Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това е май добра илюстрация на понятието "несъобразена скорост"

    https://dnes.dir.bg/intsidenti/vizht...rastnoto-video
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • сто
      сто коментира
      Редактиране на коментар
      Тоя със светлата кола, дето остана до мантинелата последна, въобще не бутна спирачки, директно се натресе.

    • коко келеша
      коко келеша коментира
      Редактиране на коментар
      На тоя със светлата кола може и да не му работят изобщо задните светлини, защото аз и габарити не виждам. На такива екземпляри се нагледах докато чаках за последния ГТП, че неколкократно ми се изправи рядката косица, при мисълта, че тия цветомузики се движат в интензивно софийско градско (((((((

  • Винаги карам на ръба на ограниченията (+/- 4-5км) и обикновено никой не остава зад мен, еле пък ако платното е многолентово като това на околовръстното. На тоя надлез над боянското шосе, наистина съм виждал скреж по платното зимно време. Лошото е, че едно време И ТОВА се разглеждаше по време на курсовете а сега не могат да тръгнат с личната си кола след 40 часа "кормуване" Който кара по вакарелските виадукти по това годишно време, още по-добре трябва да ги знае тия работи.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Ако снималия филмчето е бил с аварийни, считай кви са тия де го задминават с такива скорости...
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        ... Който кара по вакарелските виадукти по това годишно време, още по-добре трябва да ги знае тия работи.

        Слава Богу, тази събота вечер в обилния снеговалеж наоколо бяха по-разумни и масово върнаха газта. Е, имаше и някои изключения, които се пънеха да изпреварват през девствено побелялата лява лента, но нещо бързо им минаваше мерака да карат в нея.



        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение


          Слава Богу, тази събота вечер в обилния снеговалеж наоколо бяха по-разумни и масово върнаха газта. Е, имаше и някои изключения, които се пънеха да изпреварват през девствено побелялата лява лента, но нещо бързо им минаваше мерака да карат в нея.


          Откак има мост там, има и знаци със снежинки и ограничение до 70км, ма кой ти гледа за такива дребни подробности. Раздават го малко като на Владая
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • има ли лед, нищо освен шипове не помага.... сутринта над моста за Люлин карах с не повече от 40 и добре че нямаше кола в насрещната лента..
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • kameno karp
              kameno karp коментира
              Редактиране на коментар
              Ами има ли лед, караш като по лед. Това много помага. Има ли съмнения, че може да има лед, пак караш като по лед.

            • Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              Факт. Преди 20+ години така се въртях в района на Пасарел. Без каквито и да било екстремни или резки маневри. Само едно леко мръдване на волана беше достатъчно за няколко пируета в насрещното. Добре че нямаше жива душа наоколо.

            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              kameno karp, знам ги тези постулати, курсовете съм ги карал 85-та година, когато кжикка от първия път взимаха 20% от курса, а шофирам от 90г................ че даже ги и спазвам. ПТП досега нямам и се надявам да продължавам така.

          • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            има ли лед, нищо освен шипове не помага.... сутринта над моста за Люлин карах с не повече от 40 и добре че нямаше кола в насрещната лента..
            Е, преди 40-тина години и опесъчаването помагаше. Даже Щастливеца и Простор бяха по-лесно достъпни от някои крайни квартали сега.

            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              То на КАТ заключението е ясно: Несъобразена скорост

            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Е съобразена ли беше? Особено на последния, дето прелетя ниско покрай снимащия без спирачен път

            • Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              E не беше. Съобразена беше на снимащия, който е извадил и як късмет че някой отзад не го е нацепил

          • Сега трябва групичка нагли адвокати (нагли в добрия смисъл на думата), да заведат един-два колективни иска срещу общината и снегопочистващата фирма за причиняване на ПТП поради груба небрежност

            П.П. Само работа за Гагича
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • Bogoljub Gagic
              Bogoljub Gagic коментира
              Редактиране на коментар
              DBRS най-ги разбира тези работи Кой е стопанин на пътя, АПИ ли, Общината ли... Има си тема как се съдил за някакво НП за превишена скорост около Казичене и беше събрал от 9 кладенеца вода.

            • Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              Факт е, че споменатият участък е официално част от републиканската пътна мрежа и официално се води извън населено място.

            • Bogoljub Gagic
              Bogoljub Gagic коментира
              Редактиране на коментар
              Чавдар (V93) коментира
              Днес, 12:07
              Факт е, че споменатият участък е официално част от републиканската пътна мрежа и официално се води извън населено място.

              Не е много ясно - сина ми го бяха изтрескали с отнемане на СУМПС за година заради профучаване със 180 с мотор на същото околомръсно покрай "най-старата камера, бе, тя отдавна не работи?!" при "Шел Бояна"... Чак на Админ. съд му отмениха наказанието, на Районен го потвърдиха. Било в населено място.

          • Пишман оптимизатор. Аз също се наредих зад него да "оптимизирам" щото на следващото кръстовище завивам наляво и е трудно да се вредиш от други "оптимизатори", някоЙ от коЙто продължават после направо (или вдясно - следващото кръстовище е нещо като Y-образно). Свикнал съм оДавна да не вЕрвам на непуснати мигачи - много народ изобщо не ползва такива, разчитам, че ако съм сА приЙбал да се наредя в лявата лента, а пък в нея чакат някакви за наляво и не са пуснали мигач, в определен момент и на нея ѝ светва зелено заедно със зеленото за направо.
            Този, въпреки, че беше първа кола, първо спря на 20 метра от кръстовището, после се примъкна бавно към него. След което... - клипа:

            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Bogoljub Gagic коментира
              Днес, 11:59
              DBRS най-ги разбира тези работи Кой е стопанин на пътя, АПИ ли, Общината ли... Има си тема как се съдил за някакво НП за превишена скорост около Казичене и беше събрал от 9 кладенеца вода.
              Питаш АПИ и те си отговарят в срок, кви кладенци, като той е само един - АПИ. дори имаха автоматизация с ел.подписи, гледам обаче са я махнали и карат само на email http://www.api.bg/index.php/bg/elekt...lovodstvoapibg Със смешна антиспам защита

              Въпросния участък е най-сложен откъм "установяване на хойбективната истина" може и тако и вако
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение

                Питаш АПИ и те си отговарят в срок, кви кладенци, като той е само един - АПИ. дори имаха автоматизация с ел.подписи, гледам обаче са я махнали и карат само на email http://www.api.bg/index.php/bg/elekt...lovodstvoapibg Със смешна антиспам защита

                Въпросния участък е най-сложен откъм "установяване на хойбективната истина" може и тако и вако
                Искаш да кажеш, че за по- продуктивно се вменява вина на присъстващия в момента, понеже неразумно е решил, че при положителни температури, мокра настилка и спазвайки наличната сигнализация, влиза и осъмва на ,, Юнак"?
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар



                • #4169.3
                  Самодържец коментира
                  06-01-21, 21:26
                  Ба, по родопите. Аз така карам и в столицата


                  По столицата може, там гледам да не стъпвам. Ама дефилето нема-нема и току го затворят заради разчистване мощите на някой такъв британски жентлемен

                  [​​​
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • Случайно попаднах

                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                      Случайно попаднах
                      Аз па ти бех посветил един клип в "алтернативния" вариант на форумЪт, ма ти там не рАчи да влезнеш:



                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • cecoa1
                        cecoa1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Така си мислиш, гледах го там, преди доста време, ама не рАчих да пиша, че май трябваше регистрация.


                        Сега гледам те това пътуване в Индия- https://youtu.be/Pnl7Lrn6nrg
                        Ти описа преди време, че е цигания, ама тука от клипа направо счупиха всичките ми представи. Магистрали, пресичат хора, движение, автопарк...абе, всичко...

                        ПП: А теснотията от твоя клип не е страшна, като минаваш често по тия места, и знаеш къде и как... И при мен има в някое и друго градче/селце, разни такива места, но се свиква.
                        Мой приятел работи в градския транспорт на най-големия град в района - Констанц на Бодензее (там където Ян Хус на кладата, Вселенски църковен събор и пр. ), и там има повечко тесни места със старинна архитектура, та те имат и радиостанции по автобусите, и знаят кога и къде да се свързват с колегите преди тесните места по маршрутите, за да не се заклещят някъде.
                        Последно редактирано от cecoa1; 25-02-21, 10:39.

                      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                        Редактиране на коментар
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Аз па ти бех посветил един клип в "алтернативния" вариант на форумЪт, ма ти там не рАчи да влезнеш:

                        За сурат-тефтерЪ ли говориш ?

                    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                      Днес, 13:30

                      За сурат-тефтерЪ ли говориш ?
                      За неработещото вече https://v2.offroad-bulgaria.com/
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X