Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kak лети времето станаха две седмици от нашата разходка над хижа Отовица в Рила, целта ни беше да излезнем от гората, но кутрето не ни позволи и разгледахме района с дрона от местността Гробо


    Коментар


    • Над водопада Боров Камък във Врачанският Балкан ме изненада изоставена​ кариера, първоначално я подминах, но после реших да я видя от високо​


      Коментар


      • Дяволската река, приток на Струма в дефилето, казаха ми че нагоре има красив водопад, но не можахме да я прекосим, нищо и тук беше красиво, явно ще идвам отново


        Коментар


        • Ето, че дойде време и за четвъртата версия (допълнена) на моят филм за Водопадите които съм посещавал (имам още да добавям ) - тук са 36 водопада видяни от въздуха, някой са снимани през различни сезони, сухи, много вода, лед... някой по веднъж. Филма е над един час и затова съм направил указател в описанието, можете да отидете директно на интересуващия ви водопад като кликнете с мишката (както и на самия progress bar) приятно гледане.
          П.С. Имам снимани още няколко водопад които предстои да добавя в следваща версия, но това зависи от интереса, че е доста тежка задача, самият експорт отнема около час и после на тубата и трябват ден два...
          П.П.С За координати на водопадите посетете картата https://www.alexmarkov.eu/



          Коментар


          • Alexr
            Alexr коментира
            Редактиране на коментар
            Аз си деля тези дългите на серийки - само така успявам да ги изгледам. А по-принцип цялата ни природа се променя рязко като се смени сезон. И си струва, особено един водопад, да се види през различните сезони. А на накой места има значение дали си сутрин или надвечер. Само пример - една пътека над Бов - дъщеря ми беше лятото и въобще не и хареса, защото само се върви в едни шубраци и скука. Аз бях преди разлистване на същите шубраци и през голите клони се виждаше Искърското дефиле по един много красив начин. Да но не получих същите отзиви от човек бил там късен следобед, пак преди разлистване - слънцето заслепявало и нищо не се виждало.

        • и понеже днес споделих най-дългият си клип до сега - да пусна и един от най късите Копитото и облаците - набързо


          Коментар


          • Каменните реки на Витоша под Камен Дел много красиви през всички сезони, бях ги снимал есента, сега и пролетта


            Коментар


            • Кобилини стени и Пършевица


              Коментар


              • Камен Дел и облаците



                Коментар


                • След дъждовете отидох до водопада Добравишка Скакля с надеждата да го видя с много вода, но вода почти нямаше, затова пък духаше Нищо, разходката беше прекрасна и мястото си заслужава.


                  Коментар


                  • Преди години открих тази рекичка в Понор планина и бях изумен как изчезваше изцяло просмуквайки се между камъните. Приятел каза, че излизала на десетина километра след около 3 дена под земята. Миналата седмица имаше много вода и част от нея успяваше да премине надолу по иначе сухото корити. Още една подобна река открихме с децата, интересен феномен. А мястото пък е вълшебно, тази част от Стара планина ми една от любимите и най-красивите!


                    Коментар


                    • Един от любимите ми скални феномени - Столо. Ходил съм много пъти и съм го снимал не веднъж, но винаги, колкото и да е хубаво времето скалата е била в сянката на някой облак, поне докато не кацне дрона, феномен, какво да го правиш. Но този път успях, за пръв път, да го хвана преди да го покрият облаците, закъсняха със секунди и затова много си харесвам и ценя точно това филмче



                      Коментар


                      • Неделя е, Витоша е на близо (е за някой ) и е приказно Красива!



                        Коментар


                        • Врачанският балкан ми е любим, но не много познат. Тази година обаче зачестих с посещенията и в един момент ме напъна да направя една кратка компилация

                          Коментар


                          • Витоша платото

                            Коментар


                            • Винаги съм харесвал облаците, когато много пътувах със самолет винаги сядах до прозореца и умирах от кеф като минавахме през тях, после с парапланера няколко пъти се завирах в тях, но без уреди за навигация си е тегаво, а сега с дрона, ниските облаци след дъжд са ми толкова любими, че не мога да се удържа и спрях на магистралата да ги снимам. И понежа знам, че малко хора ги харесват като мен, не ги споделях до сега, но поради тежки проблеми с климатика на колата, намалих пътуванията и от там летенето, та стигнах до личните си запаси


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X