Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каква верига да си купя?

    Tемата която отворих се дублира,моля да бъде изтрита.

    Коментар


    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      .кажи кубици, марка на мотора , ендуро,крос защото може да караш 50к. 2т мотор а може и 250, има голяма разлика. .
      Мммм - може ли да отговоря вместо valiokoev ?
      250 кб. Ямаха 2Т e машината и този ДИД, със цена 140 лв., мисля, че отвява конкуренцията.
      Gas Gas ec 250

      Коментар


      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
        Мммм - може ли да отговоря вместо valiokoev ?
        250 кб. Ямаха 2Т e машината и този ДИД, със цена 140 лв., мисля, че отвява конкуренцията.
        Колега ти да не си екстрасенс,благодаря за съвета ще си купя такава верига.

        Коментар


        • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          Първоначално публикуван от nedsena Преглед на мнение
          Здрасти.Днес си купих DID X-ring VX 2 520 Черно-Жълта.Искам да попитам за нейното качество и дали става за XR650R, защото ми се струва че е за по-слаби моторчета.Благодаря [ATTACH=CONFIG]403814[/ATTACH]

          За XR650R DID веригите, които стават са две DID 520 VM, DID 520 ERV3. Разликите между двете освен цената, ERV3 е най-високия клас на DID и съответно е по-скъпа, но също по-лека и повече издържа на опън от VM модификацията.
          Аз също имам XR650R, слагал съм Renthal-за нищо не става, DID ERV3-може би няма по добра верига, също много приятно съм изненадан от Protaper веригите, в момента съм с такава Protaper PT520XRC и нямам забележки. По показатели Protaper даже превъзхожда DID и RK, прави се в Япония и препдолагам, че се прави от DID.
          За в бъдеще мисля да заложа на Protaper, все още не толкова популярна за да има ментета а и се прави в Япония.......
          MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

          Коментар


          • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            А някои срещал ли е верига DID V6 520 орингова.На мотора ми е такава,рових се из нета не можах да открия такава.
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              Сереко,погледни във каталозите за вериги за ретро мотоциклети-там може да има.

              Коментар


              • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                Няма!!!Г-н Дуков!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Имаче на ДИД е най доброто-RV3.
                  Първоначално публикуван от tchoumpov Преглед на мнение
                  DID ERV3-може би няма по добра верига...
                  Всичко останало е компромис.Ако искате да карате и да не се ядосвате, това е веригата !!!

                  Коментар


                  • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    Аз мисля да се ядосвам този сезон с това,препоръчана от ценители на доброто и безаварийно пътуване из гората!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090220121104.jpg
Прегледи:1
Размер:103.5 КБ
ID:5350237
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                      Аз мисля да се ядосвам този сезон с това,препоръчана от ценители на доброто и безаварийно пътуване из гората![ATTACH=CONFIG]421750[/ATTACH]
                      Честито!!!Да си е караш със здраве и безаварийно.Аз също съм хвърлил око на тази верига.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Някой да има пресни наблюдения върху веригите АФАМ , по-точно х-ринговите ,520 XLR2 и 520XRR? Евентуално ,ще се ползва на мотор с мощност около 40-45 кс.
                        Силата е нищо без контрол.

                        Коментар


                        • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                          Моя двупотопник DR-250(около 30 кс.) го взех с АФАМ (само че обикновена без рингове), беше в сравнително лошо състояние, но въпреки това изкара още около 2 хил. км. и то без почти никаква поддръжка. Чистил съм я един път и от време на време я смазвах, а ако я бях поддържал сигурно щеше да изкара и повече. Така че би трябвало да са добри вериги, според скромния ми опит с тях...
                          Преди седмица, две се скапа тотално и мислех пак да взема АФАМ, но се спрях на CZ 520 RDO, минал с нея около 150км в балкана и видимо не се е отпуснала изобщо, както съм я нагласил така си и стои, а други разни вериги които съм вземал за другите ми мотори още след първото, второто каране се отпускаха леко...
                          Life is good... on a dirt bike!

                          Коментар


                          • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                            Аз на Бета-та съм с DID 520 VT2 и съм много доволен,но се чудех каква е разликата при нея и по-горе публикуваната VХ2 на същата марка.Дали едната е Т,а другата Х-рингова,но с риск да се изложа,ще изчакам по-просветените да ме светнат.
                            Beta 450 RR-Factory
                            0039 3206052599

                            Коментар


                            • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                              Вие трябва да сте супер луди нямате ли познати които се занимават с земеделие на мен баща ми кара комбайни 20 години 1-вия трактор John Deere който е внесен го кара той, та ако имате познати в земеделието кажете им да ви дадат веригите от комбайните които са се скъсали или нещо подобно ще ви издържат доста време

                              Коментар


                              • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                                Ти затова ли се регистрира-да пишеш глупости????????
                                0888/451875,0879/451875,0898/494201 Николай Янчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X