Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Зарежда ги одма. имам 4 такива и с лидълското ги потдържам в кондиция.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Читавия вариант би бил с едно цека ключе от страни, и от него да задаваш какво да прави като спре тока.

      Някъде напред се развиваше тезата, че спирането на зарядният процес при прекъсване на захранването не е проблем а съзнателно постигнат ефект.
      Аз така и не я проумнях но пак признавам, че от плод-заленчука се придържам към покупки на хранителни продукти.
      Хардуер си купувам от други места
      Враг усраине

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Зарядните от Лидъл си струват парите,особенно за поддръжка.От няколко седмици тормозя една баничарка вечер след работа,оборудвам я със нова музика,джойстик, блутут за разговори,дрл модул със фотоклетка и разни екстри,аларма та свети вечер като коледна елха,отделно че припалвам Нам си колко пъти,та като падне акумулатора закачам 15 амперовото и докато си измия ръцете ,колата има ток да запали.После за да не се случва ,следващите няколко дни закачам направо лидълско зарядно на клемите да компенсира разхода по светлините,фаровете и т.н
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          От както взех стека ,го закачвам също директно на акумулатора на мотора,без да махам клема.На кията не съм пробвал ,но там имам предразсъдъци,че е бъкана със електроника,а предвид и новата баничарка,сийда отива на подзаряд в гаража.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Днес в пернишкият плод-зеленчук имаше един рафт със зарядни, поне 30 парчета.
            Версията с LCD "телевизор". Има много бройки.
            Това защото перничани имат много по-прагматични потребности.
            Примерно ракия, леп, салам камчия... Тунджа за гоуфа, кюмюр

            Та тука зарядните няма да се похарчат.
            До моментът, в който ще ги приберат в склада за следващото "пускане".





            Враг усраине

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Зарядните от Лидъл си струват парите,особенно за поддръжка.От няколко седмици тормозя една баничарка вечер след работа,оборудвам я със нова музика,джойстик, блутут за разговори,дрл модул със фотоклетка и разни екстри,аларма та свети вечер като коледна елха,отделно че припалвам Нам си колко пъти,та като падне акумулатора закачам 15 амперовото и докато си измия ръцете ,колата има ток да запали.После за да не се случва ,следващите няколко дни закачам направо лидълско зарядно на клемите да компенсира разхода по светлините,фаровете и т.н
              От къде взе ДРЛ-а с фотоклетка?

              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Първоначално публикуван от u_bo Преглед на мнение
                От къде взе ДРЛ-а с фотоклетка?
                Пратих ти лично съобщение.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Аз пък се чудя какво прави това реле с фотоклетка?
                  Малко като чарджър с GPS [emoji23]

                  Между другото на един модел ситек бяха поставили външен сензор за температура.
                  Това за да можел зимата да оптимизирВал зарядният алгоритъм, моля ви се.
                  Не че е лишено от логика но ми стана доста забавно да го прочета.

                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Фотоклетката е към дрл модула на колата,идеята е денем пуска фаровете ,дългите на процент,отзад габаритите не светят денем.Нощно време гаси дългите и пуска късите на макс заедно със габаритите.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Що па не? Има си агм режим.
                      Аха, за снежинката пише, че е за студено време и за АГМ акумулаторите. Това го прочетох в упътването, понеже вчера се обзаведох и с една бройка лидълско с дисплейче.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Фотоклетката е към дрл модула на колата,идеята е денем пуска фаровете ,дългите на процент,отзад габаритите не светят денем.Нощно време гаси дългите и пуска късите на макс заедно със габаритите.
                        Тая работа с "дългите" ще да е някакво ТНТМ. В ЗДП съвсем ясно е записано че движението на дълги светлини при насрещно движение е забранено.
                        Отделно, че дразни насрещно движещите се. Дори и да са "намалени".
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Аз се пошегувах, предположих, че ще да е някаква тежка логика за автоматизация.
                          Нещо като да пришием балтон към копчето.
                          Излишно, повече жици, изобщо ненужно усложняване на монтажа.
                          Което си е чисто ТНТМ и без дългите но няма как при съоръжения, на които не е предвиждано фабрично!
                          Обаче разни хора - разни идеали.
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                            Тая работа с "дългите" ще да е някакво ТНТМ.
                            Аз такова нямам, но това което съм чел тук, май всички включват дългите на 30% мисля беше. Китайчета разни...
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Аз също монтирам на дълги но това е индивидуално решение а не на производител.
                              Както управлението на габаритните светлини и интензитета.
                              Единствено 30% май е настройка по подразбиране на всички модели.

                              Излизаме от съдържание обаче с DLR забежката.
                              То концептуално идеята им е да намалят нуждата от ползване на допълнителни зарядни устройства.
                              Та съвсем се явяват офтопик [emoji2]

                              Никой не казва нищо за последната плод-зеленчукова серия зарядни...
                              Дали няма промяна в начина им на работа?
                              Аз не вярвам, почти съм сигурен, че вадят от склад от време на време парчета от една огромна серия.


                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                                ...Никой не казва нищо за последната плод-зеленчукова серия зарядни...
                                Дали няма промяна в начина им на работа?
                                Аз не вярвам, почти съм сигурен, че вадят от склад от време на време парчета от една огромна серия.
                                Не знам за каква разлика говориш, но не съм спирал тока специално, за да видя дали ще тръгне само. Иначе вечерта си увисна на големия акумулатор и сутринта го намерих преминало в режим на дозареждане (според светлинките и картинките де). От 12.3 го беше закарало на 12.9V. Не съм мерил нищо друго по време на зареждането.

                                П.П. Купих го защото повече ме кефи индикацията с дисплей, отколкото само със светлинки. Пък и зима иде - не е лошо да има резервно зарядно. На комшия да услужиш, на два акумулатора едновременно акъл да наливаш.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X