Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Наско а какъв ти е задния зъбак ?
    Задния ми е железен от Карловските
    0888 074 049

    Коментар


    • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
      Задния ми е железен от Карловските
      Ето ти отговора на въпроса
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
        Май съм уцелил някаква дефектна AFAM Х-ринг произведена в Белгия. За една година се разтегна ужасно много и стана за изхвърляне и това на ЕХС125. Горе-доло толкова съм карал и с нерингови вериги 125 кубиковия ми КХ.
        Май и аз !

        Коментар


        • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          Предния зъбак износва много повече веригата от задния , а той винаги е стоманен. Просто има ментета , затова карам с верига ЧЗ и нямам никакви провлеми , за 750к.см. ендуро Х-ринг е около 150 лв. Мотора го карам предимно в гората.
          Последно редактирано от Димитър; 02-03-10, 13:41.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Май и аз !
            На тебе съм ти казал какво да направиш Декември месец. Онзи ден идваха от вашата група хора и им казах същото, ти ни вест ни кост!

            Предложението важи още!

            Коментар


            • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
              На тебе съм ти казал какво да направиш Декември месец. Онзи ден идваха от вашата група хора и им казах същото, ти ни вест ни кост!

              Предложението важи още!
              Aми ще се възползвам,ама другата седмица.

              Коментар


              • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                Харесал съм си верига AFAM 520XLR120 и се питм дали няма да е тежка за мотора ми Априлиа рх 125. И дали има значение какви са ми пиньоните т.е от какъв материал са и колко зъба са?

                Коментар


                • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                  Харесал съм си верига AFAM 520XLR120 и се питм дали няма да е тежка за мотора ми Априлиа рх 125. И дали има значение какви са ми пиньоните т.е от какъв материал са и колко зъба са?
                  Важното е да си сложиш чисто нови зъбаци с новата верига. Иначе с тази верига няма да имаш никакви ядове!
                  Последно редактирано от Chinela; 06-03-10, 11:31.

                  Коментар


                  • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    Къде мога да намеря CZ верига?

                    Докато рових намерих тези http://www.weldmax.net/articledetail...anguageCode=bg - Предложиха ми цена 130лв за 114линка Xring верига. Казаха че марката е RZ ( или нещо такова). Според тях тези вериги заедно с DID са заводските за Хонда.

                    Редакция. Май са RK веригите. Интересна информация за веригите. http://www.quality-cycle.com/truth_a...cle_chains.htm
                    Последно редактирано от Twisted; 06-03-10, 19:26. Причина: в

                    Коментар


                    • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Първоначално публикуван от Twisted Преглед на мнение
                      Къде мога да намеря CZ верига?

                      Докато рових намерих тези http://www.weldmax.net/articledetail...anguageCode=bg - Предложиха ми цена 130лв за 114линка Xring верига. Казаха че марката е RZ ( или нещо такова). Според тях тези вериги заедно с DID са заводските за Хонда.
                      Ако си от София , мога да ти помогна за ЧЗ.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Веригите във http://www.weldmax.net/articledetail...anguageCode=bg се оказаха марка DC. Някой да ги е чувал и да има отзиви за тях?

                        Коментар


                        • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                          DC - dyna chains... опитах се да вникна в сайта да разгледам, но е в процес на изготвяне. Цената, която са ти дали ми се струва примамлива... Когато моята стане за смяна мисля да пробвам тези. И все пак някой ако изкаже мнение, няма да е зле.
                          KTM Fen

                          Коментар


                          • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Май и аз !
                            И аз бях уцелил една, която се разтягаше като ластик. На всяко каране - опъване. Адаша пък я скъса на първото каране. И то с РМХ250.
                            После взех от Вемото Изуми, нея пък я опъвах по два пъти на каране.
                            А не карам агресивно.
                            Баси ментетата. Вече си търся да ми подаряват употребявани вериги от асфалтовите мотори, писна ми да набутвам по 150 лв за вериги, които карат по-малко от задната гума.

                            П.С. А предната зъбчатка от комплекта(JT) си замина още преди веригата.

                            Коментар


                            • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                              DC и AFAM са една фирма. За кой модел верига са ти дали такава цена, защото има няколко модела по-усилени и т.н.?
                              Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 18:49.

                              Коментар


                              • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                                Има ли някой представа от къде, освен онлайн магазин, мога да си купя веригата AFAM 520XLR120, за София става въпрос.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 18:49.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X