Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
    С кви хора работиш, аз двама човека съм виждал във вашата фирма и двамата сте въоръжени Бай дъ уей, оръжието много помага, когато работиш с хора.
    Аз моите хора съм ги тренирал и вече не обръщат внимание на нещата по колана и джобовете ми. Когато се наложи с клиенти и началници да се срещам е интересно.

    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
    Да ти дам Тазманиеца да го пробваш, за да видиш как ще е с него?


    П.С. Тъкмо в кобура ще събереш пистолета с всички пълнители, отделно патрони, ЗИП-а и резервните части. Ще има място и за семки и бонбонки
    Тазманиеца е за гората, не мога да нося такова нещо в града. По-скоро ще пробвам с вътрешния на Вега да видя как стои на обратно дръжката и до колко ще ми е неудобно.
    42

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Аз ползвам серията на Жоралти . Тези са вече на 4-5 години ежедневно носене и почват да сдават багажа та като мина покрай тях ще си купя нови . Кобура беше 12 лева калъфчетата за пълнителите 10 .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0236.jpg
Прегледи:1
Размер:171.8 КБ
ID:5530175
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Аркуса (DA) има един недостатък, който не мога да отрека при сравнението му с пластмасовите чудеса и това е понякога трудното поставяне на пълнителя (особено ако се опитваш да го направиш бързо) заради това, че може да се закачи в опората на бойната пружина. При трънката на Кокала например, в дръжката има една дупка в която се пъха пълнителя - никакъв финес, никаква интрига, пълна липса на механична красота...Днес се заиграх на тази тема и резултата е на лице. В момента пълнителя се плъзга гладко в дръжката без значение под какъв ъгъл и с колко треперещи ръце се опитваш да презаредиш :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0088.jpg
Прегледи:1
Размер:47.9 КБ
ID:5530551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0090.jpg
Прегледи:1
Размер:67.6 КБ
ID:5530552Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0091.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5530553Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0092.jpg
Прегледи:1
Размер:66.2 КБ
ID:5530554Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0094.jpg
Прегледи:1
Размер:42.6 КБ
ID:5530555Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0096.jpg
Прегледи:1
Размер:48.7 КБ
ID:5530556


        42

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Кога ще го тестваме?

          П.С. Не се бъзика с ПВЦ-тата, да не станеш както пее Майкъл Джексън "Victim of shame"
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Готов си !!!
            Това е само началото.
            Накрая по цев и един чирен ще правиш цял пищов.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
              Кога ще го тестваме?

              П.С. Не се бъзика с ПВЦ-тата, да не станеш както пее Майкъл Джексън "Victim of shame"
              До сега ми отказваш...колко станаха - 2-3 покани?
              42

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Аз съм дълбоко обиден на Слав, щото не ми се обади днес да дойда да го прикапя с електрожена....да стане здраво, като истинските пистолети, сега с тази подвижна планка само ще събира мръсотия. Дай да му измислим и една алуминиева "фуния", хем ще позволява и тунингован пълнител с по-голяма вместимост.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Абе мислих си да те викна но не знаех дали ще вземеш истинския електрожен или пак ще помъкнеш тактическия от глоГа дето последния път му свършиха батериите.
                  Виж за алуминиева фуния се бях замислил преди време ама ще да трябва фреза и матрял дето ги нямам. От друга страна за какво ми е таквозе нещо при положение, че само ще надига дрехите и ще ръби. Все пак идеята на тоз пищол е да е тънък и елегантен, ама какво ти говоря, това са термини с които не си свикнал по отношение на КНО. В твоя случай по-подхождат "аграрен" и "ъгловат".
                  42

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Истинските неща са ръбати, Мерцедес Г-гласа, Глок..... При теб щом държиш на възможно най-скрито носене, няма смисъл от фуния и увеличаване на капацитета на пълнителя.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Истинските неща са ръбати, Мерцедес Г-гласа, Глок..... При теб щом държиш на възможно най-скрито носене, няма смисъл от фуния и увеличаване на капацитета на пълнителя.
                      Да тези две ръбати разработки от края на 70-те и началото на 80-те години на миналия век продължават да бъдат най-ценените и доказано качествени продукти в наши дни.......
                      Лошото е че кубчето е по-трудно достъпно от Глока....

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Лошо е че и Мерцедес след 124-ката и след W140 спряха да създават истински автомобили(добре че не свалят Г-то от производство)

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Апропо и аз съм носил доста пистолет с дръжката напред. Всъщност един агент на ФБР го е приложил за сефте това носене- плюса е, че може да извадиш оръжието и с лявата и с дясната ръка.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Вече бях започнал да се съмнявам,как така аджаба,американците не са измислили нещо първо и в тази тема.Тоя го е патентовал или наистина вярваш че някой може да каже ,кой му е хрумнало да го носи пръв напред с дръжката.Аз например също го нося така щото иначе ми закача при качване в автомобила.Те наште хайдути по друг начин не са носили пиштофите,все с дръжките напред,но пустия патент им е убягнал нали са нямали нет и не са американци от ФБР.

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Вече бях започнал да се съмнявам,как така аджаба,американците не са измислили нещо първо и в тази тема.Тоя го е патентовал или наистина вярваш че някой може да каже ,кой му е хрумнало да го носи пръв напред с дръжката.Аз например също го нося така щото иначе ми закача при качване в автомобила.Те наште хайдути по друг начин не са носили пиштофите,все с дръжките напред,но пустия патент им е убягнал нали са нямали нет и не са американци от ФБР.
                              Бе не знам - всъщност за сефте така са си носили револверите из Дивия Запад- например Дивия Бил Хикок. В по- ново време първият който е носил така полуавтоматичен пистолет (говорим за документирано носене) беше някакъв типец от средата на 30 те години (трябва да намеря чичо Хюбнер да намеря името. Хайдутите са носили пищовите на силахлък:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4100.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5531305
                              А ние говорим за това носене- и забележете- вади се не с "кръстосване" на ръцете, а с "вътрешно" завъртане на оръжията:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46-D-hickock.jpg
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5531315
                              Последно редактирано от Mad Dog; 28-10-13, 22:05.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                                Истинските неща са ръбати, Мерцедес Г-гласа, Глок.....
                                + LR Defender!
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X