Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

    Това направих днес. 1.5м. лед лента 120диода на 1м.
    Добре свети.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0170.jpg
Прегледи:1
Размер:87.1 КБ
ID:5705404
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      Това направих днес. 1.5м. лед лента 120диода на 1м.
      Добре свети.
      Добре, ама тая конструкция ако я сложиш в друга бутилка, ще запазиш диодчетата от механични увреждания отвън

      Коментар


      • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Добре, ама тая конструкция ако я сложиш в друга бутилка, ще запазиш диодчетата от механични увреждания отвън
        Влагозащитена е със силикон,че другите не издържат на природата.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
          Това направих днес. 1.5м. лед лента 120диода на 1м.
          Добре свети.
          [ATTACH=CONFIG]854869[/ATTACH]
          Това е много хитро но не загряват ли диодчетата?Ако лентата се навие на едно алуминиево кенче от кола за охлаждане и после в бутилката[emoji108]

          Коментар


          • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

            Ако я навиеш на кенче, за какво ти е бутилката?

            Кенчето има една досада че е с малък диаметър, а водоустойчивата лента не знам дали ще го понесе. Ама сигурно ще го понесе.

            Коментар


            • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

              Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
              Това е много хитро но не загряват ли диодчетата?
              На конкретната лента тока е такъв че и на челото да си я залепиш, пак няма да загрее значимо за да повлияе на живота на диодите или нещо друго. Даже и лятото не вярвам да вдигне повече от 50-ина градуса.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                Ясен и Спарки я дайте идея какви диоди да сложа в мигачите на мотора,искам да запазя стоковия вид но да светят повече от 21ватовата лампичка...

                Коментар


                • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                  Да светят значимо повече - малко трудно, предвид че искат охлаждане, което няма как да се случи в стандартен стоп/мигач.

                  Иначе заместващи 21-ватовите крушки диодни варианти дал господ. Кои са читави към момента обаче не мога да кажа. Откак ми гепиха мигачите и задните светлини на тераното така и не съм се накумил пак да купя диодни.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                    Попаднаха ми едни три ватови с алуминиев корпус мисля да ги тествам тия дни,на първо четене светят силно:

                    Коментар


                    • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                      Бях останал с впечатлението че искаш да сложищ заместители на стандартните крушки в стандартните им гнезда.

                      Конкретното ми изглежда твърде "сделано", макар че това не винаги е показател.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                        Не,искам просто нещо по-силносветещо независимо от вида да се събира в тая кутийка:

                        Коментар


                        • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                          Малък ъпдейт за филаментната - голямата (8W) взе да прекъсва като загрее. Тия дни ще се сменям - на нея и пазя гаранцията.

                          Едната от 24 волтовите, дето взех за машините и тя като прегрее угасва. Свети 2 минути, после изгасне за около минута. И така сама си светка и си гасне. Другата свети засега, уж. Ако се окажат калпави, вече съм им намерил колая - драйверче 18x25mm има в комет за 5.5-48V входно и 350ma на изхода за до 36 волта диод. А такива имам няколко по кутиите, дето си отлежават. Остава само корпус да им измисля, и ще светят със сигурност, че и с CRI 90+. Само с тялото момента е малко гаден, ама и на това ще му намерим колая - скоро ремонта на струга ми ще приключи, все пак.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Малък ъпдейт за филаментната - голямата (8W) взе да прекъсва като загрее. Тия дни ще се сменям - на нея и пазя гаранцията.

                            Едната от 24 волтовите, дето взех за машините и тя като прегрее угасва. Свети 2 минути, после изгасне за около минута. И така сама си светка и си гасне. Другата свети засега, уж. Ако се окажат калпави, вече съм им намерил колая - драйверче 18x25mm има в комет за 5.5-48V входно и 350ma на изхода за до 36 волта диод. А такива имам няколко по кутиите, дето си отлежават. Остава само корпус да им измисля, и ще светят със сигурност, че и с CRI 90+. Само с тялото момента е малко гаден, ама и на това ще му намерим колая - скоро ремонта на струга ми ще приключи, все пак.
                            Кой е производител ако не е тайна?
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                              99% дефектират поради прегряване. Жълтите не случайно им пускат 1/3-1/4 от нормалния ток (и ти го даваше този съвет). И не е като да е без пари, за да стане прилично- то да работи, а ти да виждаш и след пенсия.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: LED и стандартно осветление, lumen сила на осветяване

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                Кой е производител ако не е тайна?
                                На филаментната е V-TAC, на 24 волтовата - UltraLux.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X