Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Верно не си у ред.
    Ако така я караш - със сигурност няма да доживееш и бърза пенЦия.
    Аз и не искам, като знам какво е дереджето на пенсионерите в БълХария. Предпочитам да не докарам дотам. Ти?

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
      На мен ми е добре тука.От какво да ме спасяват?На вън ходя само като турист.
      И каква ти е каузата ?
      Каузата ми е да направя така в този форум, че да изпъкнат достойните усти, а аз да се свия в някой ъгъл и страхливо да чета коментарите им, с пронизваща болка в стомаха и често ходене до тоалетната. Не е ли достойна кауза?

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
        Каузата ми е да направя така в този форум, че да изпъкнат достойните усти, а аз да се свия в някой ъгъл и страхливо да чета коментарите им, с пронизваща болка в стомаха и често ходене до тоалетната. Не е ли достойна кауза?
        Идеална е.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          Знаех си, че сме сродни души с теб.

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
            Знаех си, че сме сродни души с теб.
            Аааа козирувам само пред жената!
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Примера как Европа си организира нещата, няма общо с отношението и към страни като нашата.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                Аааа козирувам само пред жената!

                Ама тя носи ли фуражка, жартиери и камшик?
                Ако да - ще козируваш, къде ще ходиш?
                Ако не - явно са ти спрели ракията и салатата.
                Последно редактирано от cayman; 25-09-19, 15:50.

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  Примера как Европа си организира нещата, няма общо с отношението и към страни като нашата.
                  Естествено, че няма.
                  Ти в кой клас си, написа ли си домашните и каза ли на вашите, че вече пушиш?

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Аре заставай начело на организиран протест на напокорство и масово неплащане например на новата ГО!?????
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      Винаги, но не съм достоен. Трябва някой с благородна уста и отдаденост към БХК и фондация Америка за България.

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        И какво да видим в село Чавдар …?

                        - Една бутафория изградена с евросредства наречена ''праисторическо селище''.
                        - Един приличен спортен парк, но вече разпадащ се (паk от евросредства).
                        - Един що годе уреден център (отново - започнал да се разпада).
                        Всичко това в село дето освен европрограмите се изливат и съвсем не малко пари от ''мръсните западняци дето ни грабят златото'' …

                        Ама никак не се краде там, никак …

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
                          Винаги, но не съм достоен. Трябва някой с благородна уста и отдаденост към БХК и фондация Америка за България.
                          Мдам. Трудно се оставя мишката, познат проблем

                          П.П. Не му придиряйте на Терзиев, той и в Брюксел отиде да намери маана на охраната на парламентата, че му искали личната карта
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            "Ти , Рабин и Терзиев ли ?" .................................. Аз, Терзиев, Рабин, Боголюб Гаджич, Кайман, Драган, Петкан и 40 разбойника. Аз съм абсолютното зло, ние сме легион. Спи по-спокойно. Je suis Терзиев. Баси как ви е бръкнал у.... душата!............................ "Добре бе ,а,де да се организираме из нета и да не плащаме масово ,това което сме решили ,че е престъпно ,греховно и е кражба от джоба ни!Е така зе един месец!Предлагал съм го много пъти на много места!" ............................ Аз съм пробвал да организирам далеч по-дребни неща. В 10-на форума, в 8 от тях ми изтриха темата. Тука не си спомням дали съм пробвал, по него време бях баннат. След малко или някой ще се разпищи да заключат и тая тема, или донос, или направо ключ. Погледни историята на форума, винаги така става. В общи линии народът си иска да го мачкат, поне това виждам в реалния живот. Всичките ми познати, приятели и колеги мрънкотят повече и от мен, и досега за целия си живот успях да изврънкам един единствен колега, на един единствен протест. И 500 гражданска ви е малко, кво да ви кажа. Това към мнозинството, знам, че има изключения.

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              Никой не иска да го мачкат.
                              Обаче усилията да се вдигне въстание са много повече от неудобството на големите данъци и застраховки, и висенето на опашки, и прочие.
                              Та затова народа търпи.
                              А и не е само до нашия народ, навсякъде е така.
                              Само границата на равновесие между революционния напън и неудобството в ежедневния живот е на различно място, за всеки народ.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Какво ти въстание, Коле, чак ми е неудобно като почнем с възрожденските простотии. Тогава са имали реален враг, сега сме се разделили на пацаки и чатлани, разликата е само в цвета на гащите. Администрацията се разду безобразно и продължава, данъците вървят експлозивно нагоре, а полза никаква. Данък визирам всеки задължителен харч, вкл. ГО и синя зона. Само нови гащници по кръстовищата, и на тях да съм им спирал да се обяснявам, га че не откупих собственото си МПС скъпо и прескъпо от тях. Ми разбягаха се аверите, криво ми е поне за това. .................... @Цецо, а колко се чака у немския КАТ? За смяна на толкова съкровено нещо като постоянния адрес. Все едно ДНК-то си сменям, няколко изгубени дни хич не са ми приемливи. Някой трябва да изкара ранната пенсийка и супичката на Ушев.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X