Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Само чакам да изригне сега с някакво потайно инфо, че майка му съди пожарникаря и да се изхиля като каруцар.... и да питам правно легитимирана ли е тя, след като тоя имбецил има 18 години навършени... документално, не ментално.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Ми как да ти кажа - да изразиш съмнение, че бензинджията некси с по-малко охота би скочил да "гаси" обществено известна мутра, отколкото този пикльо - има си резон.
      Пък това, че вероятно (поне повече отколкото по отношение на мутрата) би скочил и на Гагич - какво показва? Всъщност, отново че Гагич има основания за разсъжденията си.
      Аз се съгласявам такава теза.С една дребна забележка :Демагогстването ползва желязна логика!
      А Друже Боголюб отдавна трябваше да е оценен за народен будител.Е има едно малко съмнение , че се бъзика , та то му пречи за такава оценка.
      пп Всички знаят , че съм му фен.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Аз пък отговарям също с 1500 лева.Да идеш на същата бензиностанция , при същия бензинджия и да повториш слизането с цигарата!
        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Аз се съгласявам такава теза.С една дребна забележка :Демагогстването ползва желязна логика!
        А Друже Боголюб отдавна трябваше да е оценен за народен будител.Е има едно малко съмнение , че се бъзика , та то му пречи за такава оценка.
        пп Всички знаят , че съм му фен.
        Аз се замислих - на всички бензиностанции отвън има кафенета, в които масово се пафка и цигарите се (уж) гасят в едни плитки пепелничета за еднократна употреба от дебел станиол, дето вятърът ги духва накъдето си поиска. На някоЙ бензиностанциЙ масички за пушене има досущ до допълнително монтирания на открито и покрит с навесче резервоар за пропан-бутан. Не е ли опасТно туй?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Знаеш , че когато си прав - прав си!
          И знаеш , че всяко гориво се пали при определено съотношение с окислителя и температурата на запалителя
          Температурата на горене на цигарата се определя от температурата на горене на хартията , обвила тютюна.А тя е по-ниска от нужната. Недейте да лежите на това уше , щот некои пътници , когато си палят цигарите ( всички) подкарват огин с температура за запалване на повечето горива.
          Гагич , до колонката е знакът със задрасканата цигара.Докато стигне до масичките миризмата на бензин...
          Не е личен чат.Ма колко му е да се спазят елементарни правила.
          Мое лично мнение : По-малко ядове щеше да има бензинджията , ако беше ползвал различен метод.Дори изнасяне на цигарата , с ръката държаща я от района на помпата
          Та , съгласен съм да се бъзикаш със схемата :бензинджия , пищов , лопата
          Зареждащият до него има само правото бърже да се махне от мястото , ако прецени опасност...
          Та те така.Лека!
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители


            .. в случая "хепитудей" е с предимство... та наближавам си аз кръстовището.. да, наистина с по-висока скорост от нормалното, обръщам се да погледна през рамо, виждам "хепиту" и тръгвам да спирам... обръщам се напред и бакшишо срещу мен насред кръстовището... ако някой има обяснение какво по дяволите е минало през 10те му мозъчни клетки, че да направи тази.. хмм.. маневра, нека сподели.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Ами то май не бакшишът е виновен, а 'хепиту', дето се мота в насрещното, и башкишът е решил да мине между двамата... Или 'хепиту' като се е уплашил е дал ляв мигач, че ще се държи плътно в ляво, и бакшишът е очаквал да успее да се мушне между двамата ви... При всички случаи според мен бакшишът просто търси изход от ситуацията, а щом не се е стигнало до контакт - значи все пак е успял да намери такъв
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Хепиту е с предимство, защото влиза от Цариградско шосе, а таксито блее и се опита да избегне сблъсък.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Не познавам района - просто ме учуди, че 'хепито' се движи в най-лявата лента при двупосочно движение...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Хепиту не се движи в насрещното, а идва от косата връзка между булеварда и локалното платно:

                    https://www.google.bg/maps/@42.66099...2!8i6656?hl=bg

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Ясно - благодаря...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Тъй като не спряхте да се оплаквате, кой кого засякъл и на кой му отнели предимството, ето ви едно видео от вчера:

                        Ако не е станало ясно, пътищата са предимно едно и двулентови но има място за всички. За няколко дни тук, видях изключителни неща и нито една катастрофа! Повечето хора карат без фарове и мигачи, но със сигурност използват поне 60 Амперови бушони за клаксоните. Никой дори не си и помисля да отговори на клаксона с " Ко свириш бе бУклУк, най'ш ли кът сляза как ши ти и6ъ майката?!" Хората си дават път и ползват клаксона не за да псуват а за да се обозначат.
                        42

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          "Horn, please!" пише на повечето камиони в Индия. Нашият трафик обаче все повече заприличва на тамошния. Не знам - за пример ли ни ги даваш?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Да, за пример - но не за поведение а за толерантност.
                            42

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Когато няма правила, толерантността е рецепта за оцеляване. Пр.: пробвай да се сбиеш или дори да се скараш, че някой те е настъпил в тълпа футболни запалянковци? Пробвай обаче да с предредиш на дъъълга опашка за нещо (т.е. има някакъв ред) и ще видиш как работи толерантността в двата случая.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • Re: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Някой може ли да разясни защо тази ситуация е възможна - 4 електронни фиша за превишена скорост паднаха в съда за ден

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X