Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Пластмасите стареят и с времето стават крехки и чупливи . ТТто ми произведено 1950 година което към днешна дата са едни 65 години и е в състояние неразличимо от ново а не е като да не съм си пострелял с него . Виждал съм оръжие в напълно функционално състояние на едни 100 и отгоре години . Дано доживеем да видим оцелял Глок от първите генерации на 65 години .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Виждал съм оръжие в напълно функционално състояние на едни 100 и отгоре години .
      И не едно...
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Навсякъде ревът, че пластмасата се разлага много бавно във времето.Ама все пак трябва да се направи разлика между пластмаса за легени и такава за по вискотехнологични детайли.

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
          И не едно...
          И преживяли няколко войни .
          Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
          Навсякъде ревът, че пластмасата се разлага много бавно във времето.Ама все пак трябва да се направи разлика между пластмаса за легени и такава за по вискотехнологични детайли.
          Не става въпрос за пълно разлагане а за драстично влошаване на качествата .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Не става въпрос за пълно разлагане а за драстично влошаване на качествата . [/FONT]
            Което обаче няма как да се случи с глог т.к. той е продукт на извънземен гениален ум дегизиран като обикновен производител на релси за пердета.
            42

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Ясно е, че Аркус-а по-хубав няма да стане и няма "хляб" в него, и поради факта, че се изчерпахте по темата за да си чешите езиците и егото започвате да плюете по Глок, което не е настоящата тема на разговор.

              П.П. Обективно погледнато Слав има един Аркус по който е направено всичко, което може да се направи, т.е. като подобрения. Или почти всичко, но се доближава до максимума. И по негови думи сега е "почти като пластмасов". Тук е момента обаче да си признае на каква цена стана това, което е в момента, и все още колко далеч е от "истински" пистолет.
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Някой май е станал с гъзът нагоре.
                Ок, признавам - 70 кинта за чирените и около 85стотинки за оксидацията. Останалото си е моя заслуга. SFS-а ми е подарък.
                42

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Остави кое е подарък и кое не е. Кажи кое колко струва ако обикновен човек иска да си го направи като твоя и кажи крайната цена плюс цената на оръжието.

                  П.П. Можеш и на запорожец да сложиш алуминиеви джанти, но просто няма смисъл.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Аркуса на Слав работи по-надеждно от запорожец.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Остави кое е подарък и кое не е. Кажи кое колко струва ако обикновен човек иска да си го направи като твоя и кажи крайната цена плюс цената на оръжието.

                      П.П. Можеш и на запорожец да сложиш алуминиеви джанти, но просто няма смисъл.
                      750 лв.
                      42

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        750 със или без златото по спусъка?
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                          750 със или без златото по спусъка?
                          Не. Със златото и родия отиват 980.
                          42

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение

                            П.П. Обективно погледнато Слав има един Аркус по който е направено всичко, което може да се направи,
                            Има още нещо............... ама пак ще си оплюят брадите някой
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Лично мое мнение е, че единствено мерните прибори могат да се сменят, евентуално допълнителна накадка на блока, евентуално и компенсатор чрез перворация на цевта.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Аз лично нищо не съм пипал по моя . Харесвам си го в оригиналния му вид . В това му е чара на тоя пистолет има си всичко необходимо . Великия Джон Браунинг е сложил това което трябва да има един пистолет . Като машинен инженер съм фен на метала и простите технически решения .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X