Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения


  • Това предава движение само от стартера към двигателя , обратно не.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • Къде се намира това колега ? Във бендикса не можах да видя такава част мерси

      Коментар


      • Къде във бендикса си гледал, то това е самия бендикс. Представлява еднопосочен лагер, както каза колегата в едната посока върти в другата не. Абе като контра на колело с една дума.

        Коментар


        • Извинявайте колеги аз съм объркал мислех си че това във самата капачка дето върти е бендикс а той се е намирал до звездата. Бендикса имали признаци на повреда или е хубаво да се сменя на определено време мерси много за отговорите

          Коментар


          • Колеги имали начин да се изправи малко ?мерси

            Коментар


            • Колеги някой знае ли как се връзва мото часовника на вр250ф ,няма кабел за свеща до самата лула стигат 2 тънки кабелчета мерси на отзовалите се.

              Коментар


              • Навиваш кабела върху самата част където влиза в главата.
                EXC TPI 2019

                Коментар


                • Колеги този бендикс някои сменял ли гу е на ямаха вр 250 и от къде да си го купя гледам има китайски евтини но до колко може да се разчита на тях не знам?

                  Коментар


                  • Бях пуснал тема за проблем с ВР понеже не знаех че има тази проблема е следният преди три седмици си взех въпросният мотор Yamaha WRF 400 с групата покарахме здраво няколко дни винаги преди след каране съм проверявал масло веригата и тнт. Но след последното каране забелязах масло от двигателя под лоста за скорости и около датчика който излиза от скоростите при нужда мога да кача видео. Мотора си върви нормално затова не съм го усетил в движение имам подозрения че може да е от семеринга зад предният пиньон. Помагайте благодаря предварително.Като изключим дребният проблем съм адски доволен от мотора на места дори ме плаши колко е мощен за ендуро.Също така ако има колеги от пловдивско да казват за да се събираме да караме.
                    Последно редактирано от DidoYamaha; 20-01-20, 18:28.

                    Коментар


                    • Здравейте,мисля да си купя WR 400f може ли да ми кажете мнение за модела ?

                      Коментар


                      • Здравей колега,аз имам такъв мотор и не мога да кажа нищо лошо за него.Не е прекалено мощен и поне на мен ми е идеален като мощност.Имай впредвид,че е доста стар модел,на поне 18 години и съответния екземпляр трябва добре да го огледаш.За мен единственото неудобство е ръчния декомпресор,но се свиква.

                        Коментар


                        • Какво точно трябва да огледам по-обстойно ?

                          Коментар


                          • Виж дали пали лесно студен(кажи на собственика докато дойдеш да не го пали),дали държи обороти,луфтове във задното окачване (проверява се като сложиш мотора на пачи крак и дигнеш задната гума във въздуха и я дърпаш нагоре надолу не трябва да има луфт.виж за луфтове във лагерите на тройника и главините на колелата,за странни шумове в двигателя.Най добре вземи с теб някой който разбира и знае какво да гледа.

                            Коментар


                            • https://m.cars.bg/offer/5e2f264afa2153332e729ac2 Този как ти се вижда колега ?

                              Коментар


                              • Ако е наистина 2003г.мисля,че трябва да е вр450,вр400 е до2000г.,от 2000до2002 е вр426.Ако бъркам, някой колега надявам се да ме поправи,иначе така по снимка нищо не може да се каже, изглежда добре но от там натам...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X