Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Въпреки че се опита нещо да ми кажеш, което не ми сана съвсем ясно, ще ти отговоря. Ако не си минавал, кат има и то бая.
    А-а-а-а, едно са пирдопските другари, с тех можеш се разбра, друго са новозагорските напр.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Подкрепям Бобката. На всичкото отгоре, Подбалканската не друса, като Бойковата "магистрала". Нарочно е в кавички. Да не се обърка някой.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Моите 5 ст.
        Някакъв дрънкън мастър предполагам
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1916235_1213675076317_1294085_n.jpg
Прегледи:1
Размер:44.4 КБ
ID:5771501Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1916235_1213675116318_59911_n.jpg
Прегледи:1
Размер:45.3 КБ
ID:5771500
        РенеГАД
        VW Golf V Variant 1.9 TDI
        Honda HR-V 1.6i 4WD
        "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Тъй като не спряхте да се оплаквате, кой кого засякъл и на кой му отнели предимството, ето ви едно видео от вчера:

          Ако не е станало ясно, пътищата са предимно едно и двулентови но има място за всички. За няколко дни тук, видях изключителни неща и нито една катастрофа! Повечето хора карат без фарове и мигачи, но със сигурност използват поне 60 Амперови бушони за клаксоните. Никой дори не си и помисля да отговори на клаксона с " Ко свириш бе бУклУк, най'ш ли кът сляза как ши ти и6ъ майката?!" Хората си дават път и ползват клаксона не за да псуват а за да се обозначат.
          И аз мислех да пускам нещо подобном, ама нямам видео , че буса дето ни возят е с тъмни стъкла и не се вижда добре от телефона. И тук клаксона е най-важния на пътя , а да и червеното флагче на даскалицата. Аз съм в Казахстан. За две седмици една лека катастрофа, само леко огънати калници. Наистина няма нерви , няма псувни. Само клаксони , и хаус на пръв поглед, но всъщност си има някакъв техен ред
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Аз съм в Казахстан... Наистина няма нерви , няма псувни.
            "Ориенталско спокойствие"?
            Прочее, аз имам други вЧепЕтления от Казахстан, ама съм бил само в Астана, Алмати и... Бурабай
            Карат нормално - пътищата хубави, колите лъскави, нови (Тойоти разни и хамерикански) всичко от V8 нагоре. Как да се нервираш в такава кола?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Явно си в източната страна на Казахстан... Щото в западната пак си бяха спокойни, ама и клаксони не ползваха толкова... Само дето шофьорът ни пускаше волана да се моли докато преминаваме покрай гробища
              Да, ние бяхме с Камри с големичък двигател Там всичко си бе такова - голямо, и 'газирано'
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                "Ориенталско спокойствие"?
                Прочее, аз имам други вЧепЕтления от Казахстан, ама съм бил само в Астана, Алмати и... Бурабай
                Карат нормално - пътищата хубави, колите лъскави, нови (Тойоти разни и хамерикански) всичко от V8 нагоре. Как да се нервираш в такава кола?
                И аз разбрах, че столицата ( новата и старата) са си европейски градове отвсякъде, ама аз съм бачкатор тук на село
                Единствения голям град в който бях беше Шимкент, обаче кацнах сутринта рано , по тъмно и не видях нищо.

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Явно си в източната страна на Казахстан... Щото в западната пак си бяха спокойни, ама и клаксони не ползваха толкова... Само дето шофьорът ни пускаше волана да се моли докато преминаваме покрай гробища
                Да, ние бяхме с Камри с големичък двигател Там всичко си бе такова - голямо, и 'газирано'
                Мммне .. южен Казахстан. Саръагаш ( или там както се казва по техному ) на границата със Ташкент.
                И тук се забелязват големи осмаци( ама то при цена на бензина 70 стотинки ), но масовите са руски возила в трагично състояние. Има и Дачии, ама тук се казват Лада Е има и едно заведение, пред което се вижда 4-5 Ге класи - черни и лимузина Хамър.

                Тук алтернативата на нашите маршрутки са Хюндай Старекс.
                Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 29-10-17, 18:30.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Е има и едно заведени, пред което се вижда 4-5 Ге класи - черни и лимузина Хамър.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17182.jpg
Прегледи:1
Размер:50.2 КБ
ID:5771507

                  Кой тука си го беше сложил за аватар?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]935723[/ATTACH]

                    Кой тука си го беше сложил за аватар?
                    Живко...
                    В миналото ще остане, каквито сме били...

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      ....
                      И тук се забелязват големи осмаци( ама то при цена на бензина 70 стотинки ), но масовите са руски возила в трагично състояние....
                      Аз бях в Актау и северно от него на Каспийско море... Поне там никой не караше на бензин - големи бензинови двигатели, ама на газ... Да мърмореха, че им вдигнали газта двойно, ама от 8-10ст на около 20-30ст..

                      Я тук едно 'фото' от преди малко (дано някой не се познае) - изрязах звука заради ненормативната лексика
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Кой е този юнак, дето снощи е стъргал асфалта из Варна (снимка от социалните мрежи):
                        Прикачени файлове
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Кой прав, кой крив

                          https://youtu.be/HyZs7MR0zLA
                          Нарочно пуснах музика ,че псувам като каруцар.Само да отбележа че всяко едно мое престрояване в лентите е съпроводено със мигач и всяко спиране със аварийни.

                          А...и се държах ужасно възпитано.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

                            А...и се държах ужасно възпитано.
                            Целия град Пловдив има манталитета на подрастващ безработен тийнейджър от кИчука. Честно казано вече нищо не може да ме изненада в Пловдив.

                            Пример - ситуация от ляв завой :
                            https://youtu.be/f4kUtEpdLaA

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Човека за съжаление беше към 55 годишен,упорит лъжец,надявам се да е член и на форума.Огромно усилие ми костваше да не го извлека от колата,не ми пука за това че ме е засякъл...ядоса ме, твърди че той си карал нормално,а аз по закон нямам право да го изпреваря от дясно.Предложих му да изгледаме записа и ако съм в нарушение да се извиня и веднага отиваме в кръчмата да почерпя.Не ще и да чуе...
                              Всеки допуска грешки,аз редовно карам в насрещното,не се гордея ,срам ме е..обаче като дойде някой в неговата си лента,не го псувам,не го натискам с бронята и се завирам в някой ъгъл да се разминем.. Пловдив стана ад за шофиране,паркирането е мисията възможна след 4 до 6 обиколки около НОИ ,със ремонтите още по зле,да не споменавам за жените с коли.
                              Последно редактирано от Roninn; 02-12-17, 10:41.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                ...изпреваря от дясно...
                                Голяма част от хората изобщо не са наясно какво е движение по многолентов път в градски условия.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X