Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Болест било казват...
    Прикачени файлове
    42

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      По-хубаво от един Аркус са два Аркуса
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Дървените чирени на снимките на Аркус-ите по-горе са много добре изработени. Оръжието е облагородени и във всеки случай, оръжие с подобни чирени е по-приятно за окото....
        Славчо, за да докараш този оттенък на черените, в свинска мас ли си ги пържил?
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Избор на КНО за самоотбрана

          Не, в чирените на 94-ката нямам участие, изработи ми ги майстор и са с Шеллак покритие. На 98-цата са лакирани с двукомпонентен някакъв.
          42

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
            А какво е произвеждано при нас за карените - рама, затворен блок, цев? Или само сме сгобявали?
            Слави първо е Бил Белица, след като започват да го правят с израелски отливки на рама и затвор става Кареен, след това минават на Български, а сега го правят с корейски отливки. Най читав е този с израелските или таканнаречения Кареен.
            Имам колега който има Кареен и да ти кажа е той е друга бира .

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Мой,приятел търси да си закупи ,резервен пълнител за Аркуса,бихте ли споделили някаква информация ,по този казус.Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                За жалост изгубих телефона на един много свестен човек той може да уреди

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Мен последния път ме наругаха от Аркус и ми споделиха, че на частни лица вече не продават -явно са си насмогнали и нямат нужда от кинти.
                  Моя съвет е да търси по оръжейниците - или ще имат запаси или ще намерят от Лясковец. Проблема е че минаваш през още едно звено.
                  Ако някой има връзки в Аркус предполагам, че ще може да намери.
                  42

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                    За жалост изгубих телефона на един много свестен човек той може да уреди
                    Този човек от Русе ли е?
                    42

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Аз на този от Русе го имам а на другия от лясковец.

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Явно ,ще се купува ,такъв от ЧЗ-75,или от Берета,Фек или нещо от което става.Благодаря все пак.

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Преди време бях питал за Аркус 94М, сега пак ми излезе на дневен ред. Може ли някой да ми каже нещо повече за това нещо - кога е правено, с каква цел, за кого, кой болен мозък стои зад това заключване на пълнителя? Като гледам лоста за предпазителя, че е двустранен си мисля за американския пазар.
                          Заключването на пълнителя ми изглежда много по-удобно от това Макарената и не по-лошо от стандартното - можеш да сменяш пълнителя без да разваляш хвата стига да имаш нужния брой от тези "спец" пълнители.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150115_131704.jpg
Прегледи:1
Размер:81.0 КБ
ID:5636092Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150115_131646.jpg
Прегледи:1
Размер:81.1 КБ
ID:5636093Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150115_131654.jpg
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:5636094
                          42

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Пистолет "Белица"...

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Мислих, че Белицата е пълно копие на Браунинг ХайПауър
                              42

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Виж за Шарк съм чувал ма тва недорузомение ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X