трябва да развее първи байряка
            Не забравяй, че Хънтъра винаги е водил колоната с две развети знамена. Добре е да вземаме пример от него.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • РЕ:

              Колеги, сложете си по 1 знаменце не сте сами и направете едно кръгче из София за 1 час и ще ви дават по новините .
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • Пожелавам много кал на всички! Приатна разходка! Надявам се скоро и моя дзвер да е готов и да се включим и ние!
                VARADERO SD2

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Георги Василев
                  Влади,надявам се,че това ще е една нова крачка в доказването на БЪЛГАРСКИЯ ОФФРОУД.
                  Все някой трябва да развее първи байряка
                  Не забравяй, че Хънтъра винаги е водил колоната с две развети знамена. Добре е да вземаме пример от него.
                  Ще го помоля за едно на заем.
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • уважаеми другари по съдба .. като гледам как кротко си вАли ... с нетърпение очаквам омазването до ушите утре

                    Коментар


                    • С извинение за късното включване, се надявам да ни приемете и нас с един джип (Патрул с кални гуми и без бебе, да няма излишни емоции и усложнения от първия път) утре. Само за утрешния ден, да се запознаем и да покараме с Вас. Няма да оставаме да спим в Пирдоп, така че се надявам да не предизвикваме организационни проблеми. Ако има място в кръчмата да пием по бира вечерта (и ако не е много късно) ще ни е приятно, ако няма места, здраве да е ще се почерпим друг път. Ще имаме радиостанция и читави въжета.
                      Още веднъж се извинявам, за включването в последната минута, но се надявам да си изкараме приятно и с много екшън. До утре в 9.00.
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Slick
                        айде малсо да разведрим обстановката !!

                        Първоначално публикуван от markan
                        Slick ОТИ с нива бе а
                        Оти п...ба Йори а
                        Нали самия той каза че като те НЕМА у джипа му возил като каруца а и проходимоста му спадала драстично .
                        Са Я ли Че го теглим нагоре надоле а
                        Марканеее ... ако дойдеш - ке доем с Диско-теката !

                        А не си прав иначе за моя милост (в ролята на мазното кюфте за баласт) и жипката на Йори .. аз нея съм я виждал почти само на снимка, даже не ме е возил (канил ме е иначе), но ако имаш предвид, че ако съм с Диското, Йори ще се чувства по-проходим .. може, нинам ..
                        А бе аз все си мислех че когато бехме на Доспей ти се возеше с Йори.
                        Май сам се Умешал. Щом казваш че не си я виждал ОПРЕДЕЛЕНО бъркам.

                        Коментар


                        • Всеки, който желае да дойде е ДОБРЕ ДОШЪЛ!!! Независимо дали е в последната минута или не! Ако реши да остане да спи в региона, ще потърсим нещо, няма да остане без спане!
                          Някой беше питал, дали може да си вземе кучето в хотела, отговорът е ДА, може да си вземе домашният любимец! На всички, на които беше направена предварително резервация в хотелите, са попълнени картите за регистрация в хотела, според списъка, написан по-горе, така че като пристигнем в Пирдоп, единственото нещо, което трябва да направите е да си оставите личните карти на рецепцията и багажа(ако искате) по стаите и директно тръгваме!

                          Коментар


                          • За мен Купона свърши първият ден (за съжаление трябваше да си тръгна)- Беше прекрасно - Браво на организаторите - Супер го реализираха, много ми хареса маршрута, изкарах си Чудесно.
                            ето и малко снимки

                            Коментар


                            • Благодаря на всички които доидоха. Надявам се че ви е харесало.
                              Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                              [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                              Коментар


                              • Ммм.. да.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X