Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

    Всичките стават. Като смениш веригата ще се наложи и пиньоните да смениш, само едното не става.
    EXC TPI 2019

    Коментар


    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
      Всичките стават. Като смениш веригата ще се наложи и пиньоните да смениш, само едното не става.
      Това си е заедно знам го , но се чудя каква верига да взема това ?
      Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

      Коментар


      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        Вземи си хубава рингова верига.Вече ги има на поносими цени.DID,Regina,DC нещо такова ти препоръчвам.Разгледай каталозите на тези фимчи и виж какво препоръчват за мотора ти.

        Коментар


        • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          Благодаря за бързия отговор. Бях се спрял на CZ обаче ми казаха , че се късали не били качествени препоръчаха ми много хора DID златна и мисля нея да взема.
          Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

          Коментар


          • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            Това е може би най-добрия избор.ZVM и нейните разновидности са най-здрави.ERV и VT2 са специализирани за оф роуд.VX и VM са Х рингови,като VX-а е малко по-евтина.Това са модели DID,като всички те са рингови.Която и да вземеш няма да сгрешиш.

            Коментар


            • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
              Това е може би най-добрия избор.ZVM и нейните разновидности са най-здрави.ERV и VT2 са специализирани за оф роуд.VX и VM са Х рингови,като VX-а е малко по-евтина.Това са модели DID,като всички те са рингови.Която и да вземеш няма да сгрешиш.
              Абсолютно подкрепям !!!
              Няма как да се каже по точно,всичко останало е компромис !

              Коментар


              • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                Карали ли сте с верига SFR ? Добра ли е ? Отзиви в БГ ненамерих , а навън са противоречиви .

                Коментар


                • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Първоначално публикуван от Любен Т Преглед на мнение
                  Карали ли сте с верига SFR ? Добра ли е ? Отзиви в БГ ненамерих , а навън са противоречиви .
                  Колега твоя отговор се крие във въпроса ти Та значи, за мен лично верига SFR не ми говори абсолютно нищо, като не претендирам, че съм сменил много вериги и прочие. Казваш, че в БГ не си намерил отзиви, което означава, че ако някой тук е карал с такава верига, то това ще са колеги най-много броящи се на пръста на едната ръка и тяхното мнение пак няма да ти даде необходимата информация. В чуждите сайтове има противоречива информация, а това трябва да ги говори, че самата верига или по-точно марката и не е предпочитана от аудиторията на две колела А сега си отговори, заслужава ли си да купуваш такава верига, освен ако не е на много добра цена и не си решил да станеш пионер на марката в БГ В духа на написаното ще вметна, че ако прочетеш цялата тема никъде няма да намериш лошо мнение за веригите DID, мисля и за RK и затова може да се довериш 100% на тях Айде със здраве и дано съм бил полезен
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    За ДИД и Реджина е ясно . Златна серия SFR 520 О ринг идва на 120-130 лв. , на цена на верига ЧЗ . Маркат се кара в Италия , в щатите ,поне от там намерих отзиви . Не е нещо нечувано просто тук не е известна . Качеството би трябвало да е поне задоволително / ЧЗ и нагоре /. Това са колебанията за верига , запчатките ще са карловските , мотора ХР 400 . Ако няма отзиви ще може да я пробвам и ще пиша .

                    Коментар


                    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Здравейте!Карам Yamaha TT600Eв момента съм с златна Regina какъв модел е точно не знам и с пиниони от Карлово но са ми за смяна вече,това ми е първия мотор и първата смяна на верига и пиниони.В момента съм с 13 зъба отпред и 49 отзад дали ще има проблем да сложа 51 отзад някои хора ми казват че ще дере по вилката веригата и може да закача в задния водач?И ако сложа 51 отзад трябват ли ми повече звена на веригата ?Прегледах го сайта за определяне на звената но нещо не мога да се оправяГледах в сайта на Кaрловските пиниони в момента има промоция на CZ верига орингова и пиниони за 170 лв какво ще кажете по въпроса заслужават ли си

                      Коментар


                      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Здравейте колеги Каква е разликата между MICHELIN Cross Competition S12 XC

                        MICHELIN Cross Competition M12 XC

                        Коментар


                        • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                          За веригите баща ми от 20 години е в земеделието и от малък кара мотори симсони ала бала сега имаме ктм 250 кубика и като гледа веригата вика тва е същата каквато слагаме на комбайните такаче ако не искате да давате по 100-200 лв за вериги си купете една за 50 кинта верига за комбайна поне да не се набутвате

                          Коментар


                          • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                            Първоначално публикуван от kirka7a Преглед на мнение
                            За веригите баща ми от 20 години е в земеделието и от малък кара мотори симсони ала бала сега имаме ктм 250 кубика и като гледа веригата вика тва е същата каквато слагаме на комбайните такаче ако не искате да давате по 100-200 лв за вериги си купете една за 50 кинта верига за комбайна поне да не се набутвате
                            Не знам каква слагате на вашия КТМ....но кажи на баща ти да дойде да види моята-ако ми намери такава от комбайн или каквото и да е било за 50 лв-ЛИЧНО ЩЕ КУПЯ НЕ Е 1,а 4

                            Колега някой ще вземе да ти се върже на акъла и да видиш тогава набутване.....

                            Коментар


                            • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                              Да питам и тук. Търся свързаващо звено за нитене за RK 520 и 525 обикновена верига. Звъннах в няколко мото магазина - нямаха. А сега съм със сглобка свръзващо звено но ми се ще да се занити. Ако има от къде да намеря де...

                              Коментар


                              • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                                Заповядай :-)

                                Клик
                                Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                                Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                                Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X