Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

    Първоначално публикуван от kalincho Преглед на мнение
    Златен X-рингов D.I.D + пинъони PBR.DR BIGA не е от най мощните машини, но досега правеше на ластик за нула време всичко друго освен споменатите.
    @ Pacharoza - брат, ти ли беше тоя дето опъна ВТР-а с едноДР-че на ямболския събор миналата година?Ако си ти много ти се радвахме всички от нашата агитка
    Мисля че не аз а СУЗУКИТО го дръпна.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      Каква верига ще ми препоръчате, моторът е Honda cr 125cc, имам около 150 лева, искам да е здрава и лека (Предпочитам от моделите на DID).

      Коментар


      • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        Здравината на веригата зависи от натоварването на което издържа , а не от цената . Всеки производител има таблица с видовете мотоциклети и натоварването на което издържа дадена верига . Аз карам Супер Тенере с верига ЧЗ х-ринг и още не съм я опъвал .
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          150 лв. са добра сума. Можеш да си вземеш супер верига! А за да е лека трябва да не е за мотокрос. Защото Х-Ринг веригите тежат доста повече.

          Коментар


          • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            Първоначално публикуван от NoName Преглед на мнение
            Каква верига ще ми препоръчате, моторът е Honda cr 125cc, имам около 150 лева, искам да е здрава и лека (Предпочитам от моделите на DID).
            Мотокрос ли ще караш или ендуро ако е за ендуро виж AFAM 520 XRR тя е на цена 150 лв някаде и ще те кара бая,аз карам с по ниския клас на AFAM XLR- и вече 2 години я търкалям на SUZUKI RM 125
            0888 074 049

            Коментар


            • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              За CR125, ринговата верига може и да го понатовари.
              Много от ринговите вериги стоят изключително стегнати и трудно подвижни което затормозява мотора. Пробвай с AFAM от по евтиния x-ring, карал съм с такава на YZ125 и почти нямаше разлика в тръгването на мотора.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                Първоначално публикуван от NoName Преглед на мнение
                Каква верига ще ми препоръчате, моторът е Honda cr 125cc, имам около 150 лева, искам да е здрава и лека (Предпочитам от моделите на DID).
                На http://www.tsubaki-rider.com/ можеш да провериш какво ти препоръчва друг японски производител.
                Последно редактирано от ДОБРИН; 29-01-10, 11:19. Причина: редакция
                [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

                Коментар


                • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Харесах си веригата DID ERT2 (GOLD) какво ще кажете за нея, лека ли е? Добра ли е ? дават я до 125-250cc Мотокросс, не е нито X-ring, нито O-ring, обикновена е... Аз лично сам навит на нея най-много защото все пак "D.I.D"...

                  Коментар


                  • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    Много бързо ще се износи , нищо не я пази от калта и от водата. Тези вериги ги ползват 1-2 състезания след това ги сменят. Ако искаш да я ползваш дълго , трябва след всяко каране да я почистиш и да я потопиш в съд с топло масло.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Каква верига ще ми препоръчате? Мотора ми е 125цц и се кара само ендуро.Като съдя по написаното по-горе тия "X-ring O-ring" доста мъчат моторите като моя, та хем искам да е по лека, хем да е здрава в смисъл да не се разтяга.
                      И ще мога ли да мина без да сменям пиьоните:

                      Задния 49 зъба.


                      Предния 13 зъба.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Тези пиньони са за смяна много отдавна..
                        Още имат зъби по една единствена причина, че ти е слаб мотора, иначе да си останал без нито един зъб.
                        Махай ги веднага, ако парите са проблем то има български от Карлово които са отлично качество на супер цена.

                        Коментар


                        • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          За мен си знам. Верига DID & поньони Rental.
                          Скоро Данчо ще кара вериги "CZ" от Чехия. Мисля, че са на добра цена и са О-ring на всичко отгоре. Той специално от началото на сезона кара с такава.
                          Да ви кажа чесно то и за мз та има СZ Чешки аз съм с такава засега бая време издържа.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                          Коментар


                          • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                            Май съм уцелил някаква дефектна AFAM Х-ринг произведена в Белгия. За една година се разтегна ужасно много и стана за изхвърляне и това на ЕХС125. Горе-доло толкова съм карал и с нерингови вериги 125 кубиковия ми КХ.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                              Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                              Май съм уцелил някаква дефектна AFAM Х-ринг произведена в Белгия. За една година се разтегна ужасно много и стана за изхвърляне и това на ЕХС125. Горе-доло толкова съм карал и с нерингови вериги 125 кубиковия ми КХ.
                              Аз карам с AFAM-O рингова и вече ще направя година и половина с нея а е на едно опъване и моя е 125 и го карам редовно даже и зимата .Модела на веригата мисля че беше XLR-520.
                              П.П. Има хляб в нея да искарам още една годинасамо един преден съм сменил и това е.Мисля си че следващата пак ще е такава защото не е и много скъпа взех я за 125 лв мисля
                              Последно редактирано от Наско Петков; 26-02-10, 18:44. Причина: поправка
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                                Наско а какъв ти е задния зъбак ?
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X