Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
    ...
    То и малоумието за дневните светлини колко човешки живота спаси по пътищата? Докарахме се дотам, че ако някой е забравил да си пусне фаровете, не го виждаш в огледалата, щото гледаш за фарове, а не за кола.
    Ама няма лошо де, на една от джипките, която е със заводски ксенон, едната крушка е в диапазона 180-220 лв. ако искам да е оригиналдЪ. А пък съм чувал, че дори оригиналдЪта имат някакъв ресурс на цикли палене/гасене. А по закон трябва да имам и една резервна! И като горне лявата крушка в движение и ме спре катаджията, за да ми пише фиш, ще взема да му отворя капака, за да ми обясни как точно да я сменя на пътя без да разглобя половината периферия на двигателя зад нея. И дали имам право да го правя това на пътя или на улицата в града?
    Не ми се коментира повече ЗДП (както и други закони), щото нали все мрънкаме и патриотарстваме според някои хора тук и Ботев и Левски звучат кощунствено от моята уста. Аз спирам по тая тема и оставям хората с достойните усти да ни отворят очите и да ни поведат в правилната посока.
    Но ще следя темата с интерес, бира и пуканки.
    Последно редактирано от cayman; 24-09-19, 15:05.

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
      То и малоумието за дневните светлини колко човешки живота спаси по пътищата? и.
      Може ли малко по-кротко "колега"?

      За сега това малоумие е спасило поне два пъти живота на тъщата и тъста.! За в София говоря. Че не може всички да за на 20-30 години и с перфектни рефлекси и зрение.

      Пък ти си пести от ламби.

      Поздрави.

      https://www.youtube.com/watch?v=hwMOUiA4WsE

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        Първоначално публикуван от caiman Преглед на мнение
        ...Аз спирам по тая тема...
        Кой "аз"? В смисъл, спираш с ...ъъъ...монолога между caiman и ikirov или как...ю

        П.П. По кой точно закон трябва да си носим резервни крушки?
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          Това е последния ми постинг по темата, наистина.
          Позволявам си да го напиша само заради дневните светлини.
          Четете, пък който каквото си иска да мисли:

          https://www.sba.bg/%d0%9a%d1%8a%d0%b...%d0%b0-%d1%84/

          А относно това по кой закон трябва да си носим резервни крушки - няма го изрично записано. Ама като ти изгори крушката, куката ще те спре и ще ти думне един фиш, щото задължително трябва да караш на фарове или акт, че не ти е изправна осветителната уредба, каквото си реши. Може и да минеш метър ако кажеш, че не си знаел, че ти е изгоряла крушката в движение и извадиш една резервна да я смениш и ако куката е читава, ще се разминеш с фиша/акта. Та в този смисъл, резервната крушка е задължителна. Иначе и следващата кука, която ще те спре, може да ти набие още един фиш или акт, че не си отстранил повредата възможно най-бързо. Аз за това си возя едни 200-тина лева в жабката.

          Наздраве на всички!

          Едит:
          За тия дето ги мързи да проверят за село Чавдар. И за тия с достойните усти, дето казват, че всичко ни е наред в държавата и не се краде и с дупето:

          https://www.youtube.com/watch?v=GUUS4e6tbsQ

          https://www.youtube.com/watch?v=VUQbnxT2XS8

          https://www.vesti.bg/pari/kak-selo-c...-video-6037505

          А на койотчетата, дето се опитват да ме хапят за всяка моя дума или изречение (извадени от контекста) и отказват категорично да вникнат в общата картинка на стремглавото пропадане, даже не съм имал намерение да им отговарям. Най-малкото е срамно , че най-старата държава в Европа (на 1300г.+) се е превърнала в една клоака. Ама това сигурно пак звучи кощунствено, щото не е изречено от достойна уста.
          Последно редактирано от cayman; 24-09-19, 18:47.

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            За неизправна осветителна уредба няма глоба - МПС директно се спира от движение .
            /е от това спасяват резервните лампи/

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
              ... А по закон трябва да имам и една резервна!...
              Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
              ...А относно това по кой закон трябва да си носим резервни крушки - няма го изрично записано. Ама като ти изгори крушката...
              Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
              ...А на койотчетата, дето се опитват да ме хапят за всяка моя дума или изречение (извадени от контекста) и отказват категорично да вникнат в общата картинка...
              А добър ден. Койотчетата сме виновни, че пишеш каквото ти дойде на езика, тоест на пръстите? Ама голем праз, че повечето от детайлите в общата картинка са изсмукани от пръстите

              Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
              ... Най-малкото е срамно , че най-старата държава в Европа (на 1300г.+) се е превърнала в една клоака. Ама това сигурно пак звучи кощунствено, щото не е изречено от достойна уста.
              Айде пак малко извадени от контекста думи. Не звучи кощунствено, звучи прочетено в някой от форумите на футболните запалянковци.
              Последно редактирано от icos; 24-09-19, 19:09.
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                Като се повдигна за мотористите ... това е вселенска несправедливост! Автомобилистите ше ги ловят камерите и ше цакат, а за мотоциклетистите нямамеханизъм. Ама зима иде, снег ще падне. За всяко прасе идва коледа.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                  А добър ден. Койотчетата...
                  Братко койот - пази си силите, усещам че бягането ще е маратонско. Ванката явно е сложил вече зелето, сварил е ракията, запасил се е никове - чака ни дълга зима
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Абе и аз карам мотор но пък не си цапам номера с кал.Гледам на мода е станало при пистарките!
                    Оня ден на беклемето такива бързо изпреварващи шест минаха покрай мен да ме изпреварват в завои а колегата говори в единствено число.Е ся че предния прави знак на следващия да тръгва за кво се брои в правилника ?
                    Аз бях с четири колесно и трябваше да внимавам и за тяхната безопастност.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      ... Ванката явно е сложил вече зелето, сварил е ракията, запасил се е никове - чака ни дълга зима
                      С риск за втори път да вляза в конфликт с тебе (аз все още не съм съгласен , че Ванката е сменил попрището и от IT спецЯлист с 4500 еврА месечен доход се е превъплътил в колхозник) , все ми се струва , че Ванката и Каймана (ако и втория да е пресен ник) не са едно и също лице .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        Tъй тъй. Администрацията си беснее безнаказано, всеки месец нова агенцийка дето ще глобявала, всеки ден нов скандал и простотия, губиш си по цели работни дни да се навеждаш на лелки... Ама най-важното било кой кого подозирал за друг ник, и да му натърти как не са се променили нещата към по-добро, и е смешен. Ми верно е, смешен съм, и нещата отиват на зле, имам предвид административно. Дразня се като рекат, че бг народът бил луднал по турските сапунки. Май са прави. Догодина 500 лева ГО, и нов ник най-важното! Никът ей, у анонимен форум, с виртуални лайкчета и картончета! Средна заплата по-малка от тая на чадър на морето, ГО почти минимална заплата, и нова агенцийка с анонимни тюфлеци по хранилките, дето и на тях да съм спирал да се обяснявам. В хумора е, който иска да отвори раздела. Нов ник, голяма новина... Je suis Терзиев :-)

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          Отмятам се от обещанието си, ще пиша.
                          Не заради друго, ами защото някои хора нямат грам срам и не знаят кога да спрат.
                          Давайте сега със съскането и змийската отрова, готов съм да ги посрещна.

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            Хубаво, аз да изсъскам пръв. Tи ли си ikirov а.к.а. Терзиев а.к.а...не помня вече как се викаше по-предният ти баннат акаунт?
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              Ако въпросът е зададен към мен, краткият отговор е - не. Това може да бъде много лесно проверено от админите на форума, аз пиша от София, Дианабад, регистрирал съм се във форума по причини от техническо естество, свързани с машини. Случайно попаднах на тази тема.
                              Следващият?

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                С риск за втори път да вляза в конфликт с тебе (аз все още не съм съгласен , че Ванката е сменил попрището и от IT спецЯлист с 4500 еврА месечен доход се е превъплътил в колхозник) , все ми се струва , че Ванката и Каймана (ако и втория да е пресен ник) не са едно и също лице .
                                Ванката се самообяви у форумо за селф-мейд-стартъп-ентерпреньор в областта на агро-бизнеса. Така че я тут не уиноуат.

                                Ся дали гореспоменатите са реинкарнации на Ванката или негови почетни последователи - предстои да разберем. Нещо като война на тронове във форумен вариант. С достатъчно късмет и търпение ще го докараме до поне 6 сезона.

                                Бе, тръпка да има.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X