Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Аз отдавна не съм виждал собственик да регистрира новата си кола. Каква е разликата със стара
    Новите коли ги регистрира търговецът. Има отделна процедура за това.
    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Това е само ако се презумира че с посредник се минава по бързо.
    При всички положения е по-бързо за собственика - той си гледа работата вместо да кеси на опашката.

    Теоретично това може да стане и без подкупи - ама Ушев не е вчерашен и ако види някого да виси на опашка втори път за чужда кола няма да остави нещата така.

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Да ви се чуди човек с тази ценостнна система , как ходите да гласувате по избори
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        При всички положения е по-бързо за собственика -.
        Ми не.
        Не става по бързо.
        Но да, междувременно или си свършил нещо полезно което ти е донесло повече пари отколкото си загубил ако висиш, или просто си гъзар и си си бъркал в носа и си пил бира. Което пак си е келепир.

        Не е да няма рушвети в тая система, но те не са точно там.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
          Да ви се чуди човек с тази ценостнна система , как ходите да гласувате по избори
          С отвращение. То е като да переш осраните гащи на децата си - гадно, ама си е лично твоя работа и няма кой друг да го свърши вместо тебе. Освен Родител 2 ама то е все същото и най-много утре ти да си Родител 2.

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            С отвращение. То е като да переш осраните гащи на децата си - гадно, ама си е лично твоя работа и няма кой друг да го свърши вместо тебе. Освен Родител 2 ама то е все същото и най-много утре ти да си Родител 2.
            Бе пак не. Има и баби (понякога)
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Не е да няма рушвети в тая система, но те не са точно там.
              Масовката е там. С малки суми ама МНОГО редовно - стотици на ден.

              Големите подкупи ясно че са другаде - ама оня Парето е измислил защо масовката е по-важна.

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                Всеки си има оправдание , като задника.
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Бе пак не. Има и баби (понякога)
                  В понятията на "джендър-идеологията" това ще да са Родител 3, 4 и тн - пак не се променя принципно.

                  Тя и майка ми ме пита за кого да гласува.

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Масовката е там. С малки суми ама МНОГО редовно - стотици на ден.

                    Големите подкупи ясно че са другаде - ама оня Парето е измислил защо масовката е по-важна.
                    Не мисля.
                    И за час да се минава на мен пак ми е по удобно да си платя и да си я взема с номера. Щото има дни мн които грам не си разполагам с времето. И не съм само аз така.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                      Всеки си има оправдание , като задника.
                      Да де . В смисъл всеки е готов да даде 50 кинта , за да не кеси половин ден на опашка в КАТ .
                      Ама скивай кво реванье става тука принципно .

                      Също като с "кво прайм ся" . Даваш 50 кинта за превишението, дето требе да ти пишат акт за него и да ти губят 20 мин. ...и продължаваш . Щот ти е ценно времето .
                      Последно редактирано от Vlado_Ts; 21-06-19, 21:20.
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Щото има дни мн които грам не си разполагам с времето. И не съм само аз така.
                        И аз така ама понеже не ми е чак толкова зор колата - виж по-горе.

                        Подкуп НЯМА да дам.

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Да де . В смисъл всеки е готов да даде 50 кинта , за да не кеси половин ден на опашка в КАТ .
                          Ама скивай кво реванье става тука принципно .

                          Също като с "кво прайм ся" .
                          На кука пари не давам ! Адвоката оправя всичко ... един акт не могат да напишат като хората и в съда нали знаеш. На мацките които регистрират с кеф им ги давам Това е в което вярвам аз.
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Няма нищо легално в бизнеса с регистрации на коли.
                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            На здраве и стига си носИл вода от девет дерета .!
                            Добре де, и двамата кажете по кой член от кой закон тази дейност е незаконна.
                            Няма такива неща! Ся, че с това се занимават вътрешни хора на катаджиите-може би е така. Но това както казах не е мой проблем.
                            Щом държавата е разрешила да упълномощя някого да ми регистрира колата-какво незаконно има?
                            Ако го направят жда е незаконно-ще си вися на опашките и ще псувам дупетата който е забранил да мога да си платя на друг да виси вместо мен.

                            Докато това не е незаконно-не изпитвам никакви, ама абсолютно никакви угризения.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                              На кука пари не давам ! Адвоката оправя всичко ... един акт не могат да напишат като хората и в съда нали знаеш.....
                              А времето дето е необходимо за съдилищАта ? Бал съм го ! По- добре 50 кинта на момента и да немам разправиЙ !
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                Да де . В смисъл всеки е готов да даде 50 кинта , за да не кеси половин ден на опашка в КАТ .
                                Ама скивай кво реванье става тука принципно .

                                Също като с "кво прайм ся" .
                                Давайки 50 кинта създаваш кочината? Ми счетоводител като ги върши подобни неща ката ден? На хонорара му за услугата се плаща всичко към фиска?
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X