Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Ей това ще хвърля тук.



    По скандинавието не ги тачим много нищо, че били Шведски (по дизайн). Внимавайте за какво си хвърляте паричките.

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Този модел не изглежда добре нито отвън, нито отвътре.
      Нито пък си помни режима, както останалите.
      Силикон и свински опашки - на това наистина се крепи голяма част от съвременният свят но не го очаквах тук.
      Бих казал "за толкова пари - толкоз" ако не беше плод-зеленчуковата инвазия на пазара

      Враг усраине

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Аз май имам точно същото,и помни режима,само че помни докато има ток в батерията която храни.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Аз май имам точно същото,и помни режима,само че помни докато има ток в батерията която храни.
          Да ,същото е ,току проверих
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Имам две зарядни устройства за акумулатори, по едно във всяко от жилищата, които обитава...
            Едното е марка ABSAAR, купувано в делачната 2009г. и с него съм зареждал акумулаторите на два лични атомобила и отделно съм давал на съседи...ърши чудесна работа...Доста солидно направено, корпус, изцало изработен от ламарина.
            Другото го купих от ОМВ, май беше марка ,,Ауто Практик"...с него също съм зареждал многократно изтощени акумулатори. Има превключвател, съответно за зареждане на 6волта и на 12 волта...За над 8 години работа ми е бол много полезно. Даже и на други съм го давал.
            всяко идно зарядно устройство ще върши работа. Наврмеето, като бях малък и когато акумулаторите бяха по-трудни за осигуяване, редовно ползвахме едно саморъчно направено, което тежеше доста. И пак вършеше работа...зарядното си е абсолютно задължителна за всеки собственик на МПС. Но мсяко едно ще свърши работа.
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Здравейте, отдавна не е писано в темата, та да питам и аз дали съм направил добър избор за план за купуване на зарядно.
              Основно ще се ползва за подържане на акумулатора на буса, ако е много студено и на колата, спрял съм се на Optimate5Натиснете снимката за да я уголемите

Име:65AC4AD2-A40E-484C-AC1C-1425A869BBDE.jpeg
Прегледи:1
Размер:396.2 КБ
ID:5811201
              И в България може ли да се купи от някъде?
              Последно редактирано от Тодор Тодоров (Тошко); 29-03-19, 08:21. Причина: Допълване
              Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Добро е, идеално е за за подръжка, от типа "ръг и тръг".
                Може да се купи от Сенакс - представителя на Кимко за БГ.
                Магазина им е в Дружба.
                Умишлено не слагам линк, ще ги намериш лесно с Хухъл.
                Може да се купи и от амазон - спестява се някой лев но на практика губиш гаранцията.
                Тоест не я губиш но я усложняваш и оскъпяваш ако се наложи да я ползваш.
                Аз съм купувал от тях Optimate 4, което за мотоциклетни акумулатори само.
                Враг усраине

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Благодаря за бързия отговор, сега ще ги потърся!
                  Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Днес погледнах на сайта им, че точно този модел го нямат, имат 6, който е доста сходен.
                    Преди време бях взел от приятел модела за мотоциклетни акумулатори (Optimate 4), хареса ми как работи.
                    Тоест всяко работи, впечатли ме предимно алгоритъмът му.
                    При едно ходене до магазина си отвлякох едно "моторджийско" покрай другите неща, че от това имах нужда.
                    По-скоро се самонавих, че имам такава
                    Добра покупка, винаги ще се намери работа за второ зарядно, поне при мен.
                    Оттогава не е изключвано - винаги прави нещо на някой от моторите.

                    Направи ми впечатление, че поне тогава имаха доста повече неща в магазина отколкото са показани на сайта.
                    Което е доста рядко, масово е тъкмо обратната ситуация
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Аз направо им се обадих, имат Optimate 5 в склада, понеделник пак че се чуем и ще ми го пратят или аз ще пратя някой приятел софиянец да го вземе.
                      Писах и на производителя в Англия, казаха че съм направил добър избор за 95 амперов акумулатор.
                      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Tова 150лв и най-вече 12в/3а варно ли е? Така за бус не бива. Поне аз бих търсил с повече ток
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          До момента не се бях заглеждал в моделите им но това, което колегата търси е 4А a Optimate 6 виждам, че е 5А.
                          Не че нямат модели за по-голям ток.
                          Тоест имат прекалено много модели и това би могло да се приеме за негатив донякъде - доста профилирани са.

                          Може да се каже, че за 100Аh е малко но това има отношение ако се гони заряд за оптимално време.
                          В случая се спомена основно за поддръжка а в този случай и двете ще му вършат еднакво добре работа!
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                            Днес погледнах на сайта им, че точно този модел го нямат, имат 6, който е доста сходен.
                            Преди време бях взел от приятел модела за мотоциклетни акумулатори (Optimate 4), хареса ми как работи.
                            Тоест всяко работи, впечатли ме предимно алгоритъмът му.
                            ...

                            Има ли с нещо, с което да превъзхожда един 5А ситек? Щото ценово предимство гледам няма...

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Не бих казал, че го превъзхожда.
                              Липсата на селектор - големина на тока (мотоциклетни/автомобилни) както и режим за AGM са по-скоро негатив спрямо CTEK.
                              Но за разлика от CTEK този наистина може да вдигне разредена до 0 батерия или поне опитва.
                              На 5A CTEK трябва да му се помага с друг уред.

                              Освен това споменах, че ми хареса цикличният тест на Optime.
                              В алгоритъмът му е вмъкнат тест на батерията с прекъсване на заряда.
                              Анализира и след това стартира пак процес на дозареждане.
                              И така непрекъснато.
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Ето нещо желязно. С обратен трансформатор и ползвано повече от 10 години. Не е най-евтино на пазара но си струва.
                                http://prima-mot.com/index.php?route...product_id=628

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X