Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Не знам с какво са били преди. Стоп патрони 9х19 са бела на главата от където и да го погледнеш. Първо са стари, божа работа колко ще гръмнат, второ по инструкция от производителя се стреля от минимум 8 метра....така че ни под 8 метра да гръмнеш, ни над 8 метра....
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      Не знам с какво са били преди. Стоп патрони 9х19 са бела на главата от където и да го погледнеш. Първо са стари, божа работа колко ще гръмнат, второ по инструкция от производителя се стреля от минимум 8 метра....така че ни под 8 метра да гръмнеш, ни над 8 метра....
      Хайде признай си, че те е яд, че не си бил тогава във ВП, че да поносиш нещо истинско, желязно...
      42

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
        Не знам с какво са били преди. Стоп патрони 9х19 са бела на главата от където и да го погледнеш. Първо са стари, божа работа колко ще гръмнат, второ по инструкция от производителя се стреля от минимум 8 метра....така че ни под 8 метра да гръмнеш, ни над 8 метра....
        Е те същата работа са и макаровските дето ги носим на работа. Ама на мене тогава проблема ми беше че без да имам пълнител зареден със стоп патрони не ми даваха да нося личния на работа, та бях навит за размяна 1/15, ама после кандисаха и на змийски, та успях да го понося преди да се роди последната заповед, която ме лиши от това право.
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Аз преди 11-12години имах стоппатрони на 9х19 на Салиер и Белот май.Ама ги изстрелях всичките и така не разбрах какво има вътре и дали са като тези за Макаров.После спряха да ги продават по магазините.

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            През 2001 г. правих един оглед около село Бистрица, до София. Местопроишествието беше до военно поделение, мисля на ВВС. Охрана на портала бяха двама сержанти въоръжени с Аркус-и. При завързалия се разговор (естествено, че и за оръжие) казаха, че им е служебно оръжие, но модела така и не запомних.
            Последно редактирано от SMITH 357; 21-10-13, 08:35. Причина: правописна грешка
            Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
            "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
              През 2001 г. правих един оглед около село Бистрица, до София. Местопроишествието беше до военно поделение, мисля на ВВС. Охрана на портала бяха двама сержанти въоръжени с Аркус-и. При завързалия се разговор (естествено, че и за оръжие) казаха, че им е служебно оръжие, но модела така и не запомних.
              Има около 100 аркуса в БА- като правило не ги обичат.... В 68 ма има Аркус 98 и мнението за него е м... даммм....
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                Има около 100 аркуса в БА- като правило не ги обичат.... В 68 ма има Аркус 98 и мнението за него е м... даммм....
                А какво не му харесват?
                Съдейки по дейността им аз си представям, че не им допада теглото и сравнително малкото патрони в пълнителя но все пак, кажи какво са казали на теб.
                42

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  А какво не му харесват?
                  Съдейки по дейността им аз си представям, че не им допада теглото и сравнително малкото патрони в пълнителя но все пак, кажи какво са казали на теб.
                  Сега тука има един фин момент.... По времето когато ги ползваха интензивно единствените налични боеприпаси бяха Арсенал. При което едно че оръжията засичаха зверски и второ, че се изпочупиха бързо. Отделно имат определени "оплаквания" от корозоустойчивоста на оръжието.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    Има около 100 аркуса в БА- като правило не ги обичат.... В 68 ма има Аркус 98 и мнението за него е м... даммм....
                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    Сега тука има един фин момент.... По времето когато ги ползваха интензивно единствените налични боеприпаси бяха Арсенал. При което едно че оръжията засичаха зверски и второ, че се изпочупиха бързо. Отделно имат определени "оплаквания" от корозоустойчивоста на оръжието.
                    Аха, това е подобно на онова с калашниците - абе той калашника м... даммм...., .....ама аз имам един.....ама щото то нали, таковата....
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Аха, това е подобно на онова с калашниците - абе той калашника м... даммм...., .....ама аз имам един.....ама щото то нали, таковата....
                      Че аз и Максим- Соколов не я харесвам , ама пък и такова съм имал. И Макаров съм имал, и ТТ и АП.... ТТ и Макаров и личен съм имал. А Аркуса също съм го имал - само че тогава беше още "Браунинг - Белица". Ако имах правото да имам колкото си искам оръжие (и мога да си го позволя финансово) - само гледай. Но като цяло и по опита от динамичната стрелба Аркуса не се ползва с особено добро име.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Е то оставаше ти да нямаш...
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                          А какво не му харесват?
                          Съдейки по дейността им аз си представям, че не им допада теглото и сравнително малкото патрони в пълнителя но все пак, кажи какво са казали на теб.
                          Абе друго си е да имаш шепа ПВЦ за 2 бона на кръста ; ...
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                            Абе друго си е да имаш шепа ПВЦ за 2 бона на кръста ; ...
                            ПВЦ татат са за около 1000... за два бона човек и истински пистолет може да си купи
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                              ПВЦ татат са за около 1000... за два бона човек и истински пистолет може да си купи
                              1911...
                              42

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Като знам колко стрелби имат, и от ХалЮмин да са все тая...
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X