Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания






    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      И аз да се включа в темата като собственик на вр 450, ако карате такъв мотор в градски условия или все пак ви се налага да го оставяте някъде знаете, че ключ масата му е само едно копче on-off нещото което като взех мотора ме подразни и реших да огелдам в нета как се справят с този проблем... решението беше смяна на ключа с такъв с патрон ето и какво сътворих вчера набързо:


      Използвах от оригиналния ключ платката с диода и оригиналната букса.


      Ето и резултата така поне съм малко по спокоен като го оставям за малко пред блока или пред някой магазин докато вляза за малко.
      А гардовете бяха първото нещо, което сложих:

      както и да боядисам и ръчките /съединител, спирачка/ син металик


      и лепенки естествено по мой вкус, които лакирах след поставянето.

      само охлюв за километража ми трябва или поне пласмасовия червяк който е вътре в охлюва, ако има някой излишен да ми пише.
      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Колега, само ми е интересно как го караш този мотор в града без огледала и мигачи ?
        Диян Димитров

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
          Колега, само ми е интересно как го караш този мотор в града без огледала и мигачи ?
          В града огледала и мигачи не са задължителни.

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:71.0 КБ
ID:5315232
            Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
            Колега, само ми е интересно как го караш този мотор в града без огледала и мигачи ?
            Има мигачи и чат пат му слагам и ляво огледало ама май напоследък повече без огледало, макар че рядко ми се налагало засега все пак в мен е от месец този мотор
            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              В града огледала и мигачи не са задължителни.
              Знам , че не са задължителни, но поне на мен ми е страшно терсене без тия придобивки, особено при ляв завой.

              Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
              Има мигачи и чат пат му слагам и ляво огледало ама май напоследък повече без огледало, макар че рядко ми се налагало засега все пак в мен е от месец този мотор
              Имах впредвид, че ако ще го караш основно не по предназначение (в градска среда), е добре да го оборудваш подобаващо. Основно заради твоята безопастност, че много джигити има. Успех .
              Диян Димитров

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                За феновете на Ямаха

                Преработка на YZ 450F-2011 за Ендуро!!
                Силата е нищо без контрол.

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Mалко по темата за сините от мен.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...71#post1733271
                  Ако някой проявява интерес безплатни акъли давам по всяко време.

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Евала адаш така се прави.
                    0878424143
                    0887424150

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Специален поздрав за феновете на Ямаха.











                      Ще има още ама починете си малко!!!!

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Че то никоя марка не затрахована от такива нелепи инциденти. Ако бяха щях да съм първия на опашката за покупка.

                        Направо ме заболя сърцето, как се случи този инцидент и кое е причината, и имаше ли признаци за това, или ей така си реши тази ямашка да се потроши?

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Тва е специален поздрав за 4 тактовите тия с мотомагазините трябва да са ви много благодарни, иначе да са фалирали
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                            Тва е специален поздрав за 4 тактовите тия с мотомагазините трябва да са ви много благодарни, иначе да са фалирали
                            Я виж тук какво става,чак мен ме заболя.

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Ама знаеш ли защо е станало, та го публикуваш. А и колко такива снимки ще ми покажеш, щото аз като горната мога да ти намеря 1000
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                Ама знаеш ли защо е станало, та го публикуваш. А и колко такива снимки ще ми покажеш, щото аз като горната мога да ти намеря 1000
                                Предполагам че се е късала биелата и на следващия ход нагоре е ударила в прозореца.Няма друг начин,ама и дори да не го е счупила нямало е да става пак нищо от цилиндъра.
                                Не се смеите щото ако ви се случи ще овесите нос както мен преди година.Всичките части са все трицифренни и освен гарнитурите никоя не започва с 1.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X