Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Не ти трябва,Аркуса е напът да стане легенда ,при нискобюджетните пистолети,а ПВЦ-е временна мода.

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Не ти трябва,Аркуса е напът да стане легенда ,при нискобюджетните пистолети,а ПВЦ-е временна мода.
      Е той вече е легенда... но не в България. Зад океана много му се радват. В общи линии в диапазона 250-300$ е без конкуренция в калибъра.
      Дано не звуча крайно и самонадеяно!
      42

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Ако не е тайна какво значи ВНЕСЕН ОТ ЩАТИТЕ ПО ПОЩАТА?Това значи ли,че АЗ спокойно мога да пращам от тук пьлнители да речем по пощата до БГто без да ви правят на вас или на мен проблем?

        Не че нещо ма от сега имам някои неща за продаване и викам да завьртя тьрговийка из форума.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Ако не е тайна какво значи ВНЕСЕН ОТ ЩАТИТЕ ПО ПОЩАТА?Това значи ли,че АЗ спокойно мога да пращам от тук пьлнители да речем по пощата до БГто без да ви правят на вас или на мен проблем?

          Не че нещо ма от сега имам някои неща за продаване и викам да завьртя тьрговийка из форума.
          Ами май не е много сигурно... въпрос на късмет казват. Споделих за начина на пристигане на стоката т.к. имаше изказани съмнения за конфискуване на пратката. Някои колеги изразиха съмнение, че са изтървали защото митничарите помислили, че е списание .

          Незабележим, грозноват но страшно удобен ъпгрейд - шкурка по дръжката и тънки чирени. Нямам търпение да отида до Стара Загора да го разтъпча на открито.
          Прикачени файлове
          42

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Така вече по ми харесва. Като го пипна, пак ще говорим. Ела в гаража да ти прикапя с електрожена затворната задръжка да я удължим малко
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
              Така вече по ми харесва. Като го пипна, пак ще говорим. Ела в гаража да ти прикапя с електрожена затворната задръжка да я удължим малко
              ТЦ! Ако говориш за тактическия електрожен от глоГа, последния път ти бяха свършили батериите, пък и той май не е електоржен а поялник ( по-добра работа вършел при лепене на pvc).
              42

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                А бе вие двамата няма ли с какво да си играете . Хайде идват празници няма ли да нападнете Софийските молове и малко да се поизпитаме.

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Хахахха, аз и Слав в МОЛ? И къв ще го дирим там?

                  П.П. За затворната задръжка съм сериозен. Нова струва сигурно два лева. Що да не пробваш да я удължиш малко? Имам предвид да се удължи само частта където се докосва от палеца. Тук има кой да я завари. После малко игра с дремела и си готов.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Сега виждам, че имаш шкурка и отзад. Чупенето на ръката при работа със затворната задръжка не се ли възпрепятства от шкурката?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131204_201558.jpg
Прегледи:1
Размер:202.4 КБ
ID:5543302
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Хахахха, аз и Слав в МОЛ? И къв ще го дирим там?

                      .
                      Жените у мола , ние на стрелбището . Сега нещо неясно ?

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                        Чупенето на ръката при работа със затворната задръжка не се ли възпрепятства от шкурката?
                        Не. Освен това наравно със затворната задръжка възприемам и издърпването до ЗМТ на блока при смяна на пълнителя.
                        42

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Жените у мола
                          Сега що ни мислиш злото. Жената в мола е като афганистанец в склад с амониева селитра - опасна за себе си и околните.

                          Слав, ела утре да пием по кафе и да пипна Аркус-а. Искам да видя дали с тези чирени се променя към по-добре (поне малко) хвата и работата с предпазителя и затворната задръжка.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Не. Освен това наравно със затворната задръжка възприемам и издърпването до ЗМТ на блока при смяна на пълнителя.
                            Това не го разбрах. За разглобяването ли говориш?
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                              ...За затворната задръжка съм сериозен. Нова струва сигурно два лева. Що да не пробваш да я удължиш малко?
                              Нова е около 50лв - някаква нова технология пускали и в момента това е един от най-скъпите свободно продавани детайли.
                              Не искам да я пипам, така ми е удобно оръжието. Нямам намерение да практикувам спортове някакви с Аркуса. Както писах по-горе, дали ще буташ затворна задръжка и ще развалиш хвата, който след това ще трябва да възстановиш или ще дръпнеш блока назад и така ще вкараш патрон - разликата няма да е кой-знае колко. Не съм пробвал честно казано но ще го направя при първа възможност.

                              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                              Това не го разбрах. За разглобяването ли говориш?
                              Не - за вкарването на патрон в цевта чрез доиздърпване на затвора до Задна Мъртва Точка от положение на "затворна задръжка" и пускане. При положение, че има патрон в пълнителя задръжката се освобождава. Не се прави на ударен .
                              Последно редактирано от slaf4u; 04-12-13, 20:29.
                              42

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Шкурките по-скоро са удобни точно за издърпване на блока като са залепени от двете му страни и най-добре е да се слагат само на ПВЦ-та.На останалите някак не им утива.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X