Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Мдааа. преди доста години точно на кръстовището на Катедралата във Варна спирам на светофара с един мнооого дрЪт димящ (особено като се натовари при ниски обороти) микробус... А точно до ауспуха (притискайки ме в края на моята лента вместо да си стои в неговата) спира Красен Кралев с един кабриолет, гордо обяснявайки на някаква крехка девойка нещо... Предполагам дявола подаде газ повече от необходимото
    Ама това с велосипедистите си е гадно
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
      Оххх, Котьо. Да мине така покрай батко някой път и да види как пуши спрей в кабина [emoji100]
      Работата е малко като кокошката и яйцето, кой е започнал първи. Като покараш малко, и 30-49 кретена на колела забравят, че "стоп" важи за всички, започваш да димиш. Или като някой кретен те натиска в канафката, нищо, че платното му е широко самолет да кацне...

      Тука от тия с колелата има фанатици, и много от тях си заслужават пушилката. От тия с пушилката, и там има много за спрей. Най-добре е V8 и затворени прозорци на прежалени кола. И камера да записва. Имам няколко такива, идеална комбинация!
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Работата е малко като кокошката и яйцето, кой е започнал първи. Като покараш малко, и 30-49 кретена на колела забравят, че "стоп" важи за всички, започваш да димиш. Или като някой кретен те натиска в канафката, нищо, че платното му е широко самолет да кацне...

        Тука от тия с колелата има фанатици, и много от тях си заслужават пушилката. От тия с пушилката, и там има много за спрей. Най-добре е V8 и затворени прозорци на прежалени кола. И камера да записва. Имам няколко такива, идеална комбинация!
        Герой!

        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
          Герой!
          Ти май въобще не четеш какво пиша. Я пак бавничко.

          И от едните, и от другите има кретени. И ми е ясно защо се димят/пръскат едни други. Като си прелетиш стопа, ще разбереш, че нарочно ще те кача на капака на колата, и ще запиша на камерата, че аз съм спрял, а ти си се правил на велик. И като ти зарастват коленете, ще спираш по стоповете.
          Тоя с димилката може и него нещо да са го подкарали- я си представи, че си намериш колата надраскана "не на v8, карай колело". И димилката започва...

          Та за какво е този "герой"?
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            В ОК ще си имаме метро, ама това след 2 години, а от вчера си имаме тапа и променена значимост на пътя в кръстовището, съответно народа си кара по памет:

            0.00 положението до събота, включително;
            0.26 новите знаци;
            1.08 недоумявам защо е това стеснение, при положение, че за направо може да си остане дясната лента????
            1.36 сутринта вече тапата е налице и както може да се очаква, има доста нетърпеливци, изпреварващи колоната;
            2.20 това няма връзка с метрото, освен да има тапи в ушите и на очите тоя с баничарката.



            звук на последните две няма, ясно е защо
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              В ОК ще си имаме метро, ама това след 2 години, а от вчера си имаме тапа и променена значимост на пътя в кръстовището,
              ...
              звук на последните две няма, ясно е защо
              М'да. И аз днеска минах през Фукальтето по същите причини.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Това даже не знам как си го причинявате.

                Една ситуацийка от вчера:

                https://youtu.be/nhB0WrBaEBk

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Тъкмо обмислях дали да не си взема някакво скутерче за удобство в града, че проблема с паркирането почна да става прекалено досаждащ с пристигането на туристите, но днес докато се мотаме с приятел на неговото скутерче, точно до нас в другото платно се чу гръм - едно БМВ Х5 без никакъв спирачен път се надъни с около 30-40км/ч в спряла в колоната на червен светофар РАВ4... И се замислих какво би станало ако на мястото на РАВ-ката бе мотор.... За съжаление видео няма, щото бях на скутерчето... Каква бе причината за блеенето на бавареца - също не знам... Двете ленти бяха пълни с около 50м колона, чакаща пред червен светофар пред ЖП Гара - нито се кара бързо, нито има влошена видимост...
                  https://www.google.bg/maps/@43.19870...2!8i6656?hl=bg
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Тъкмо обмислях дали да не си взема някакво скутерче за удобство в града, че проблема с паркирането почна да става прекалено досаждащ с пристигането на туристите, но днес докато се мотаме с приятел на неговото скутерче, точно до нас в другото платно се чу гръм - едно БМВ Х5 без никакъв спирачен път се надъни с около 30-40км/ч в спряла в колоната на червен светофар РАВ4... И се замислих какво би станало ако на мястото на РАВ-ката бе мотор.... За съжаление видео няма, щото бях на скутерчето... Каква бе причината за блеенето на бавареца - също не знам... Двете ленти бяха пълни с около 50м колона, чакаща пред червен светофар пред ЖП Гара - нито се кара бързо, нито има влошена видимост...
                    https://www.google.bg/maps/@43.19870...2!8i6656?hl=bg
                    Вайбър се казва причината!
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Дали вайбър или СМС - не знам, ама добре, че отпред не бе двуколесно...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Тия коли нямат ли си самоспиращо устройство?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Тия коли нямат ли си самоспиращо устройство?
                          BMW? Това не е ли първото което му тунинговат?

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            ДрЪта Х5 нововнос (номер СВ).. 'Всички екстри' навярно Има 'самоспиране' - в предходния автомобил
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              М'да. И аз днеска минах през Фукальтето по същите причини.
                              Днес даже до Фукальтето не можах да се доредя. За сметка на това се нагледах на странни маньоври на изненадани от затварянето на улицата:

                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Днес даже до Фукальтето не можах да се доредя. За сметка на това се нагледах на странни маньоври на изненадани от затварянето на улицата:
                                ей тва ти е маршрута, щом отиваш по Житница........ нали не си с ниска кола, че е малко неравно?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:linkaln.JPG
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5758635
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X