Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Какво е обратен трансформатор?

    Коментар


    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      Тия да не са подразделение на Ролс-Ройс та не обявяват цени? Тръгва ли само след спиране на тока?
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Най-вероятно ще тръгва, но има интрига дали ще спре, когато трябва. Цената в Полша e ~33 евро,

        Коментар


        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          Son1206d e ок 12$ в ebay. 1210(10A) тръгва всякак, би трябвало и 1206 да е същото. Зимата стоя на 180ач акум и не направи пакост. Все колкото лидълските ще работи
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
            Ето нещо желязно. С обратен трансформатор и ползвано повече от 10 години. Не е най-евтино на пазара но си струва.
            http://prima-mot.com/index.php?route...product_id=628
            Примитивно ми изглежда.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
              Какво е обратен трансформатор?
              Джендър сигурно
              Това в кръга на шегата разбира се, аз имам нещо подобно руско, но както казах, най-вече ми трябва да поддържа акумулатора в готовност.
              Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

              Коментар


              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Повечето, в тч и лидълските не са решение, не само заради цената. А и акумулатора не го очаква и не се нуждае в общия случай. Частния са лебедки и др екстрийми.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                  ...по-скоро негатив спрямо CTEK.
                  Колега, звучите компетентно и думите Ви са логични. Твърдите ли, че това зарядно е за предпочитане пред ctek mxs 5.0?
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                    Най-вероятно ще тръгва, но има интрига дали ще спре, когато трябва. Цената в Полша e ~33 евро,
                    Аз също не знаех що е то обраъен траф. Изобреъение на основателя на фирмата Кукла. Работел преди това в Полската академия на науките. Та желязото е навито около медните намотки. Или поне така ми обясниха. Било много по добро от стандартното намотките навити около желязото. Не знам как е на практика, моето още не съм го разглобявал. Имаше няколко модела, автоматични с програмиране и т. н. Най малкото за акумулатори до 60 ач за поддържане на юпс и за парно,то беше 70 лв. Имаше и такова автоматично до 15 ампера, това ми се стори най простото 80 лв, сигурно 9 или 10 години е при мене и с 4 коли почти постоянно има нещо за зареждане.

                    Коментар


                    • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      Най-вероятно ще тръгва, но има интрига дали ще спре, когато трябва. Цената в Полша e ~33 евро,
                      Аз също не знаех що е то обраъен траф. Изобреъение на основателя на фирмата Кукла. Работел преди това в Полската академия на науките. Та желязото е навито около медните намотки. Или поне така ми обясниха. Било много по добро от стандартното намотките навити около желязото. Не знам как е на практика, моето още не съм го разглобявал. Имаше няколко модела, автоматични с програмиране и т. н. Най малкото за акумулатори до 60 ач за поддържане на юпс и за парно,то беше 70 лв. Имаше и такова автоматично до 15 ампера, това ми се стори най простото 80 лв, сигурно 9 или 10 години е при мене и с 4 коли почти постоянно има нещо за зареждане.

                      Коментар


                      • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Железен трансформатор през 2019г ??? Че и през 2009, щом е на 10г - пак е нонсенс.

                        Да беше някаква аудиофилска техника - да има някакви условности. Ама то - зарядно за акумулатор.

                        Коментар


                        • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                          Колега, звучите компетентно и думите Ви са логични. Твърдите ли, че това зарядно е за предпочитане пред ctek mxs 5.0?
                          Само така изглежда [emoji23]

                          Ситек-а е по-универсален.
                          Ако това не е нужно моите предпочитания са към Optimate.
                          Не може да се каже, че едното е по-лошо от другото.
                          Имат си особености за които вече писах и в зависимост от нуждите има само по-подгодящо спрямо тях!






                          Враг усраине

                          Коментар


                          • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Добър източник на (прав) ток е едно добро начало на едно добро зарядно за акумулатор. От моя гледна точка, обаче, това е само началото.

                            Колкото до изобретението на г-н Кукла - от моите повърхностни познания по материята, мисля, че търговците са проявили чувство за хумор.

                            Коментар


                            • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Бе май не е, особено за сегашните, дето не им знаеш дереджето. Просто ще има гръм. Напрежение по- може да те спаси. Трябва или достатъчно умно, или нормално, тъпо.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:transformatory-1024x768.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5811882

                                те това е обратен траф -това е от страницата на фирмата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X