Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    В Русия е по страшно.
    Не съм съгласен...
    Да, там скоростта е по-висока и разликата със западния 'спокоен' стил е голяма (особено ако влезеш от Финландия контраста е голям )...
    Но по руските пътища се чувствах все едно съм в БГ като манталитет (достатъчно агресивно), само дето пътищата по които карах в европейската част са по-добри, с добра видимост, пък макар и някъде да е грунтовка (на главните пътища - перфектен асфалт, маркировка, означения)...
    Затова и като цяло - в Русия ми бе по-приятно да карам отколкото по тукашните пътища, с непочистени банкети, клони на пътя и т.н...
    За Москва и Ст.Петербург не говорим - там си е трафик като във всеки мегаполис...
    Така, че според мен дори и в Русия като цяло е по-приятно шофирането отколкото тук.... (то контраста и тук е голям, ако например влезеш от Връшка чука в България )
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      В Русия е по страшно.
      В Гърция също е забавно.
      Нивото корупция странно съвпада със "страшното"
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        В Гърция също е забавно.
        Нивото корупция странно съвпада със "страшното"
        Редовно карам из Гърция различни превозни средства и не съм имал проблем от каквото и да е естество - нито с джигити, нито с полиция. Личното ми впечатление е, че там много хора не могат да карат, но го правят според способностите си.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          След Русия, най-големите изпълнения съм виждал там и в Черна гора.
          То и всеки с късмета си де (за мен най-опасната магистрала в Европа е Патра-Атина)
          Албания не знам как е.
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            На мен най-неприятно ми е било в Косово. Там изглежда, книжката е с препоръчителен характер.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
              Ама то тука повечето сме взели миналия век, сигурно и повечето имаме всички буквички, ама това е без значение...
              Знаеш ли какъв е парадаокса?
              Парадокса е: че ако те пусна 20 пъти с 20 различни изпитващи (ако искаш половина от КАТ като едно време) в час пик да преминеш по пътя на грешника от клипа - книжка няма да видиш!
              А, тук спор нямаме. За теб не знам, но за себе си мога да твърдя със сигурност че ако до мен се вози принципен и стриктен катаджия максимум за месец ще съм без книжка. И то при положение, че се имам за сравнително дисциплиниран шофьор. Карам кола на 2 години и 170+ коня и ако щеш ми вярвай - повече от 150 км/ч не съм я настъпвал и то по погрешка.

              Само не разбрах как това променя факта, че наглия анус от клипа е а) нагъл анус и б) в очеизвадно нарушение?
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                А, тук спор нямаме. За теб не знам, но за себе си мога да твърдя със сигурност че ако до мен се вози принципен и стриктен катаджия максимум за месец ще съм без книжка. И то при положение, че се имам за сравнително дисциплиниран шофьор. Карам кола на 2 години и 170+ коня и ако щеш ми вярвай - повече от 150 км/ч не съм я настъпвал и то по погрешка.

                Само не разбрах как това променя факта, че наглия анус от клипа е а) нагъл анус и б) в очеизвадно нарушение?
                Виж този не е важен, аз исках да кажа че на това кръстовище всеки е принуден да мине по сходен начин! Просто трябва да кажеш как другояче се минава без да те псуват. Че последно време както си карам в трафика и пусна десен мигач и намаля за да се мушна в пресечка ми свирят?!?
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  По- страшно от Русия и Украйнна е да караш тук сред тях. И наглеят прогресивно.
                  пп записвам и румънците
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                    Виж този не е важен, аз исках да кажа че на това кръстовище всеки е принуден да мине по сходен начин!
                    Аз може и да съм тъп, но не видях ануса от клипа някой да го принуждава да се изреже в нарушение. Освен ако е бързал да дари бъбрек за болно дете. Иначе принуда не виждам. Обикновена наглост. Такива ги виждам по двайсе на ден.

                    Всички бързаме. Кой за работа, кой за рожден ден на детето, кой да си наебе любовницата. И не виждам що мойто бързане по важно на тия около мен. Щото аз лесно мога да си купя Камаз. И мойто бързане ще е с предимство. Ама това ли е целта?
                    Последно редактирано от windwarrior; 19-12-18, 00:03.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                      ... на това кръстовище всеки е принуден да мине по сходен начин! Просто трябва да кажеш как другояче се минава без да те псуват. ...
                      Не думай! При рехав неделен трафик?!? Отляво му идва 1 (една) кола, пропускането на която би го забавило с някакви секунди. Обаче той се мята непременно да мине преди нея, като по тази причина се оказва и пред автора на клипа и го принуждава да скача на спирачките.

                      Извинявай, ама това е просто изсмукано от пръстите оправдание за елементарен дребен селски тЕрикатлък. Такива в БГ са много - дребни селски тЕрикати, които смятат себе си за пъпа на Вселената и не желаят да се съобразяват с нищо и никого, като се сещат за правила само и единствено, когато това им изнася.
                      Ей заради това НЯМА да се оправим никога ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        https://www.facebook.com/Baddriverst...1019613162787/


                        Это где?
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          песовете кефят ...

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Не думай! При рехав неделен трафик?!? Отляво му идва 1 (една) кола, пропускането на която би го забавило с някакви секунди. Обаче той се мята непременно да мине преди нея, като по тази причина се оказва и пред автора на клипа и го принуждава да скача на спирачките.

                            Извинявай, ама това е просто изсмукано от пръстите оправдание за елементарен дребен селски тЕрикатлък. Такива в БГ са много - дребни селски тЕрикати, които смятат себе си за пъпа на Вселената и не желаят да се съобразяват с нищо и никого, като се сещат за правила само и единствено, когато това им изнася.
                            Ей заради това НЯМА да се оправим никога ...
                            +1 (нали така се пише, като съвпада мнението)
                            Вече е толкова естествено да се нарушават правилата, че се прави дори да е еднакво (или по-лесно) да се спазят.
                            Човек се учи докато е прост!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Пак там - двата песа са доста известни в интернет И е доказателство, че там, където има 'дефект' в инфрастурктурата - стават бели... Същите клипчета можеш да изкараш от всяка една държава..
                              Родната ми къща бе на ъгъл на две сравнително натоварени улици... Да не ти казвам колко пъти шофьори зидаха каменната ограда (ама тя бе от големи камъни, и така и не успяха да минат през нея - само поразместваха камък-два)
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                .... Същите клипчета можеш да изкараш от всяка една държава...
                                Слагам 100 паунда и джигерица, че от Англия няма да можеш изкара такова клипче от кръстовище и такава интензивност на сблъсъците.
                                Влизаш ли в баса ?
                                Последно редактирано от DBRS; 19-12-18, 10:21.
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X