Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
    Ако въпросът е зададен към мен, краткият отговор е - не. Това може да бъде много лесно проверено от админите на форума, аз пиша от София, Дианабад, регистрирал съм се във форума по причини от техническо естество, свързани с машини. Случайно попаднах на тази тема.
    Следващият?
    Хайде де. Двайсет и първи век е на двора. Мое и да не сме сичките айтита, ама примерно аз пиша от шест или седем различни ИП адреса, загубил съм им бройката вече Ако съм достатъчно изперкал мога също по цял ден да споря със себе си във форума
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Объркал(и) сте рейса момичета .…

      Тука, се дават по две иляди лева за гуми, пет илядo за лебедка, и по двестE лева за бензин на раc'одка .
      /аз примерно, бидейки сиромах минах на мAтори и минавам с дребни разходи като двестE лева за вътрешна гумa за добр'утро /.
      Тоз форум е за средно богатите ора на България, пред него са само ''Ложата на зидарите'' и ''кръгът Котараците'', деева
      Тук никой няма да трoгнете с цената на гражданската,

      Tа отидете да полеете сълзи в ''Сиромахомил.com''; ''Андрешко-BG'' или ''KletaMajkaBalgariq.com''


      ....

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        Така ще е явно.
        Ма, няма ядове.
        Само ме е еня, че 'фанаха, та ме разконспираха за нула време. Кой съм, какво съм и за какво се боря.
        Таман се бях засилил и ми разбиха ентусиазЪма всичките тия умни момчета и момичета.
        Абе, аман, да не може човек да си изкара комплексите даже в някакъв форум, писна ми!

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          "Тук никой няма да трoгнете с цената на гражданската" ......................... Не е въпросът имаме ли ги тия пари или напротив. Особено пък извън градовете - без лично МПС си като без крака. Това не е лукс и гъзария. И аз лично съм против новата максима - нов ден нов картел. Бе като един скочиха и вдигнаха ГО с едни 60 % ли колкото там беше. Дали е случайно разлики от по 3 лева по окончателната сума, при 60% скок? Могат да го направят пак и пак, докато има такива като тебе да се радват да им плащат. То само тия да бяха. Ония дни се въртеше статия, че синя зона щяла да расте и на площ и на цена - забележи - защото имало над 80% ползваемост. Значи хем събират данъци щото уж държава било, хем после пак наново картели и уж свободен пазар като капитализъм. Хем тако хем вако, по 3 пъти плащаш за хасфалта - данък, винетка и зона. Иначе дупките все са си там. Извиват ти ръцете докато можеш да мърдаш. Не знам човек, дядо ми е имал лично МПС 2 бр., пра дядо ми и той е имал лично ПС, и по назад пак така. Какво - в 21 век това да стане лукс ли? Накъде сме тръгнали изобщо?

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            Немога да давам мнение за комплексите, ама клъвна на бастун, както викат едни хора. Имам предвид " Аз не съм Х, и пиша от едикъде си". Така де, като как така знаеш откъде НЕ е писал въпросният Х?
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
              Немога да давам мнение за комплексите, ама клъвна на бастун, както викат едни хора. Имам предвид " Аз не съм Х, и пиша от едикъде си". Така де, като как така знаеш откъде НЕ е писал въпросният Х?
              Споко, бе, душицо неспокойна, да, хвана ни всичките. Айде сега - набадай на пазарувката с отстъпка и гледай да не пропуснеш мача. Няма страшно, всичко ти е под контрол.

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                "Тук никой няма да трoгнете с цената на гражданската" ......................... Не е въпросът имаме ли ги тия пари или напротив. Особено пък извън градовете - без лично МПС си като без крака. Това не е лукс и гъзария. И аз лично съм против новата максима - нов ден нов картел. Бе като един скочиха и вдигнаха ГО с едни 60 % ли колкото там беше. Дали е случайно разлики от по 3 лева по окончателната сума, при 60% скок? Могат да го направят пак и пак, докато има такива като тебе да се радват да им плащат. То само тия да бяха. Ония дни се въртеше статия, че синя зона щяла да расте и на площ и на цена - забележи - защото имало над 80% ползваемост. Значи хем събират данъци щото уж държава било, хем после пак наново картели и уж свободен пазар като капитализъм. Хем тако хем вако, по 3 пъти плащаш за хасфалта - данък, винетка и зона. Иначе дупките все са си там. Извиват ти ръцете докато можеш да мърдаш. Не знам човек, дядо ми е имал лично МПС 2 бр., пра дядо ми и той е имал лично ПС, и по назад пак така. Какво - в 21 век това да стане лукс ли? Накъде сме тръгнали изобщо?

                ….

                Преведено на музикален език …
                / Словесна гонорея в пълния си блясък /

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  Словесната гонорея не идва от "опонента" ти.

                  Ама цялото ни "общество" е толкова залято от "позитивизъм", че направо се радвам на всякакви позитивни индивиди, които са все едно на амфетамини, а ендорфините ги леят като топъл, летен, пороен дъжд.

                  https://www.youtube.com/watch?v=JGH72v5CHGY
                  Последно редактирано от cayman; 25-09-19, 00:16.

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    Немога да давам мнение за комплексите, ама клъвна на бастун, както викат едни хора. Имам предвид " Аз не съм Х, и пиша от едикъде си". Така де, като как така знаеш откъде НЕ е писал въпросният Х?

                    Той/тя ти казва от къде пише, а не от къде не е писал другия.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      Ибати и тямата стана!Ново малоумие,кво.малоумие,защо ?Къв е проблема?Кво требва да се направи?Ъъъъ?Бе стана като приказки за плетки и скъпи гуми и лебедки!НЕ Е ВАЖНА ЦЕНАТА ,А ЗАЩО ТРЯБВА ДА Я ПЛАЩАМЕ И ЗАЩО ТРЯБВА ДА ТЪРСИМЕ СМЕТКА? Или поне да си взимаме касовите,щото може да се окаже че не си си платил нещо си!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Той/тя ти казва от къде пише, а не от къде не е писал другия.
                        От бая години си губя времето по форуми(казва си думата липсата на сураттефтер). Във всеки форум в един момент се намира по някой Конър Маклауд, който отново и отново се завръща под ново име и вънкашност чужда, като целият този цирк върви обикновено под формата на някакъв диалог или спор между два или повече акаунта. Някои го правят за пари, други за кеф(предполагам). Та общото между всичките Конъровци е, че първичната им реакция на поставен ребром въпрос е "аз тоя изобщо не го познавам и пиша от друг ИП адрес, админът може да провери"

                        П.П. Ако Терзиев се кандидатира за омбудсман на мястото на Червената Мая, то обещавам да гласувам за него. За някои позиции си трябват правилните хора
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          "Хайде де. Двайсет и първи век е на двора. Мое и да не сме сичките айтита, ама примерно аз пиша от шест или седем различни ИП адреса, загубил съм им бройката вече Ако съм достатъчно изперкал мога също по цял ден да споря със себе си във форума" ............... Ако смея да ти продължа логиката ви (на ветераните) - за да пишеш каквото мислиш в този конкретен форум - то трябва да си IT гуру с 20 хитрини и 6 - 7 IP-та от ръкава? Дотам ли сме я докарали - десетина останали ветерана - конформиста се четкат един друг, и легендарно гуру сам войн за опозиция? С 10 инкарнации, достоен за поста на Маяма Нолова? Отвсякъде гонен - всякъде приет (радвате се на Терзиев, по ваши думи, ама има 10 банана и то без да е нарушавал правилата). Поне според последните му постове - тъй изглежда. Всичките юзери дето са останали са добри, само някаква невидима и многостранна лошотия витае неунищожима, и разваля идилията? Странна работа, само следвам логиката, туй от думи на ветераните. И на мен ми е забавно, баси купона. Иначе по темата - КАТ са ангели според вас, 6 чАса на опашка са малко, опашките са няколко броя на документ, и за капак другата година ще се радваме на 500 лева ГО. Батбойко, чети чети, матрялът е възторжен от всичко това. Направо са готови да приемат ЧучХе, или както там се пише. Докъм 1000 леа ГО ще понесат да си карат таралясниците, нагоре вече е сложно, ще останат само държавните коли. Има ора оцеляват с 10 $ месечна заплата, като се замисля верно живеем в рАя на земята, спрямо тях, и носваме на още 100 тояги.

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                            "Хайде де. Двайсет и първи век е на двора. Мое и да не сме сичките айтита, ама примерно аз пиша от шест или седем различни ИП адреса, загубил съм им бройката вече Ако съм достатъчно изперкал мога също по цял ден да споря със себе си във форума" ............... Ако смея да ти продължа логиката ви (на ветераните) - за да пишеш каквото мислиш в този конкретен форум - то трябва да си IT гуру с 20 хитрини и 6 - 7 IP-та от ръкава? Дотам ли сме я докарали - десетина останали ветерана - конформиста се четкат един друг, и легендарно гуру сам войн за опозиция? С 10 инкарнации, достоен за поста на Маяма Нолова? Отвсякъде гонен - всякъде приет (радвате се на Терзиев, по ваши думи, ама има 10 банана и то без да е нарушавал правилата). Поне според последните му постове - тъй изглежда. Всичките юзери дето са останали са добри, само някаква невидима и многостранна лошотия витае неунищожима, и разваля идилията? Странна работа, само следвам логиката, туй от думи на ветераните. И на мен ми е забавно, баси купона. Иначе по темата - КАТ са ангели според вас, 6 чАса на опашка са малко, опашките са няколко броя на документ, и за капак другата година ще се радваме на 500 лева ГО. Батбойко, чети чети, матрялът е възторжен от всичко това. Направо са готови да приемат ЧучХе, или както там се пише. Докъм 1000 леа ГО ще понесат да си карат таралясниците, нагоре вече е сложно, ще останат само държавните коли. Има ора оцеляват с 10 $ месечна заплата, като се замисля верно живеем в рАя на земята, спрямо тях, и носваме на още 100 тояги.
                            Така е човек, не се хаби повече. Не забравяй - в Булгаристан сме. Тук винаги е било актуално - преклонена главица сабя не я сече.
                            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                            Суперскан България www.decbg.com
                            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              И Ицо тъй каза - да не се хабя. Имал още някоя годинка до пенсийка, добре си му е у канцеларийката на КАТ, скатано едно такова, чорбичка безплатна тоже... Пък и друго си е като те спрат на пътя небрежно да си туриш полицейската карта върху документите. Индулгенция за всички прегрешения. Що да им развалям идилията на ората. Ще си отвися няколко пъти при тях, по няколко чАса, и за промяна на адрес, и за смяна на летните гуми, и за преинсталиране на компа - всичко в КАТ. Тъй де, и в новите агенции няма да е зле да има опашки - новите ТОЛ, новите дето щели да лазят по гаражите да проверяват за незаконни сервизи, и при тях също. Няма смисъл от съпротива, тъй или иначе аверите дето бяха най-търпеливи, и те почнаха да пеят хъшовски песни от Браила. Буквално, имаме си БГ диаспори в близките румънски градчета. Само не разбирам кой ще плаща ранните пенсийки на службарите, ама живеем в интересни времена, увидим.

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                                ... Ако смея да ти продължа логиката ви (на ветераните) - за да пишеш каквото мислиш в този конкретен форум - то трябва да си IT гуру с 20 хитрини и 6 - 7 IP-та от ръкава? ...
                                Еми не зная, ти ми кажи. Бан по ИП е загубена кауза, бан по акаунт в твоя случай ...също
                                П.П. Не се имам от ветераните, пък и тъдява съм предимно за забавление, не за революционна дейност.

                                Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                                ... Иначе по темата - КАТ са ангели според вас, 6 чАса на опашка са малко, опашките са няколко броя на документ, и за капак другата година ще се радваме на 500 лева ГО..
                                По темата, догодина наистина ще се радваме на пестин лева ГО, със или без настоящото държавно ...ъъъ...ръководство. Понеже концепцията на БГ застрахователя за ГО от "събирам тука едни пари" бавно се променя към "плащам и едни обезщетения", което без кинти не става.
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X