Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Скъпо предполагам, както всички 4-тактови.
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Здравейте колеги,а от днес и съотборници,взех си ВР 400 добре изглеждащ при покупката бях взел специалиста по ямаха в В.Търново колегата ШИФТА,той също хареса мотора но веднага забеляза че карборатора е на УЗ върви добре но изкам да питам ще имам ли проблеми .
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Едно синьо бижу на вниманието на почитателите на марката.Yamaha WR 450 F приготвена е от Roland Sands Design са състезания от супермото.Бившият шампион Ямаха АМА 250сс,Роналд Сандс епознат със своите произведения в цял свят.

        Прикачени файлове
        Beta 450 RR-Factory
        0039 3206052599

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Здравейте, темата е много полезна и интересн. Помага ми в избора на ендуро. Какво мислите за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...265&f1=details

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Първоначално публикуван от Sheiha Преглед на мнение
            Здравейте, темата е много полезна и интересн. Помага ми в избора на ендуро. Какво мислите за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...265&f1=details
            Много добре.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от Sheiha Преглед на мнение
              Здравейте, темата е много полезна и интересн. Помага ми в избора на ендуро. Какво мислите за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...265&f1=details

              Имай предвид и това,защото е изключително добре подготвен екземпляр.
              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Още няколко снимки на едно синьо бижу.













                Beta 450 RR-Factory
                0039 3206052599

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Може ли някоЙ, който кара от новия wr450 да каже как е откЪм скоростите,Че аз имах 426 и се скЪсах да правя скорости, сЪщо така и за свеЩите дали избиват. Само тези кусури ме спират да си Взема пак вр-та.
                  Последно редактирано от viki terzieva; 19-03-11, 08:42. Причина: Моля, прочитайте си постовете, преди да ги публикувате и спазвайте правилата за правопис и пунктуация!

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Никакви проблеми при 450.

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Първоначално публикуван от kdx Преглед на мнение
                      Може ли някои който кара от новия wr450 да каже как е от кам скоростите,4е аз имах 426 и се скасах да правя скорости,сащо така и за свештите дали избиват.Само тези кусури ме спират да си зема пак вр-та



                      Този мотор е съвсем друго поколение,и няма нищо общо с предишните модели.Аз имам модела 2007,и още нищо не е мръднало. Свещ нямам избила до сега!
                      http://www.stairwaytoglory.com/en/

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Искам да попитам следното: каква ли е разликата между алуминиевата и железната рамка.. примерно колко кг г/д е разликата между yz450f 2005г.(желязна рамка) и yz450f 2006г. (алуминиева).

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Дейо,има ли място в твойта тема за мойто скромно YZ450F-че?

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Първоначално публикуван от martyz Преглед на мнение
                            Искам да попитам следното: каква ли е разликата между алуминиевата и железната рамка.. примерно колко кг г/д е разликата между yz450f 2005г.(желязна рамка) и yz450f 2006г. (алуминиева).
                            Ако кг са от значение за теб и заради тях би си сменил мотора отсега ти казвам няма смисъл освен ако не си състезател и всеки килограм е от значение.Иначе алуминиевата е малко по-лека някаде около кило и нещо.
                            0878424143
                            0887424150

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Здравейте колеги, от скоро и аз съм щастлив собственик на вр450ф.Мотора е 2004г.Искам да попитам най - напред, нормално ли е от маркуча за маслените пари, който е изведен отдолУ на двигатела да се образуват капки масло, по време и непосредствено след каране. Разбира се, става въпрос за няколко капки. Дали това значи смяна на гумички на клапани..? Нека някой, ако е наясно, сподели.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 29-03-11, 09:44. Причина: отдолУ

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Нормално е. Когато загрее повече двигателя, част от маслото почва да се изпарява, и след това кондензира обратно по този маркуч. Или ако паднеш, мотора е легнал (с главата надолу), но продължи да работи, също е възможно да изпомпи малко масло по маркуча.
                                Дани - място Бол , даже малко снимки си качил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X