Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
    Практика в много европейски градове.Белград е близък пример.
    Белград? Европа? Положителен пример?
    Ко!Пе!Ле!
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      Не го знам лично тоя вицепремиер, но познавам няколко човека, които в годините са работили с него и казват, бил читав. Имал желание да заприличаме на нормална държава. Нещо, за което...лично аз съм доста недоверчив, второ-наясно съм, че една птичка пролет не прави и дори да иска, едва ли ще му е по силите.
      И аз не го познавам лично, но помня как го видях преди 10 години една зимна вечер, вали сняг като "едно време" , някъде 18.30 часа. Тъкмо беше станал кмет, спрял с колата в тъмното и гледа снегорините кога ще излязат, как ще чистят. Познати казаха, че са го виждали на различни места по нощите. Тогава изобщо не беше модерно да се ловят снежинки във въздуха, нямаше фейсбук реване, че някой левак не можал да излезе от тях без да си поразрине.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        https://offnews.bg/obshtestvo/mozhel...ti-705853.html

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Айде дано не е само за днес. В интерес на истината, вчера ходих в една друга много приятна служба, чак ми стана странно - 3 пъти ми се извиниха, че трябва да изчакам. Вечерта разбрах, че имало ден за оценка на държавните служители.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            Ти да видиш!

            Интересно, дали е имало опашки и пред каналите? Дали е имало чакащи за получаване на номера или талони?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Бах тая опашка, бах туй чудовище!!!

              Май само аз помня заглавията и репортажите отпреди 2 лета, нещо от рода на: "Край на опашките пред КАТ", "Идва ли края на опашките пред КАТ", Нова система...... електронни простотии ....... . Та ББ, та разни вицета, както и сума ти видни полицаи един през друг обяснаваха и накрая какво, отново откриваме топлата вода?

              Защо ли ми е познато?

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                Основно свойство поне на столичния КАТ е че всичко положително, което се случва, обикновено е силно краткосрочно. Дано да ме опровергаят тоя път, ама не го виждам в дългосрочен план без постоянни проверки от някой като въпросния.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  Няма да е. Защото сега е взет ресурс от другаде, за да се прати по гишетата. Не се заблуждавайте- при тях ако е запушена една дупка, значи някъде в съседство се е отворила друга.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    Няма да е. Защото сега е взет ресурс от другаде, за да се прати по гишетата. Не се заблуждавайте- при тях ако е запушена една дупка, значи някъде в съседство се е отворила друга.
                    Вероятно се е запушила дупката за "приоритетните" регистрации през фирми.

                    Но там материалният интерес не е малък и само с едно изказване на вицепремиер няма как да стане.

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Вероятно се е запушила дупката за "приоритетните" регистрации през фирми.

                      Но там материалният интерес не е малък и само с едно изказване на вицепремиер няма как да стане.
                      Ами нормално . Едва ли има автокъща , която в анонса си да няма " ...Съдействаме в КАТ при издаване на номера" .
                      ... и съм 100% сигурен , че сред мърморещите също има такива , които са се възползвали от горното .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        Аз пък не виждам какво е лошото, да упълномощя някой за да ми регистрира МПСто, срещу съответното заплащане?

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          Лошото е загубата на половин ден минимум в КАТ, ако решиш сам да ходиш. Иначе от всякакви услуги лошо няма. Не на всеки половин работен ден може да покрие таксата, обаче.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Аз пък не виждам какво е лошото, да упълномощя някой за да ми регистрира МПСто, срещу съответното заплащане?
                            Що бре , щото не ти се кеси 6 часа на опашка на 1 крак ли ?
                            То по същата логика кво лошо има да дадеш на двамата мил`ционери на пътя "50 кинта , да пият по една ракия довечера" , кат те питат "К`во прайм ся?" , отколкото да ти пишат акт за 200 кинта и да се разхождаш като панаирджийско чучело по районните управления на родното МВР в течение на месеци.
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              Последните няколко регистрации на МПС-та в семейството сме ги правили с посредник.
                              При нас цената е 50 лева+6 за пълномощно.
                              Предпочитам да си дам тези пари, и да не се занимавам с опашки, нерви, разправии с другите чакащи...

                              Не виждам нищо лошо в това посредничество.
                              Да-би трябвало реда да е много по-облекчен, сега има много излишни неща, но при сегашното положение-предпочитам посредниците.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                ... но при сегашното положение-предпочитам посредниците.
                                Пак и към теб : а предпочиташ ли да дадеш на милиционерите на пътя 50 кинта , вместо 200 или 400 (ако пишат акт) , с което хем с едното и да си спестиш разкарването впоследствие по гишета и разправии ?
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X