Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Ела да ти полирам патронника. После ще дадеш отзиви ...
    Благодаря ти колега!
    Горното мнение го оплесках нещо.
    Онзи ден го взех от майстора и каза, че е станало идеално. Надявам се наистина да е така! Изстреляхме с още един колега от форума 50 патрона, като на 31 се получи засечка. Изхвъргача изтърва гилзата, но след това останалите 20 патрона ги изстреля без проблем. Най вероятно се е позамазало ръбчето на изхвъргача и ще пробвам да поръчам нов от Лясковец. Тези дни пак смятам да пострелям.
    Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
    Ямаха ХТ 600Е 95г.

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Първоначално публикуван от tzetzo_slavista Преглед на мнение
      Благодаря ти колега!
      Изхвъргача изтърва гилзата, но след това останалите 20 патрона ги изстреля без проблем. Най вероятно се е позамазало ръбчето на изхвъргача и ще пробвам да поръчам нов от Лясковец.
      Колега,
      какво смяташ, че бута затвора със се изхвъргача назад?
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Първоначално публикуван от tzetzo_slavista Преглед на мнение
        Благодаря ти колега!
        Горното мнение го оплесках нещо.
        Онзи ден го взех от майстора и каза, че е станало идеално. Надявам се наистина да е така! Изстреляхме с още един колега от форума 50 патрона, като на 31 се получи засечка. Изхвъргача изтърва гилзата, но след това останалите 20 патрона ги изстреля без проблем. Най вероятно се е позамазало ръбчето на изхвъргача и ще пробвам да поръчам нов от Лясковец. Тези дни пак смятам да пострелям.
        Търси причината другаде.
        При изстрел не изхвъргача дърпа гилзата, а тя тласка назад блока заради силата от газовото налягане в цевта.

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Някой има ли представа дали възвратните пружини на 94C и 98DAC са еднакви?
          42

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Първоначално публикуван от sk67 Преглед на мнение
            Търси причината другаде.
            При изстрел не изхвъргача дърпа гилзата, а тя тласка назад блока заради силата от газовото налягане в цевта.
            И виж под лупата засичаща гилза, може и да си откриеш причината.

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Майстора каза, че патронника леко се е пораздул, но има живот в него. А иначе възможно ли е и в самата гилза да е причината, след като изхвъргача не участва при изстрел?
              Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
              Ямаха ХТ 600Е 95г.

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Не съм специалист ,но както писах по-горе вероятната причина е пораздутия патронник.Това колко живот има в него е друга работа.Пробвай с интензивна стрелба 2-3 пълнителя и ще стане ясно според мен.

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  А колко кинта е един пьлнител нов и подобрени модели има ли?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    А колко кинта е един пьлнител нов и подобрени модели има ли?
                    12лв с ДДС. Подобрени оригинални - Не, иначе има 17 зарядни на KRD за около 40 долара в щатско, които работят но не се намират тук.
                    Всъщност, Босе, можеш ли да видиш из вашите магазини като обикаляш на какви пари точно са въпросните KRD 17 зарядни за HiPower...?
                    42

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      http://www.armslist.com/posts/201081...ound-magazines

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:201081_01_3_krd_browning_hi_power_9mm_17_640.jpg
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5521655

                      Това ли тьрсим?

                      KRD Browning Hi-Power 9mm 17 round magazines.


                      http://www.hipowersandhandguns.com/k...0Magazines.htm





                      Втора рька 15 кинта парчето,45 за 3 без пазарлька.
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 26-09-13, 17:42.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Точно!
                        Има ли шанс за закупуване и евентуално изпращане към България?
                        42

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                          Точно!
                          Има ли шанс за закупуване и евентуално изпращане към България?
                          Какато казва жената.........шанс винаги има

                          Тькмо ме подсети да си пребера парите от един пич.Намери какво ти трябва и кьде го продават и ако знаеш колко е законно ми свирни,че тукашните закони малко са ми ясно,но да не стане да ме преберат като си идвам на гости за едните железца.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Това нещо ,както и да го погледнеш си е пълнител за пистолет.И шанса да се достави без 1000 документа не ми се струва голям.А и нещата от оръжейния бизнес не се пращат толкоз лесно.
                            Последно редактирано от Румен Николов-sineto; 26-09-13, 17:53. Причина: грешка
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Точно!
                              Има ли шанс за закупуване и евентуално изпращане към България?
                              http://www.midwayusa.com/product/918...und-steel-blue

                              АААА МЕК ГАР били за предпочитане пред тия,фирма с традиции правеща пьлнителни за кой ли не от добрите марки.

                              Виж дали стават и кой модел да тьрся,цената е ясна,ще я напипаме.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                                Това нещо ,както и да го погледнеш си е пълнител за пистолет.И шанса да се достави без 1000 документа не ми се струва голям.И да не става обърквация дали няма грешка, между пълнител и патронник?
                                Е не знам,това вие ще кажете,аз че мога да ги прекарам е ясно / ако е незаконно много не ме бройте /,но и вие може да си ги накликате по интернет ако е законно.
                                Гледам,че има и 20 зарядни за по 25 кинта за Аркус 94 на МЕК ГАР 'талянски/ бем ли го това какво е,вие ги знаете /.


                                Е тоя се оля


                                Последно редактирано от BENZBOSS; 26-09-13, 17:58.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X