Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: WR domination - синята мания

    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
    Той тоя дет го познаваш го познавам и аз все пак е от тук,пък и ти му беше правил стойката нали,хахаха
    Ей няма да чешете на мой гръб,че ей сега след пловдивския панаир да не ви засенча,дано да има добри оферти.
    [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
    ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

    Коментар


    • До: WR domination - синята мания

      A дано да ни засенчиш
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • До: WR domination - синята мания

        Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
        A дано да ни засенчиш
        А такаа, видехте ли как ще Ви засенчи пича!
        Пепка нищо че качваш баира на задна от сенката няма да избегаш мискинино неден ти
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • До: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от penioprimorsko Преглед на мнение
          Това, че има фар и стойка, не означава, че ходя на кафе с него. Фарът е необходим, ако замръкнеш в гората, но ти сигурно не караш толкова продължително и не замръкваш
          просто след едно такова каране между с. Енина и Мъглиж разбрах, че е по-добре да си направиш сметката предварително и да не караш из тъмното...
          SUZUKI RMZ 250

          Коментар


          • До: WR domination - синята мания

            Мотор без фар не карам в гората защото всичко се случва и незнаеш кога може да ти спаси кожата.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • До: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
              Мотор без фар не карам в гората защото всичко се случва и незнаеш кога може да ти спаси кожата.
              Ето ти пример.
              И блокаж.
              Прикачени файлове
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • До: WR domination - синята мания

                Ето за това говоря.

                Коментар


                • До: WR domination - синята мания

                  На едно излизане се случи така че останах без фар, после още няколко обстоятелства поради които започнахме яко да изоставаме от графика ...И започна едно лудо препускане по нанадолнището, за да успеем да слезем в равнината, докато не се е скрило слънцето! А, по принцип карам по-разумно и през ум не ми минавало, че ще карам така по онази пътека...Заболя ме устата да псувам, а по принцип не псувам... Фарът си е необходим !
                  Последно редактирано от viki terzieva; 19-03-10, 14:24. Причина: Неизползване на главни букви
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар


                  • До: WR domination - синята мания

                    Не мога да не се съглася с уважаемите колеги че фара си е необходимост но...Като си нямам.Просто иска да се гледа времето да не замръкваме и огън.Когато минах на кроса миналата година мислех че трудно ще свикна с това но сега не ми прави впечатление.Всичко е въпрос на добра организация(предимно лична),но ако нещо се обърканали не карам сам,все някои ще се смили да ми посвети до вкъщи(дано).За всеки случай тази година смятам да карам с начелник в джоба,поне на по дълги преходи.Дано около мен все пак да има повече колеги с WR-и.
                    [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

                    Коментар


                    • До: WR domination - синята мания

                      Здравеите,карам из426 .Появи се някакъв шум от двигателя ,които е наи ясно изразен при задържана газ при средни обороти,наподобява нещо като стържене.Които е запознат моля,да даде някакво мнение.Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • До: WR domination - синята мания

                        Привет колеги, аз попринцип съм фен на хонда, а и карам само хонди, но няма как да си изкривя душата за по новите 4т yamaha един приятел си купува само ямахи има wr 250 06' и yz 450 f 07' имал съм възможност да ги карам и двете мога да кажа че са просто жестоки! wr250f много приятно ме изненада, много приятно за каране ендуро, с много приятна возия
                        [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

                        Коментар


                        • До: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от VASILEV79 Преглед на мнение
                          Здравеите,карам из426 .Появи се някакъв шум от двигателя ,които е наи ясно изразен при задържана газ при средни обороти,наподобява нещо като стържене.Които е запознат моля,да даде някакво мнение.Благодаря предварително.
                          Така като те слушам колега май трябва да го водиш на чичо доктор.Колкото и да е неприятно така с писане не може да ти се даде точен отговор
                          0878424143
                          0887424150

                          Коментар


                          • До: WR domination - синята мания

                            Здравайте искам да запитам сега съм на 13 като стана на 16 съм решил да си купувам WR250R. Сега карам АTV shineray 250STXE. Искам да попитам дали тази машинка става за мен (WR 250R) .В момента съм висок околко 180см и тежа 60кг.Искам да събера малко пари и да си купя този мотор Според вас добре ли ще е за мен? Мерси предварително.

                            модератор: Моля постарайте се да спазвате правилата за правопис.
                            Последно редактирано от Димитър; 19-05-10, 10:02.

                            Коментар


                            • До: WR domination - синята мания

                              Моите впечатления от мотора не са много добри. Мотора на снимки изглежда много близък до wr250f , но в действителност е значително по-мъничък(което не е лошо все пак за някои), доста различен двигател(по-слабичък) и имаше супер дъъълги скорости, което го виждам като проблем за оффроуд. Като цяло не лошо моторче, но според мен има далеч по-добри варианти за оффроуд. Това ще бъде някакъв междинен вариант, някакъв компромис. За тези 3 години толкова неща ще се случат, толкова мотори ще излязат и толкова може да изчетеш и покараш, че въобще не се притеснявай за избора. Сега си 180см така че няма да имаш проблеми с височината на моторите. Поздрави!
                              09 YZ290F Athena BB

                              Коментар


                              • До: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от shineray_250STXE Преглед на мнение
                                сега съм на 13 ... и съм висок около 180см
                                Стига бе С тези темпове може и за по-голям мотор да се замислиш

                                http://www.yamaha-motor.com/sport/pr...0/compare.aspx
                                Като гледам сравнението на двата модела, R-версията има някакъв смисъл само за града... да не гворим, че е и по-нисък.
                                Последно редактирано от chanchito; 20-05-10, 10:20.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X